Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

 

Guido Pella and Diego Schwartzman are in the semifinal of #RolandGarros!🇦🇷 The Argentine duo beat Rojer/Tecau for 6-4 and 6-4 to get into the top four of the tournament. They wait for Lajovic/Tipsarevic or Krawietz/Mies.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Boxy said:

ja moram ponovo da postavljam ove slike, "debeli" Stan

 

 

 

Al ovo je neverovatno...video sam Wavu i pre (skoro) u ovom nabildovanom izdanju. Evo ova slika od juče potvrdjuje.

 

Ali ne znam kako, neverovatno zaista, ali on na terenu i dalje izgleda isto debelo kao i pre. Još gledam juče sa Cipiripijem meč, pita me gospoDŽa, ko je ovaj debeli? Ja kao, nije više debeo, bio je pre...kaže, kako nije vidi mu stomak (ok, ovde je bio neki komentar ima stomačinu kao ti, ali o tome drugom prilikom :lol_2:)...a on od stomaka six pack...baš čudno.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

Sad gospodji pokazi sliku i kazi: upravu si, isti smo emoji41.png

 

Javljam ishod (količinu smeha :lol_2:).

 

Ne znam, meni baš neobično, da li zbog majice, ne znam kako ali deluje da je i dalje isti debeljan...a on se utegao kao Rafa u prajmu 😄

Link to comment
Share on other sites

 
Javljam ishod (količinu smeha [emoji38]_2:).
 
Ne znam, meni baš neobično, da li zbog majice, ne znam kako ali deluje da je i dalje isti debeljan...a on se utegao kao Rafa u prajmu [emoji1]
I meni je to misterija, sa majicom definitivno ne izlgleda kao da ima six pack, vise kao da ima six speck ( ko zna nemacki, jasno mu je) :D
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mate mišo said:

Previše je slučajnosti i slučajnosti na ovom topicu da ne padne rekord :classic_biggrin:

Nece pasti rekord

9 minutes ago, Yi Sun Shin said:

Što se mene tiče, neka Novak igra i na parkingu ako treba 1/4 i eventualno 1/2, samo neka igra prvi.

Polufinale ce igrati u drugom muskom paru. Uvek moze da padne kisa i odlozi mec sa subotu. Nikad necu zaboraviti RG15, gde Novak zbog svezine nije mogao dati sve od sebe. 

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...