Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

11 minutes ago, Amigo21 said:

Jel nego gledao Meitea? Ne mislim na hajlacu to sam i ja pogledao. Ako ga je neko gledao detaljnije kako vam deluje?

Iako je dugo igrao u Seriji A, nisam ga bukvalno nijednom video. CV izgleda impresivno doduše. Ako on dođe, Knežević bi morao da ode na neku pozajmicu do januara barem. Isto važi za Lekovića, Đurića, Pruceva, pa i Jovanovića ako dođu i Radonjić i Silas.

Ako dođe Silas direktna zamena za Šerifa ne treba. To bih rekao doduše i da ne dolazi niko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Misa said:

Dolaskom Radonjića,ukoliko bi dotični igrao na nivou iz predhodnog mandata u CZ(prisetite se),bio bi rešen jedan od tri problema...rešenje za sledeća dva >> citiram Zemljoradnika: "Stiglo 6.000.000 za Šerifa. Ako ode, onda me ne bi iznenadilo da dođu Meite, Radonjić, ali i Silas"

Posto Silas moze i kao spic da igra, ne bih imao nista protiv varijante da dolaze Silas i Radonjic umesto Pume i Serifa. Ali dobro kraj prelaznog roka u Saudijskoj Arabiji je danas pa cemo videti jel stvarno postoji ta ponuda za Serifa, a videcemo i da li ce Krunic mozda biti opet dostupan ako mu propadne transfer tamo.

Link to comment
Share on other sites

Raduje me kod Meite-a sto je ocigledno zeljan fudbala i sigurno ce zeleti da iskoristi priliku kod nas u LS. Plus sto sam vise ovakav tip igraca prizeljkivao defanzivnije orijentisanog da mozemo Elsnika prirodnije da koristimo. Daj sad Silasa i Radonju i zatvaraj radnju.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Raduje me kod Meite-a sto je ocigledno zeljan fudbala i sigurno ce zeleti da iskoristi priliku kod nas u LS. Plus sto sam vise ovakav tip igraca prizeljkivao defanzivnije orijentisanog da mozemo Elsnika prirodnije da koristimo. Daj sad Silasa i Radonju i zatvaraj radnju.

Jel mora Radonja bas? Da li postoji opcija da se Radonjic preskoci?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Silas je možda nekoliko utakmica u karijeri igrao napadača, momak je prirodno krilo. I rekao bih na levoj strani s obzirom da šutira desnom nogom i retko kada centrira ili šalje duge lopte. Samim tim se otvora i prostor za Radonjića da igra na desnom krilu ali šta ćemo sa toliko krila ne znam. 

 

Ako Meite dođe većina će odahnuti ovde jer su dobili šesticu koju su hteli ali sa njim ćemo biti mnogo sporiji i manje fluidni što mislim da ekipe našeg ranga u LŠ ne mogu da dopuste. Inače je promišljen momak, ima zanimljive intervjue i nije lelemud. 

Link to comment
Share on other sites

Aj sad čekamo neku dobru dušu koja će prebaciti koju sa ljudima sa PAOKovog foruma, da nam kažu šta da očekujemo.

 

Just now, Мџе said:

Silas je možda nekoliko utakmica u karijeri igrao napadača, momak je prirodno krilo. I rekao bih na levoj strani s obzirom da šutira desnom nogom i retko kada centrira ili šalje duge lopte. Samim tim se otvora i prostor za Radonjića da igra na desnom krilu ali šta ćemo sa toliko krila ne znam. 

 

Ako Meite dođe većina će odahnuti ovde jer su dobili šesticu koju su hteli ali sa njim ćemo biti mnogo sporiji i manje fluidni što mislim da ekipe našeg ranga u LŠ ne mogu da dopuste. Inače je promišljen momak, ima zanimljive intervjue i nije lelemud. 

Jos uvijek vjerujes A Bola-i da Meite samo ganja Englesku? Nekad i mi konja za trku imamo (Mondo, u ovom slucaju :) )

Link to comment
Share on other sites

Ekskluziva iz Francuske: Zvezda poslala ponudu za Hvanovu zamenu   Francuski Ekip pod vinjetom ekskluzivno javlja da je Crvena zvezda poslala ponudu za dete Pari Sen Žermena Eduara Mišua - Nazdravlje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jojjj..Mita isprozivao Dudića i Radnički..Ne volim što im se daje na značaju. Sad će Dudić podnijeti ostavku, pričati kako je hajka protiv njega jer je iz BiH..i jebi ga. Ako ne sada, hoce kad god da ode. Nepotrebno. 

6 minutes ago, suptil said:

Ekskluziva iz Francuske: Zvezda poslala ponudu za Hvanovu zamenu   Francuski Ekip pod vinjetom ekskluzivno javlja da je Crvena zvezda poslala ponudu za dete Pari Sen Žermena Eduara Mišua - Nazdravlje.

U vijesti o raskidu ugovora sa Adanom, pise da ga trazi nekoliko klubova iz Serije A.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, suptil said:

Ekskluziva iz Francuske: Zvezda poslala ponudu za Hvanovu zamenu   Francuski Ekip pod vinjetom ekskluzivno javlja da je Crvena zvezda poslala ponudu za dete Pari Sen Žermena Eduara Mišua - Nazdravlje.

ovo smo mu ponudili vrv kao rezerva za Meitea koji je završen. Ima ponude i iz Belgije i Holandije. Nešto slično kao prošle godine, kad smo završavali Hvanga, a poslali ponudu i onom zadnjem veznom iz Sent Etjena.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Small Owl said:

Jos uvijek vjerujes A Bola-i da Meite samo ganja Englesku? Nekad i mi konja za trku imamo (Mondo, u ovom slucaju 🙂 )

 

Verujem da je više istina ono što su Gazeta i oni preneli da su klubovi dogovorili a da on nije hteo, u poređenju sa onim što je Mondo napisao da PAOK nije hteo da ga zadrži ili plati. Za Englesku je on sam izjavio i to za neki drugi francuski sajt.

"FM: Do you have a preferred destination for the rest of your career?

SM: I really like England. It's the "only" championship I haven't played. I think England suits my style of play better. Today, I have more family responsibilities and the financial aspect can play a role in my next decision. I was able to talk to club presidents in the Gulf. They showed interest in me."

https://www.footmercato.net/a1985576752851651358-soualiho-meite-benfica-le-coach-ne-me-garantit-pas-une-place-de-titulaire

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Мџе said:

 

Verujem da je više istina ono što su Gazeta i oni preneli da su klubovi dogovorili a da on nije hteo, u poređenju sa onim što je Mondo napisao da PAOK nije hteo da ga zadrži ili plati. Za Englesku je on sam izjavio i to za neki drugi francuski sajt.

"FM: Do you have a preferred destination for the rest of your career?

SM: I really like England. It's the "only" championship I haven't played. I think England suits my style of play better. Today, I have more family responsibilities and the financial aspect can play a role in my next decision. I was able to talk to club presidents in the Gulf. They showed interest in me."

https://www.footmercato.net/a1985576752851651358-soualiho-meite-benfica-le-coach-ne-me-garantit-pas-une-place-de-titulaire

Jasno, jasno. S tim da mu je Engleska želja, kao što je meni da radim u Google. A otići će tamo gdje mu daju više kinti, u ovom slučaju izgleda Srbija. Bar ja tako ovo shvatih.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Мџе said:

Silas je možda nekoliko utakmica u karijeri igrao napadača, momak je prirodno krilo. I rekao bih na levoj strani s obzirom da šutira desnom nogom i retko kada centrira ili šalje duge lopte. Samim tim se otvora i prostor za Radonjića da igra na desnom krilu ali šta ćemo sa toliko krila ne znam. 

 

Ako Meite dođe većina će odahnuti ovde jer su dobili šesticu koju su hteli ali sa njim ćemo biti mnogo sporiji i manje fluidni što mislim da ekipe našeg ranga u LŠ ne mogu da dopuste. Inače je promišljen momak, ima zanimljive intervjue i nije lelemud. 

 

Ispred Silasa si imao Guirassy-ja I Udava, tako da nije ni mogao da igra napadača.

 Ja sam ga gledao u prijateljskoj protiv Fortune Sitard,  gde je igrao napred u paru sa Demirovicem i odlican je bio. Gol, jos par promasenih zicera, konstantna pretnja po gol.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...