Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

Nadal je imao teze zrebove na Rolan Garosu kad je trebalo da se broji samo koliko gemova gubi do kraja turnira od ovoga sto se Novaku otvara na poslednja 4 slema.

Pa i ovaj sto je zasrao prosle godine pukao od celindzer igraca u cetvrtfinalu, gde ces bolji zreb. S kim da igra, sa mnom??

Link to comment
Share on other sites

Evo Meka da ulije malo nade :classic_biggrin:

20 minutes ago, Borko said:

Ma neka prekinu turnir i daju Nadalu pehar. Gotovo je ovo. Djokovic mora da igra i sutra i prekosutra, jos samo da ga stave prekosutra u dnevni termin.

 

Najgori slem.

Stvarno treba da se odviknemo od termina tipa "dnevni i večernji program" kad govorimo o RG.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Nadal je imao teze zrebove na Rolan Garosu kad je trebalo da se broji samo koliko gemova gubi do kraja turnira od ovoga sto se Novaku otvara na poslednja 4 slema.

Pa i ovaj sto je zasrao prosle godine pukao od celindzer igraca u cetvrtfinalu, gde ces bolji zreb. S kim da igra, sa mnom??

Sta mu se otvara? Laki su mu bili zrebovi, ali ništa laksi od Nadalovih. 

Link to comment
Share on other sites

Pa Federer u ovakvoj formi bi se igrao sa njim, sva sreca pa ce da mu ga Nadal skloni. Pa i ako se slucajno desi da igraju u finalu, matori ce biti preumoran za takav mec. A zamisli Vavrinka da mu je pao i to u nekoj trecoj rundi, ostali bi dugmici od njega neuhranjenog.

Edited by McLeod
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Pa Federer u ovakvoj formi bi se igrao sa njim, sva sreca pa ce da mu ga Nadal skloni. A zamisli Vavrinka da mu je pao i to u nekoj trecoj rundi, ostali bi dugmici od njega neuhranjenog.

 

Šta tebe nagoni da pričaš ovo, ostaće večita misterija :classic_biggrin:

Edited by NMX
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Yi Sun Shin said:

Pa recimo da igra sa Nišikorijem u 1/4 umesto sa Zverevom i da u polufinalu igra sa Federerom umesto sa Thiemom. 

 

I da, kao broj 1, njegova polovina pocinje prva da igra ne bi li imao dan vise izmedju QF i SF, sto je zlata vredno na fizicki najzahtevnijem GS.

Link to comment
Share on other sites

Eh, da nam je bio Mek od početka teme, ne bi Borko morao da štancuje postove :classic_biggrin:

Koliko se sećam Novak nikad nije osvojio slem na kome je završnicu igrao više dana zaredom, bez obzira ko su bili protivnici i koliko je bio fizički spreman.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

 

Šta tebe nagoni da pričaš ovo, ostaće večita misterija :classic_biggrin:

 

Jesi gledao kako igra doktor, najveci svih vremena i kako je prilagodio igru sljaci u 37 godina? Da je hteo da se cima u 24, otkinuo bi Nadalu bar 5 RG, do sad bi imao 30+ slemova.

 

Al' gospodin, nije hteo da se cima.

Link to comment
Share on other sites

E jebiga...da sam se ja malo bavio fizičkom aktivnošću, nabacio trbušnjake, bicepse i tricepse, bio bih sad mister univerzuma, ali ja sam gospodin nisam hteo da se cimam. Više sam voleo pivo, burek i roštilj...

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, McLeod said:

Pa Federer u ovakvoj formi bi se igrao sa njim, sva sreca pa ce da mu ga Nadal skloni. Pa i ako se slucajno desi da igraju u finalu, matori ce biti preumoran za takav mec. A zamisli Vavrinka da mu je pao i to u nekoj trecoj rundi, ostali bi dugmici od njega neuhranjenog.

Federer da se igra sa Novakom Djokovicem na sljaci? Hahahaha, mogao bi mozda se igra, ali od nemoci, tipa posle 6:3 6:2 za Novaka u trecem setu pa pokusava servis ispod ruke ili SABR

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Yi Sun Shin said:

E jebiga...da sam se ja malo bavio fizičkom aktivnošću, nabacio trbušnjake, bicepse i tricepse, bio bih sad mister univerzuma, ali ja sam gospodin nisam hteo da se cimam. Više sam voleo pivo, burek i roštilj...

 

Pa ko kaze da nisi gospodin? 😄

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Borko said:

Federer da se igra sa Novakom Djokovicem na sljaci? Hahahaha, mogao bi mozda se igra, ali od nemoci, tipa posle 6:3 6:2 za Novaka u trecem setu pa pokusava servis ispod ruke ili SABR

 

Kad je hteo da se cima pokazao je ko je gazda 2011, kad je Novak igrao najbolji tenis u karijeri.

 

Dovoljno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

Kad je hteo da se cima pokazao je ko je gazda 2011, kad je Novak igrao najbolji tenis u karijeri.

 

Dovoljno.

Kad je Safin hteo da se cima 2005, pokazao je da je bolji igrac na tvrdoj podlozi od Federera u njegovoj 82-4 sezoni.

 

#McLeod'sLogic

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

 

Kad je hteo da se cima pokazao je ko je gazda 2011, kad je Novak igrao najbolji tenis u karijeri.

 

Dovoljno.

 

Tesko da je taj mec neki reper posto se tada igralo sa onim ultra brzim lopticama.

 

Videli smo sta je bilo godinu dana kasnije kad su vratili stare. :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Borko said:

Kad je Safin hteo da se cima 2005, pokazao je da je bolji igrac na tvrdoj podlozi od Federera u njegovoj 82-4 sezoni.

 

#McLeod'sLogic

 

Safin je takodje gospodin, za njega ne vaze isti kriterijumi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djordjem said:

 

Tesko da je taj mec neki reper posto se tada igralo sa onim ultra brzim lopticama.

 

Videli smo sta je bilo godinu dana kasnije kad su vratili stare. :classic_sleep:

Cekaj bre, to nije bio peak Federer.. A da, posle mesec dana je osvojio Vimbldon. Slucajnost.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Borko said:

Kad je Safin hteo da se cima 2005, pokazao je da je bolji igrac na tvrdoj podlozi od Federera u njegovoj 82-4 sezoni.

 

#McLeod'sLogic

Safin nije ni bio u svom Peaku tada, a opet ugasio Federera na apsolutnom vrhuncu.

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...