Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

5 hours ago, Miki28 said:

Pa naravno, sad tek vidim da je ova grupa oko Boehly, Clearlake Capital u vezi sa PIF koji je vlasnik 4 najveca kluba u S. Arabiji i koji su kupili Newcastle.🤣🤣🤣🤣

 

Show

Što sad ti želiš reći, da sposobni ljudi ne smiju ulagati u sport?

Sad ozbiljno. Dam se kladit da će u skoro vrijeme neke od većih klubova po Europi držati karteli. Ne izravno, naravno. Nego nešto tipa konglomerat taj i taj, obogatili se prodajom maskica za mobitele i slušalica za mlade. A stvarni vlasnik Sinaloa ili neka konkurencija. Ako se to već ne dešava. 

Link to comment
Share on other sites

Imalo bi smisla da u timu već nema White-a i Tomiyasu-a, obojica mogu da pokrivaju štopersku i poziciju desnog beka. Inače korektna cena, dobar je na lopti i mlad, ali stoji ovo što kaže Mek, tek nekoliko igrača iz Holandije od 10 koji su nahajpovani bude zapravo na predviđenom nivou. 

Edited by kendrick
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, kendrick said:

Imalo bi smisla da u timu već nema White-a i Tomiyasu-a, obojica mogu da pokrivaju štopersku i poziciju desnog beka. Inače korektna cena, dobar je na lopti i mlad, ali stoji ovo što kaže Mek, tek nekoliko igrača iz Holandije od 10 koji su nahajpovani bude zapravo na predviđenom nivou. 

Djeluje mi da Arteta hoce da kopira Pepa iz 2 dijela sezone, da igra bez bekova pa otuda hoce da ima kvalitetna resenja na stoperskim pozicijama. Ukoliko bude potrebe za promje om pozicija onda mogu White/Timber to da iznesu. 

Link to comment
Share on other sites

Svakako je zgodno imati takvog igrača, moguće je i da će sa trojicom pozadi igrati češće, a biće i zahtevnija sezona budući da se posle dužeg vremena igra i LŠ. Sumjam da bi pokušao da iskopira Pep-a, ovaj je imao ozbiljan fond elitnih ofanzivnijih igrača. 

Kapitalac u srcu sredine terena je obavezan, Declan je verovatno wet dream svakog navijača.

Link to comment
Share on other sites

Jedan od problema u finisu sezone je to sto je sam stil koji je forsirao i koji jeste doneo dosta u toku same sezone i omogucio nekim igracima da zasijaju, dosao na naplatu.

 

Vajt na desnom beku, odnosno desnom spoljnjem je frankenstajn resenje. Skrajnuo je Tirnija zarad boljeg napadaca Zincenka, ali kada se Saliba povredio bukvalno se sve raspalo pozadi i videlo se koliko nedostataka ima taj sistem. Guranjem igraca za sistem upitnog kvaliteta potonucemo kao kamen.

Link to comment
Share on other sites

Lavia moze samo da bude zamena za Lokongu, ne za Partija. On nema kvalitet za startnih 11 u top 10 timu u Premijer ligi, kamoli u kontenderu.

 

Imajuci u vidu kako ga je Siti lako pustio i da uopste nije sijao za Sautempton, ne impresioniraju me njegove fizikalije i godine.

 

Tacno je da ima 19, ali ne verujem da ce biti ista drugaciji igrac nego sad i sa 25.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, sasha arsenal said:

Baš rešili da nam testiraju živce.

 

Meni sve više deluje da Arteta želi raznovrsnost u napadu,odnosno plan "B",koji je nedostajao prošle sezone.Uglavnom,on i Edu su zaslužili moje poverenje i samo neka dovedu igrače koje žele.

Mora to ici preko 100 miliona £. Kontam da ce 90+20 zavrsiti posao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trebaju nam dvojica. A da jedan nije Lavia xD

 

I dalje ne znam zasto smo propustili Tilemansa, uklapa se potpuno u tim, a dzabe je. U tom trenutku ima smisla ako ne mozes da mu garantujes startnih 11, a Vila moze, sto je u redu, ali onda ide prica da i Parti ide, a Lavia nam uskace u 11 sto je bas downgrade. Ako ga zbog Lavije nismo doveli, onda se Arteta malo zaneo proslosezonskim uspesima.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Sudeci po svemu Rice uskace na mesto Partija, Haverc umesto Dzake. Na zadnjem veznom depth ce biti Rice/Jorginho uz potencijalno Laviu, levi vezni Haverc/ESR a desni Odegard/Viera, s tim da haverc moze da pokrije i desno krilo i spica u nekim varijantama. Takodje ukoliko dodje Timber (iskreno sumnjam da ce doci i on i Lavia, cenim da samo jedan od njih dvojice dolazi) koji moze da pokrije cb rb i dm, mislim da bi to bio odlicno odradjen rok i jako dobro popunjavanje dubine ekipe. Arteta ocigledno ima pik na versatilne igrace koji mogu igrati vise pozicija (pokupio od Pepa pretpostavljamo :lol_2:) a to dobija u igracima kao sto su Haverc, Zesus, Trosar, Timber

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, McLeod said:

Trebaju nam dvojica. A da jedan nije Lavia xD

 

I dalje ne znam zasto smo propustili Tilemansa, uklapa se potpuno u tim, a dzabe je. U tom trenutku ima smisla ako ne mozes da mu garantujes startnih 11, a Vila moze, sto je u redu, ali onda ide prica da i Parti ide, a Lavia nam uskace u 11 sto je bas downgrade. Ako ga zbog Lavije nismo doveli, onda se Arteta malo zaneo proslosezonskim uspesima.

Malo je rizično da prodaš dva vezna igrača iz startne postave u jednom prelaznom roku.Treba nove igrače uklopiti u sistem.

Verovatno gledaju godine kod Partija i trenutnu vrednost,kao i ugovor koji mu ističe za dve godine.Ako žele da ga prodaju,sad je trenutak.Samo ja ga ne bih prodao nikako.

Nisam siguran da kupuju Laviu za startnu postavu,već ga verovatno vide kao zalog za budućnost.Dali su za Vijeru 35m,mogu i za njega.

Što se tiče Haverca,siguran sam da Mikel ima ideju kako da ga koristi.Ostaje da vidimo kako će to izgledati.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, kojan said:

Sudeci po svemu Rice uskace na mesto Partija, Haverc umesto Dzake. Na zadnjem veznom depth ce biti Rice/Jorginho uz potencijalno Laviu, levi vezni Haverc/ESR a desni Odegard/Viera, s tim da haverc moze da pokrije i desno krilo i spica u nekim varijantama. Takodje ukoliko dodje Timber (iskreno sumnjam da ce doci i on i Lavia, cenim da samo jedan od njih dvojice dolazi) koji moze da pokrije cb rb i dm, mislim da bi to bio odlicno odradjen rok i jako dobro popunjavanje dubine ekipe. Arteta ocigledno ima pik na versatilne igrace koji mogu igrati vise pozicija (pokupio od Pepa pretpostavljamo :lol_2:) a to dobija u igracima kao sto su Haverc, Zesus, Trosar, Timber

 

Sve je to lepo u teoriji i na papiru, samo je jedna stvar kad ti je taj versatilni igrac recimo Gundogan koji drzi celu sredinu pa se po potrebi pretvara u Ronalda na kraju sezone ili bumbar Voker koji ma koliko da mislim da je glup jak je kao konj i i dalje brz i moze i na stopera i na desnog beka, a druga stvar kad ti je to leptiric Vijera, Dzaka koji se spusta na levog spoljnjeg i Timber kojem je jedini "kvalitet" to sto nominalno moze da igra 2-3 pozicije, a nijednu ne igra kako treba.

 

On je stvarno grozan igrac.

 

I Lavia je prilicno grozan igrac, nisam siguran da je bolji od ovog i ovakvog Lokonge.

 

Godine su im nebitne, ni jedan ni drugi nece ni za makac napredovati, fizicki su potpuno formirani igraci.

Ajaks je zavrsio treci u jadnoj holandskoj ligi i primao vise od jednog gola po utakmici tamo, a mi probleme sa odbranom resavamo kupovinom iz takvog tima.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, McLeod said:

 

Sve je to lepo u teoriji i na papiru, samo je jedna stvar kad ti je taj versatilni igrac recimo Gundogan koji drzi celu sredinu pa se po potrebi pretvara u Ronalda na kraju sezone ili bumbar Voker koji ma koliko da mislim da je glup jak je kao konj i i dalje brz i moze i na stopera i na desnog beka, a druga stvar kad ti je to leptiric Vijera, Dzaka koji se spusta na levog spoljnjeg i Timber kojem je jedini "kvalitet" to sto nominalno moze da igra 2-3 pozicije, a nijednu ne igra kako treba.

 

On je stvarno grozan igrac.

 

I Lavia je prilicno grozan igrac, nisam siguran da je bolji od ovog i ovakvog Lokonge.

 

Godine su im nebitne, ni jedan ni drugi nece ni za makac napredovati, fizicki su potpuno formirani igraci.

Ajaks je zavrsio treci u jadnoj holandskoj ligi i primao vise od jednog gola po utakmici tamo, a mi probleme sa odbranom resavamo kupovinom iz takvog tima.

Naravno sve to stoji i slazem se sa tobom, ali isto tako Gundogan kad je dolazio u Siti uopste nije bio taj nivo na kom igra zadnjih sezonu dve, Rajs mislim da je super kvalitet koji moze podici na visi nivo celu ekipu. Sto se Timbera tice iskreno nisam ispratio Ajax ove godine preterano pa ne mogu da komentarisem (poznajem ga sa FM-a), statistika generalno je solidna, za pasove i ball progression mu je prilicno dobra, mozda je zamisao da igra ovo sto Stones igra u Sitiju. Neozbiljno je ocekivati doveti neki instant kvalitet za te neke pare i stvoriti Siti preko noci, posebno danas gde svi klubovi zacepe odmah takozvanu fuck off cenu u startu. Cak je i Gvardioli trebalo sezona dve da dovede ekipu do maksimuma, a da ne pricamo da vecini pojacanja koja tamo dodju treba sezona do dve da se adaptiraju i onda krenu da igraju na vrhunskom nivou. S te strane Timber deluje kao igrac koji ima jako veliki potencijal, trenutno je mozda solidan igrac ali u pravom sistemu i uz pravu podrsku mozda moze dostici taj potencijal. Naravno, sto ti kazes sve je to u teoriji i moze da ispadne kao veliki promasaj ali raduje to sto uprava skroz podrzava Artetu i njegove zamisli.

Sto se Kaiseda tice jeste jako dobar igrac ali realno te pare koje ce traziti Brajton tesko da Arsenal moze priustiti uz kupovinu Rajsa (takodje mislim i da ne vredi >100m funti), a i sa aspekta pozicije ne vidim kako bi obojica igrali osim u slucaju gde je Rajs zadnji vezni a Kaisedo u ulozi Stounsa, nekako su mi obojica napadacki mlaki da igraju ovo sto je Dzaka igrao ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Miki28 said:

 

Chelsea je od jutros 5 igraca prodao a 6ti i ujedno jedina saga ce da bude Mount. Naravno kad je Utd ukljucen

Junajted video da je Boehly u dobrom raspolozenju danas sa ponudama pa da se oprobaju i oni :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...