Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

Sva dosadasnja pojacanja su potpisala na 2 godine, na koliko je i Zeljko produzio ugovor.

 

Sigurno je da u ugovorima ovih da kazem back up opcija stoji 1+1, ta + 1 i daje mogucnost da se tim nadogradi boljim igracem ukoliko bude potrebno.

 

Pozicija 1 i 5, ce nam pokazati sta je jasan plan za ovu prvu godinu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dejvisa sam priželjkivao kod nas, a vala i Brauna. Džons mi se ne sviđa, ali svakako kao što napisa Aman bolja vam je centarska linija sada nego prošle sezone. Osim Dejvisa svi ostali imaju 30 i manje godina. Tako da sam mišljenja da radite odličan posao u prelaznom roku za sada. :smiley53:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ScepanScekicSto said:

?, Ntilikina, ?

Lundberg, Vanja, 

Braun, Bonga, ?

?, Mike, ?

?, Jones, Koprivica

 

 

ovo sto je pbg to ce verovatno klub u ponedeljak…tako da se moze reci da je to sigurno

 

Kontam da će treće opcije po pozicijama biti Lakić, Nakić, Trifunović ako se složi sa ulogom, Beslać i Koprivica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, ScepanScekicSto said:

?, Ntilikina, ?

Lundberg, Vanja, 

Braun, Bonga, ?

?, Mike, ?

?, Jones, Koprivica

 

 

ovo sto je pbg to ce verovatno klub u ponedeljak…tako da se moze reci da je to sigurno


Svi ovi gore osim Koprivice mogu da igraju bar dvije pozicije, KawaBonga i sve četiri. Ne bih se ja baš zalijetao da ih zacementiram bilo gdje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Svi ovi gore osim Koprivice mogu da igraju bar dvije pozicije, KawaBonga i sve četiri. Ne bih se ja baš zalijetao da ih zacementiram bilo gdje.

 

Može ovako? :classic_biggrin:

 

6 hours ago, Aman 2 said:

? Lundberg, Lakic, Nikilina, ? Marinković, Braun, Bonga, Nakic, Moneke, Majk, ? Dzons, Koprivica, Beslac

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, ScepanScekicSto said:

?, Ntilikina, ?

Lundberg, Vanja, 

Braun, Bonga, ?

?, Mike, ?

?, Jones, Koprivica

 

 

ovo sto je pbg to ce verovatno klub u ponedeljak…tako da se moze reci da je to sigurno

Sto Lunberg na dvojci?

Ako mu je vec Zeljko obecao poziciju pleja?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

Je l' može neko da napiše roster po pozicijama, naravno različite boje za igrače koje je ozvaničio klub, najavila stranica pbg news i najavio fedor. Teško je ispratiti tolike promene. Iako ste crno-beli, dajte mu ga malo po bojama. :classic_biggrin:

Molim te,daj mi link ka tom čuvenom Fedoru, nisam upućen, a volio bih da vidim 😉😀...hvala 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...