Jump to content

Wimbledon 2024


Elias

Recommended Posts

Ja sam probala da gledam ali ne mogu se izboriti za daljinski :classic_sad:

Ranije mi je na sofascoreu stajalo prvo polufinale Alkaraz-Medvedev ali sad su promenili, đavo će ga znati. Valjda bi trebalo prva polovina da bude prvi meč.

 

Evo se dočepah prenosa taman da vidim kako se Dona raspala zbog čelendža :ajme:

 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Dobi Paolini.

 

Jako simpaticna teniserka, igra srcem, ali nekako mi je nestvarno da moze ovakva igracica da bude u finalu W, uz sve price "zenski tenis".

 

U svakom slucaju mislim da je Ribakina za klasu iznad ostale tri u polufinalu tako da verovatno nije previse bitno.

Link to comment
Share on other sites

A šta tek reći na činjenicu da igra zaredom finala RG i W :Hail:

Tek sad videh ne mreži koliko je niža od Done, mislila sam da su iste visine :classic_ohmy:

Sviđa mi se koliko je pozitivna bez obzira na stanje na terenu, možda je i uticaj majke koja ima kez od uva do uva non stop i ludo se zabavlja :classic_laugh:

 

Ako Ribakina ovo ne osvoji evo ne znam.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alcesta said:

Ja sam probala da gledam ali ne mogu se izboriti za daljinski :classic_sad:

Ranije mi je na sofascoreu stajalo prvo polufinale Alkaraz-Medvedev ali sad su promenili, đavo će ga znati. Valjda bi trebalo prva polovina da bude prvi meč.

 

Evo se dočepah prenosa taman da vidim kako se Dona raspala zbog čelendža :ajme:

 

Ipak Alkaraz prvi, Novak zvanično od 16:30.

Link to comment
Share on other sites

Prvo igraju Alkatraz i Medvedev, pa kad zavrse igra Djokovic. U sustini na svim slemovima je isto. Drugi mec pocinje najranije u terminu koji je oznacen zvanicno (mozes uvek da ga nadjes na flashscore ili slicnom sajtu ako neces da bunaris po zvanicnom slem sajtu), a ako se prvi mec produzi, onda drugi krece odmah posle prvog, uz pauzu od 15-20 minuta da se pripremi sve za novi mec i to je to.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Урош19 said:

Ma zaboravio sam da je tako a zanimalo me je jer je Nole u kasnijem terminu

Kako može to da se zaboravi posle čuvenog polufinala Iznera i Andersona zbog koga je na kraju uveden TB u petom setu :classic_biggrin: 

Link to comment
Share on other sites

Meni je drago što se Alkaraz distancirao ne neki način od Nadala i što nije španski igrač za šljaku, nego mu odlično ide trava tj Vimbldon, za ove druge slabo marim :classic_biggrin:

Takođe, Čehinje su decenijama odlične na travi, koja li je tajna, ja ne znam da postoje Evropljanke koje bolje igraju travu, počevši od Martine naovamo.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Barker said:

Ocemo da analiziramo govor tela? Mislim da nikad na intrevjuu na terenu nije bio tako "nemiran", celo vreme se mrdao.

Mator čojk, piči ga živac, deca vrište 'oće u šetnju, još i svastiku dobio gratis na čuvanje. Pa aj' se ti ne tresi prijatelju. 

Edited by Molina23
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Ako teniserka od 160cm i bez servisa osvoji Wimbledon, ženski tenis treba da ne postoji

Hajde budi dobar i reci zašto?

Devojka je u drugom GS finalu ove godine na dve potpuno različite podloge...ali da, visina...:classic_rolleyes:

1 hour ago, Barker said:

Tacno sam znao da je svastika u pitanju, Tara skroz lici na nju 😃

Tara je preslikana ćaća 😘

Link to comment
Share on other sites

ima kison onu pricu kad se rodbina skupi u porodilistu da vidi bebu pa krenu - ima oci na onoga, usi na onu, obraze na ovoga, celo na ovu a babica ih prekine - izvinjavam se, greska, ono tamo je vasa beba

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...