Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

Bolje Diorova odela nego chia semenke i heklanje
Bukvalno , koji transfer blama je ona slika to nije realno. A Jeleni sve i da ne citas objave sto pise gledajuci slike moze da se skonta da nije bas najnormalnija i da je zaglavila u neku alternativu i ludilo
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kao i obicno, neki poeni koje je morao da dobije su otisli na drugu stranu.

 

Svaka cast na stilu igre u 37 godina (mogao je malo ranije da igra saha sa njim, dok je imao nekih 25) i na celom turniru.

 

Verovatno nije moglo bolje od polufinala, iako je danas zasluzio bar jedan set.

Link to comment
Share on other sites

Roger je apsolutno prevazisao sva moja ocekivanja na ovom turniru, stigao do SF, igrao bas dobar tenis, danas ga je vetar skroz izbacio iz ritma, najvise na servisu i ionako male sanse su postale jos manje.

Ali totalno je nebitno, najbitnije je da je on zavrsio zdrav ovaj turnir i da sad pocinje najlepsi deo sezone, kad se igra na gospodskoj podlozi, a ne u ovoj prasini

 

Roger :classic_love:

Link to comment
Share on other sites

25

9 minutes ago, Borko said:

Ozivljavamo kviz za samo jedno pitanje.. Od svoja 34 mastersa, koliko od toga je Rafael Nadal osvojio na sljaci?

Mastersi:

Rafa:

sljaka: 25

beton: 9

Fed:

sljaka: 6

beton:22

Novak:

sljaka: 9

beton: 24

Endi:

sljaka: 2

beton: 12

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Petar 91 said:
2 hours ago, Boxy said:
Bolje Diorova odela nego chia semenke i heklanje

Bukvalno , koji transfer blama je ona slika to nije realno. A Jeleni sve i da ne citas objave sto pise gledajuci slike moze da se skonta da nije bas najnormalnija i da je zaglavila u neku alternativu i ludilo

Jelena i Srdjan se utrkuju ko proizvodi veci transfer blama

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma kakav crni Marko...Jeca je apsolutni pobednik. Imao sam određen nivo razumevanja za njen new age bullshit (dosada, jbg) ali posle onog predavanja na ekonomskom u Beogradu, gde ona drži predavanje, Novak tu pored i kao "došao sam da podržim moju suprugu" a ona odgovara u fazonu "hvala ljubavi, ja sam tebe podržavala u tvojoj karijeri, hvala ti što ti mene sada podržavaš u mojoj karijeri" 

 

Buvaklno sam hteo TV da razvalim kad sam video :frusty:

 

Marko, jbg, ako je stvarno patio (ili pati) od depresije, to nije za zajebavanje. Možemo da se sprdamo sa tim što je (uz svu materijalnu potporu koju ima) on izabrao ober prevaranta da ga leči a ne profesionalnog psihologa/psihijatra....ali opet, radi se o jako ozbiljnom stanju i nije ni blizu za porediti sa iskompleksiranom prazilukovićkom.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...