Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

Ako je Novak ovo otkazao danas, šta mu je problem da pomeri i finale za ponedeljak? :classic_biggrin:
 
Čini mi se da u svemu ovome jedna stvar prolazi ispod radara - koliko dobro je odigrao Tim i to u kakvim uslovima. Ovoliki broj brutalno dobrih poena i udaraca, nestvarno.
True that...i to mu u ukupnom skoru donelo tek jedan brejk viska. Morao je imati ozbiljniju prednost. Novak kao Bambi na ledu (samo na vetru). Novak sutra, uprkos vetru, ako misli da makar pridje finalu, mora da otkaci ruku po cenu UE i da gadja coskove. Ovo dobacivanje sa Thiemom nema lep kraj za Novaka :d
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zoe Bg said:

Kapiram da ponedeljak dolazi u obzir jedino ako sutra ne zavrse mec, kad su zene spakovali za sutra smanjene su sanse za ponedeljak. 

 

😉 Znam da je prije par dana okačena izjava Forgeta gdje je rekao da razmišljaju o finalu u ponedjeljak pa sam pomislio - e, ovo je scenarij gdje je takav rasplet realan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mate mišo said:

 

😉 Znam da je prije par dana okačena izjava Forgeta gdje je rekao da razmišljaju o finalu u ponedjeljak pa sam pomislio - e, ovo je scenarij gdje je takav rasplet realan.

Realno je sve kako je vreme nenormalno :classic_laugh: ali bas ce morati visa sila da se desi.

Link to comment
Share on other sites

Znaci Djokovic nece da igra i prekinuto je, toliko o tome da je on jadan i da se nista ne pita 
Je l ovo i formalno potvrdjeno, da je prekid samo na Novakov zahtev? Imamo li negde zvanicnu RG izjavu ili su i tu zasrali?
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:
3 minutes ago, Boxy said:
Znaci Djokovic nece da igra i prekinuto je, toliko o tome da je on jadan i da se nista ne pita 

Je l ovo i formalno potvrdjeno, da je prekid samo na Novakov zahtev? Imamo li negde zvanicnu RG izjavu ili su i tu zasrali?

 

trenutno kako izgleda

 

spacer.png

 

i ovo

Quote

jim courier saying novak left before play was cancelled for the day

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:
5 minutes ago, Boxy said:
Znaci Djokovic nece da igra i prekinuto je, toliko o tome da je on jadan i da se nista ne pita 

Je l ovo i formalno potvrdjeno, da je prekid samo na Novakov zahtev? Imamo li negde zvanicnu RG izjavu ili su i tu zasrali?

 

Ma Boxy pali vatru samo da se rekord obori:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Ako je istina da je Novak samo-inicijativno napustio kompleks mogu jedino reci..
..da se zaista priblizava GOAT-u i statusu kojeg on nosi :23::wicked:

 

Jos sutra ako dobije i kaze ja dolazim u ponedeljak u 15h na finale a vi kako hocete:roflmao:

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja shvatila : Novak je danas samoinicijativno odlucio da napusti mec i kampus (moja interpretacija - rekao je ja idem a vi kako hocete mozete da date Timu pobedu ili igramo sutra)

Finale u nedelju je odlucio Forze tbog tv-a iako prica obrnuto, to nije Novak odlucio, ko zna mozda je zbog toga i popizdeo; Takodje se moze pretpostaviti da je Novak hteo da se polufinala igraju istovremeno na Suzani i PC-u kao sto su Rafa i Feki igrali qf istovremeno ali organizatori to nisu hteli jer je bolje da se prodaju televiziji dva meca - mislim vremenski, to se onda  vraca na ono sto Novak kaze da se bori protiv a to je da je tv zakon a za igrace ih bas briga

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Just now, ciao said:

Suzani i PC-u kao sto su Rafa i Feki igrali qf istovremeno ali organizatori to nisu hteli jer je bolje da se prodaju televiziji dva meca -

Odvojeno su karte za muska sf prodavali ove godine, zato su zene zavrsile van PC.

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...