Jump to content

Euroleague transfer market 2024/25


Recommended Posts

13 minutes ago, Admiral said:


Njega sam prizeljkivao prosle godine kada smo cele sezone cekali cetvoruku.

U Baskoniji je bio bas koristan.

 

Koliko znam, prosle sezone nije nigde ni igrao?

Imao operaciju kolena.

Link to comment
Share on other sites

I eto, Jokubaitis je ipak skrenuo u TA, toliko o Zagirisu i njihovoj finansijskoj moci da privuku igraca, cak i ako se radi o njihovom detetu.

 

Mislim da bi jedan od dvojice Brazdeikis/Wallace mogao da ispostavi kao visak, ali Brazdeikis je neko ko ne moze da se ispusti ako vec postoji mogucnost da se vrati u ekipu.

 

Francisco, Dimsa, Lekavicius

Brazdeikis, Wallace, Syrvidis (mada je on vise trojka)

Ulanovas, Mitchell, Butkevicius

Manek, Smailagic

Birutis, Dunston

 

Jasno je da ce Syrvidis dobar deo minuta provoditi na poziciji 3, a Ulanovas i Mitchell na 4, Smailagic ce cesto igrati na 5. Mana ove ekipe je sto nema nekog kosgetera na EL nivou (Brazdeikis nije skoro ni igrao prosle sezone, Francisco se nije nesto dokazao, Wallace, Mitchell i Syrvidis su dosli iz EC), druga mana je krpljenje reketa.

 

Ono sto je velika prednost ove ekipe je sto je 7 igraca vec igralo u Zalgirisu, sto ima dosta domacih igraca koji mogu da lepo funkcionisu zajedno, naravno tu je jedan od najjacih domacih terena u takmicenju + trener koji zna kako da od slabijih ekipa izvuce maksimum.

 

Ako ne bude nekih problema sa povredama, optimista sam da ova ekipa moze da se umesa u borbu za TOP 10, a mozda cak i nesto vise.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Vezenkov Piters

Milutinov Fal Whright 

 

Oly je na unutrasnjim pozicijama cement. Imaju i suta i igre ledjima i odbrane, skok... verovatno najbolja unutrasnja linija u EL.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, zorex said:

Takmičenje u kojem je najplaćeniji igrač Bugarin nije nikakva šteta da se ugasi. 

 

Ja prije dosta godina pričam mojoj majci kako nam je za direktorku došla Bugarka, a ona kao iz topa "mislim da je vrijeme da mijenjaš firmu". I ispalo je da je u pravu, utekao sam ne baš u poslednjem, ali recimo u pretposlednjem trenutku 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, zorex said:

Takmičenje u kojem je najplaćeniji igrač Bugarin nije nikakva šteta da se ugasi. 

 

I takmičenje u kojem su grčki klubovi najbogatiji. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...