Jump to content

Wimbledon 2024


Elias

Recommended Posts

Zašto Zverev nosi na kolenu isti steznik kao Novaqk? Sad i Fric nešto pomenu za njegovo koleno i kako mu je to smetalo u petom setu. Ne sećam se da je to imao u prethodnim mečevima :classic_wacko:

Link to comment
Share on other sites

Taylor Harry Fritz!

 

I protiv Tabila je bio veoma dobar, a ovde konacno nije poklekao nakon sto mu nije islo kako je zamislio. Videlo se da ima igru i da treba Zvereva da stane servis da ga napadne jace. Izvukao je neke neverovatne poene kad je pravio brejk u petom setu, odlicna defanziva, pasinzi, voleji. Ovo je svakako najveca pobeda u karijeri, prvi put pobedjen top5 igrac na slemu, QF Wimbledona gde ce biti favorit protiv Muska. Evo prilike za najveci uspeh u karijeri i jedan veliki boost samopouzdanja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mekinro kaze ds Novak trazi od sudije da ide u svlacionicu zbog necega.

A drzi se nesto za stomak 😕

Ako ga je priteralo samo, ok 🙂

(Fuckin' chia! 😆)

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ne sviđa mi se što je Rune sve sigurniji u svojim servis gemovima a sve više preti u Novakovim, kad Novaku stane servis moglo bi biti čupavo.

Inače i Krejčikova u čevrtfinalu, valjda će imati više sreće protiv Ostapenko nego njene prethodnice.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Taylor Harry Fritz!

 

I protiv Tabila je bio veoma dobar, a ovde konacno nije poklekao nakon sto mu nije islo kako je zamislio. Videlo se da ima igru i da treba Zvereva da stane servis da ga napadne jace. Izvukao je neke neverovatne poene kad je pravio brejk u petom setu, odlicna defanziva, pasinzi, voleji. Ovo je svakako najveca pobeda u karijeri, prvi put pobedjen top5 igrac na slemu, QF Wimbledona gde ce biti favorit protiv Muska. Evo prilike za najveci uspeh u karijeri i jedan veliki boost samopouzdanja. 

Videćemo na KZN koliko je

povreda Zvereva doprinela pobedi.

Poludela sam na one set lopte Novaka.

Link to comment
Share on other sites

Znala sam, servis za set najopasniji rezultat, srećom izvuče se nekako.

Šta ovo publici nije po volji? Svako malo čujem buuu sa tribina a ne kontam zašto i zbog koga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dok smo na zasluzenoj (wc) pauzi:

Uvel na terenu primetim sutkinju kojoj je Serena htela da nabije lopticu u grlo, ali nikako da vidim Novakovu dzelatkinju koja je popila po grlu 🤔😀

I da, i meni je cudno to zvizdanje publike, Mekinro kaze da su to Runeovci.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Prosto ne mogu da se opasuljim koliko je Kirgios odmeren i staložen kao komentator, svaki put mi treba vremena da ga prepoznam.

Kako Stefan skače i navija :classic_love:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barker said:

Aaaa, promaklo mi je to, nisam znao.

Jel mozda on trazio to?

Mislim da nije.

Ja jedino znam da je Nadal pretio i na kraju isposlovao Karlosu da mu ne sudi i to je trajalo par godina.

6 minutes ago, alcesta said:

Prosto ne mogu da se opasuljim koliko je Kirgios odmeren i staložen kao komentator, svaki put mi treba vremena da ga prepoznam.

Kako Stefan skače i navija :classic_love:

Pa sad su bromance, svaki dan iskoči neki video klip gde zajedno nešto oetljsju po terenu.

Link to comment
Share on other sites

Ovi idioti sa tribina počinju da mi ozbiljno idu na živce. Nadam se da su dobili predstavu za koju su platili, mada ne mogu da zamislim šta su došli da gledaju kad ih tenis očigledno najmanje zanima. Rune odigra sjajan poen ili osvoji gem i dobije uuuuuuu. Videla sam da je i Novak slao nekom poljupce, ne mogu ni da skontam za koga i protiv koga navijaju, ali da ne poštuju nimalo igrače to je očigledno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...