Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

Sva dosadasnja pojacanja su potpisala na 2 godine, na koliko je i Zeljko produzio ugovor.

 

Sigurno je da u ugovorima ovih da kazem back up opcija stoji 1+1, ta + 1 i daje mogucnost da se tim nadogradi boljim igracem ukoliko bude potrebno.

 

Pozicija 1 i 5, ce nam pokazati sta je jasan plan za ovu prvu godinu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sumnjam da će Oly pustiti Gosa, nažalost. Ne bih se iznenadio da Željko I dalje insistira na igri bez pravog pleja i dovede na bekovskim pozicijama još samo jednog izrazitog skorera. 

Link to comment
Share on other sites

Tj Shorts, Ntilikina, Lakic

Lundberg, Vanja, 

Braun, Bonga, Nakic

Moneke, Mike, Beslac

Ibaka, Jones, Koprivica

 

Moglo bi na kraju da ispadne nesto ovako

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Coz29 said:

Tj Shorts, Ntilikina, Lakic

Lundberg, Vanja, 

Braun, Bonga, Nakic

Moneke, Mike, Beslac

Ibaka, Jones, Koprivica

 

vs TSC 0:2. Možda bi po ovoj vrućini izvukli bod. Budimo ljudi, i ako smo grobari.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dejvisa sam priželjkivao kod nas, a vala i Brauna. Džons mi se ne sviđa, ali svakako kao što napisa Aman bolja vam je centarska linija sada nego prošle sezone. Osim Dejvisa svi ostali imaju 30 i manje godina. Tako da sam mišljenja da radite odličan posao u prelaznom roku za sada. :smiley53:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Je l' može neko da napiše roster po pozicijama, naravno različite boje za igrače koje je ozvaničio klub, najavila stranica pbg news i najavio fedor. Teško je ispratiti tolike promene. Iako ste crno-beli, dajte mu ga malo po bojama. :classic_biggrin:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ScepanScekicSto said:

?, Ntilikina, ?

Lundberg, Vanja, 

Braun, Bonga, ?

?, Mike, ?

?, Jones, Koprivica

 

 

ovo sto je pbg to ce verovatno klub u ponedeljak…tako da se moze reci da je to sigurno

 

Kontam da će treće opcije po pozicijama biti Lakić, Nakić, Trifunović ako se složi sa ulogom, Beslać i Koprivica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, ScepanScekicSto said:

?, Ntilikina, ?

Lundberg, Vanja, 

Braun, Bonga, ?

?, Mike, ?

?, Jones, Koprivica

 

 

ovo sto je pbg to ce verovatno klub u ponedeljak…tako da se moze reci da je to sigurno


Svi ovi gore osim Koprivice mogu da igraju bar dvije pozicije, KawaBonga i sve četiri. Ne bih se ja baš zalijetao da ih zacementiram bilo gdje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Svi ovi gore osim Koprivice mogu da igraju bar dvije pozicije, KawaBonga i sve četiri. Ne bih se ja baš zalijetao da ih zacementiram bilo gdje.

 

Može ovako? :classic_biggrin:

 

6 hours ago, Aman 2 said:

? Lundberg, Lakic, Nikilina, ? Marinković, Braun, Bonga, Nakic, Moneke, Majk, ? Dzons, Koprivica, Beslac

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Svi ovi gore osim Koprivice mogu da igraju bar dvije pozicije, KawaBonga i sve četiri. Ne bih se ja baš zalijetao da ih zacementiram bilo gdje.


to naseg trenera radi… to da svako igra min 2 pozicije… o preuzimanju da ne govorim…

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, ScepanScekicSto said:

?, Ntilikina, ?

Lundberg, Vanja, 

Braun, Bonga, ?

?, Mike, ?

?, Jones, Koprivica

 

 

ovo sto je pbg to ce verovatno klub u ponedeljak…tako da se moze reci da je to sigurno

Sto Lunberg na dvojci?

Ako mu je vec Zeljko obecao poziciju pleja?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Mislim da ti fale 1-2 upitnika. 🤷‍♂️

 

? Lundberg, Lakic, Nikilina, ? Marinković, Braun, Bonga, Nakic, Moneke, Majk, ? Dzons, Koprivica, Beslac, ?, ?

 

Spoiler

5d90c2bc86bfc568366de0021269ebf7.gif

 

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

Je l' može neko da napiše roster po pozicijama, naravno različite boje za igrače koje je ozvaničio klub, najavila stranica pbg news i najavio fedor. Teško je ispratiti tolike promene. Iako ste crno-beli, dajte mu ga malo po bojama. :classic_biggrin:

Molim te,daj mi link ka tom čuvenom Fedoru, nisam upućen, a volio bih da vidim 😉😀...hvala 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...