Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

5 minutes ago, Borko said:

Sto se tice meca Boxy vs Ciao, mislim da je jedino fer da pobednca bira avatar porazenoj, inace nema poentu

aj kad i ti kazes ja na sve pristajem; znaci ako izgubim stavim broj 3 , sad ja treba da nadjem sta ce boxy da stavi kao Novakovu fotku. Ako neko ima sugestiju velkam

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Borko said:

Sto se tice meca Boxy vs Ciao, mislim da je jedino fer da pobednca bira avatar porazenoj, inace nema poentu

 

to je ono sto ja tvrdim :classic_cool:

 

kolika nam je norma sutra? ima sama da je ispunim zbog ovog :thumbup:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ciao said:

aj kad i ti kazes ja na sve pristajem; znaci ako izgubim stavim broj 3 , sad ja treba da nadjem sta ce boxy da stavi kao Novakovu fotku. Ako neko ima sugestiju velkam

Vau, mislim hvala, ali ne znam cime sa zasluzio takvo "postovanje" :classic_smile:

13 minutes ago, Boxy said:

 

to je ono sto ja tvrdim :classic_cool:

 

kolika nam je norma sutra? ima sama da je ispunim zbog ovog :thumbup:

2250 :classic_smile:

Edited by Borko
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ciao said:

e boxy ako si ti ponosna na tu fekijevu fotku i gest ja nemam reci - ali stavicu uz odgovarajuci komentar

Znaci ne svidja ti se ovo busenje veka na mec lopti 2012. na WTF-u? :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

boxy ce jednu jednostavnu sliku jednog pravog velikog sportiste tipa

 

https://www.atpworldtour.com/-/media/images/news/2018/08/20/21/00/all-big-titles-djokovic-2018.jpg

spacer.png

 

ili

 

spacer.png

 

nesto u ovom smislu jos cu da preciziram ali nesto u ovom smislu ako bude trebalo uopste

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izuzetno kvalitetana četvrtfinala. 

The Big Three + 1 na okupu i u formi; mlade nade kao ozbiljni pretendenti i Kei koji je uzurpirao mesto rezervisano za domaćeg igrača. 

 

Potpuno neverovatan podatak je da imamo poslednjih 14 osvajača ovog GS. Od 2005 - svi su tu (sva četvorica) :classic_wink:

 

Mislim da su Nadal, Đoković i Thiem, kao ubedljivo najdominantniji šljakači na turu, već u SF. 

Čeka se GOAT ili STANIMAL: Prvi koji se sutra bude pojavio na terenu. 

 

Kakve su vaše prognoze?

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sutra ništa ne mogu da gledam ceo dan :cry:a i neko će morati da me odmeni na temi, mislim da sam svoje odradila ovih par dana :classic_cool:

Dala bih prednost Fedu, pre svega zbog potrošnje goriva kod Stanimala, ne verujem da će imati snage da udara lopticu po svome duže od sat vremena maksimum, a i kretanje neće moći da održi. Možda će dobiti prvi set ali ne verujem da će moći dalje od toga.

 

4 minutes ago, GlennGould said:

i Kei koji je uzurpirao mesto rezervisano za domaćeg igrača

Pa dobro sad baš... :classic_biggrin:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne volim da prognoziram Fedove meceve, sta bude, bice :classic_smile: ja sam zaista prezadovoljna sa ovim turnirom i najbitnije mi je da napusti turnir zdrav :classic_smile:

Sto se tice Nishikorija i Nadala, vec sam mislim napisala, prvi set ce biti neizvestan, mozda cak i Kei bude u sansi da ga uzme, ali nece uspeti, onda ce posle traziti mto i puci ce otpirlike 6:0 6:2

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...