Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

FK izgleda bas onako kako treba da izgleda obzirom na trenutne okolnosti u Srbiji. Nadam se da će Bode odraditi posao do kraja i da više neće biti slučajnih srećno useravajućih faktora za terzu i co.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nikola said:

FK izgleda bas onako kako treba da izgleda obzirom na trenutne okolnosti u Srbiji. Nadam se da će Bode odraditi posao do kraja i da više neće biti slučajnih srećno useravajućih faktora za terzu i co.

Ne mogu ja /mi, da navijam protiv svog kluba. Ja sam tu 35 g, biću dok sam živ, ali neke stvari koje nisu dobre treba javno reci, kritikovati. Mozda sa godinama to više naginje na kritici, ali je tako. 

Ja cu i u sredu biti na stadionu jer ja drugi klub nemam, I ne može jedan terzić mene da odvrati od zvezde. 

Nadam se da će zvezda a ne Bode odraditi posao.

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, No name said:

Klub koji dovede milion igrača, ali mu u najvažnijih utakmici za plasman u LS krilo igra igrac sredine terena, a na beku I dalje rodić koji izlazi iz igre u 50 min jer je nespreman ne zasluzuje da bude ozbiljan klub . 

I da udjemo u LS , šta tamo da gledam i ocekujem? Videli smo na sta je to ličilo protiv Bodea, ej Bode?? Nismo mogli da izađemo sa svoje polovine u PP, loptu da uzmemo....srećno smo dali gol preko beka...i kao ostali u igri...

LE je veliki zalogaj za ovaj tim na čelu sa milojevicem....

Ovo je sramota da godinama ne dovodiš levog beka sve pod izgovorom da ga nema da bi mrcina rodić orgijao svaki važan meč. Spajic kapiten???? Dalje ne treba ništa reći. 

Nakrcali smo kamion igraca, a i dalje se improvizuje, I dalje krilo igra igrač sredine,  i dalje na terenu ne postoji ofanzivni vezni...zadnji vezni takodje.

Politika kluba je užasna.  Dovodi se kuso I repato,  plaćaju se milioni za igrače sumnjivog kvaliteta ( Serif)...dovode se igrači u jednom roku pa u istom prodaju...a pod ugovorom Rodić, Katai,Kanga....

 

Nikad nismo ni bili ozbiljan klub nit cemo dok god ne bude privatizacije. Ajmo dalje

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, No name said:

Ne mogu ja /mi, da navijam protiv svog kluba. Ja sam tu 35 g, biću dok sam živ, ali neke stvari koje nisu dobre treba javno reci, kritikovati. Mozda sa godinama to više naginje na kritici, ali je tako. 

Ja cu i u sredu biti na stadionu jer ja drugi klub nemam, I ne može jedan terzić mene da odvrati od zvezde. 

Nadam se da će zvezda a ne Bode odraditi posao.

 

Ako emocije potisnem mislim da spletom srećnih okolnosti igramo u plej ofu a Bodo ipak vredno radi da zasluži LŠ a i onako taj novac od nje u našem slučaju služi da se rasipaju lopine- Ambis u koji je upao srpski fudbal i nedostatak konkurencije samo guraju slabosti zvezde pod tepih i ukazuje na to da ćemo opet od drugog kola  kvalifkacija uskoro. Zato valja i pobediti nekoga pa zato LE bolje zvuči. Složićete se da je za ovih nekoliko godina uspona zvezda trebala biti na mnogo višem organizacionom nivou sa jasnom poltikom kluba. Ali kao što rekoh okolnosti u zemlji diktiraju i ove uslove.  Nama ostaje da se pravimo da je sve ok, zvezda je u Evropi i dalje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Terzic prosto radi ono sto najbolje zna. Mulja, krade, petlja, preprodaje... Problem je sto oni koju su nekad bili snaga koja je umela da prozove rukovodstvo zbog loseg rada sada ćute. Nekada je sever bio faktor koji je terao celnike da vode racuna jer ipak neko postoji ko ce ih prozvati, pritisnuti i cak oterati. Sada se pred njihovim očima desava iz godine u godinu strahoviti kriminal u klubu. Oni cute. Kaze generalstab da imamo uspehe sa Terzom. Pa dobro, lepo, bas lepo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CuaTheTime said:

To sto ti hoces nece biti dok god bude privatizacije, a privatizacije nece nikada.

Nikad ne reci nikad, razne su se promene odigrale na ovim prostorima pa će i sređivanje fudbalske mafije biti jednog dana. Dovoljno je da prilikom neke posete to zatraži Šolc ili Makron i za dva dana neće biti ni terze ni vazure ni tončeva, imt-a ovog monstruma iz Pančeva.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Perkos2 said:

Nikad ne reci nikad, razne su se promene odigrale na ovim prostorima pa će i sređivanje fudbalske mafije biti jednog dana. Dovoljno je da prilikom neke posete to zatraži Šolc ili Makron i za dva dana neće biti ni terze ni vazure ni tončeva, imt-a ovog monstruma iz Pančeva.

20 godina slusam te price kako u jednom danu moze sve da bude bolje

Link to comment
Share on other sites

U sustini, najbolje je ne znati. Prebacis 5 min prije početka utakmice, odgledaš ako možeš, prebaciš kad završi. Sutra pročitaš dnevnu štampu, vidiš ocjene igrača i koliko je ljudi bilo i boli te kurac. Sledeće sedmice isto. I onda ne znaš da je Borjan tuk'o Marina, da je Miloš Jovanović krao po svlačionici, da Rodić pravi zgrade, da Miladinović nije dao da mu Terza bude menadžer...i do jaja. Znam da nije realno ni moguće ali kontam da je tako lakše. Ovo ovako samo izaziva mržnju prema svemu u klubu, jebo mater.

Edited by Small Owl
.
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, CuaTheTime said:

20 godina slusam te price kako u jednom danu moze sve da bude bolje

AV je ovom narodu ogadio slobodu, medije, Kosovo, životnu sredinu a na dobrom je putu da ogadi i fudbal, onda sledi šti bi rekli oni na politici "realnost" tj gašenje klubova jedan po jedam sve dok totalno ne prestane interesovanje. Onda dolaze "experti" 

Link to comment
Share on other sites

Kontam da nisi najbolje pohvat'o suštinu. Ljudima se samo gadi trenutni način funkcionisanja kluba. Ova ofiranja sa igračima, trenerima...pa svako iznosi svoja zapažanja i ogorčenost u vezi sa tim, na svoj način. A sad da možeš nekoga ili nešto voljeti 30-40 godina pa sutra podvući crtu i reći "neću više", nisam siguran da je realno. Nadam se da sam bio od pomoći.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, CuaTheTime said:

Sto sad niko "ne zanima" klub, samo nemojte da bude da budete najglasniji kad budemo igrali ls opet

Ako prodjemo Bodo onda ce ovi sto su u stanju da mrace 24h dnevno zakljuciti da Bodo pojma nema. Nece se pohvaliti Zvezda nemoj da "brines" 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Small Owl said:

Kontam da nisi najbolje pohvat'o suštinu. Ljudima se samo gadi trenutni način funkcionisanja kluba. Ova ofiranja sa igračima, trenerima...pa svako iznosi svoja zapažanja i ogorčenost u vezi sa tim, na svoj način. A sad da možeš nekoga ili nešto voljeti 30-40 godina pa sutra podvući crtu i reći "neću više", nisam siguran da je realno. Nadam se da sam bio od pomoći.

To bi bilo dobro da smo mi pre poslovali dobro, ali ovde nema dobrog funkcionisanja kluba dok god ne bude bilo privatizacije

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nikola said:

Ako emocije potisnem mislim da spletom srećnih okolnosti igramo u plej ofu a Bodo ipak vredno radi da zasluži LŠ a i onako taj novac od nje u našem slučaju služi da se rasipaju lopine- Ambis u koji je upao srpski fudbal i nedostatak konkurencije samo guraju slabosti zvezde pod tepih i ukazuje na to da ćemo opet od drugog kola  kvalifkacija uskoro. Zato valja i pobediti nekoga pa zato LE bolje zvuči. Složićete se da je za ovih nekoliko godina uspona zvezda trebala biti na mnogo višem organizacionom nivou sa jasnom poltikom kluba. Ali kao što rekoh okolnosti u zemlji diktiraju i ove uslove.  Nama ostaje da se pravimo da je sve ok, zvezda je u Evropi i dalje.

 

 Ne, ne igramo spletom srećnih okolnosti već smo to mesto zasluzili rezultatima i na osnovu koeficijenta u prethodnih 5 godina.

 

2 hours ago, Perkos2 said:

Nikad ne reci nikad, razne su se promene odigrale na ovim prostorima pa će i sređivanje fudbalske mafije biti jednog dana. Dovoljno je da prilikom neke posete to zatraži Šolc ili Makron i za dva dana neće biti ni terze ni vazure ni tončeva, imt-a ovog monstruma iz Pančeva.

 

 Proteći će još mnogo vode Dunavom i Savom dok ta tačka ne dodje na dnevni red... kao što je neko napisao, slušam to već 20god, a verovatno još toliko, ako doživim :classic_laugh:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Small Owl said:

Ljudima se samo gadi trenutni način funkcionisanja kluba.

 

Po čemu se trenutni način funkcionisanja kluba razlikuje u odnosu na recimo prethodnih 30 godina? Ja pamtim možda 20-25 godina unazad, pa moguće da mi je promakao taj neki period u kome smo bili vrhunski vođen i perfektno uređen klub... 

  • Like 10
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Small Owl said:

U sustini, najbolje je ne znati. Prebacis 5 min prije početka utakmice, odgledaš ako možeš, prebaciš kad završi. Sutra pročitaš dnevnu štampu, vidiš ocjene igrača i koliko je ljudi bilo i boli te kurac. Sledeće sedmice isto. I onda ne znaš da je Borjan tuk'o Marina, da je Miloš Jovanović krao po svlačionici, da Rodić pravi zgrade, da Miladinović nije dao da mu Terza bude menadžer...i do jaja. Znam da nije realno ni moguće ali kontam da je tako lakše. Ovo ovako samo izaziva mržnju prema svemu u klubu, jebo mater.

Koji brate Milos Jovanovic? Ja takvog ne pamtim.

Link to comment
Share on other sites

Jel ima naznaka kojih ce 11  startovati u sredu. Ajmo malo o utakmici. Jel je iso neki sezonac na trening danas da gvirne i zapazi neke stvari sa treninga?  Jel je bio neko danas do redstarshopa bili su dresovi na akciji....

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Guru said:

 

Po čemu se trenutni način funkcionisanja kluba razlikuje u odnosu na recimo prethodnih 30 godina? Ja pamtim možda 20-25 godina unazad, pa moguće da mi je promakao taj neki period u kome smo bili vrhunski vođen i perfektno uređen klub... 

Jebi ga, ja propustih taj momenat da je neko napisao da smo bili "vrhunski vođen i perfektno uređen klub" pa kontam da si me greškom "kvotovao".

Link to comment
Share on other sites

Just now, Small Owl said:

Jebi ga, ja propustih taj momenat da je neko napisao da smo bili "vrhunski vođen i perfektno uređen klub" pa kontam da si me greškom "kvotovao".

 

Ne mora vrhunski i perfektno, u kom periodu smo bili bolje vođen i uređen klub i šta je to što je danas posebno gadno, a tada nije postojalo? 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dragan Mićić said:

Koji brate Milos Jovanovic? Ja takvog ne pamtim.

Ma nisam siguran čija je generacija bio ali bio je klinac, talenat o kojem se pričalo fazon Šljivića. I onda u nekom momentu samo ispao iz priče. Nagađalo se šta i kako pa došla priča da je imao kikseve tipa kocke itd. S tim da je moja greška, Stojanović je prezime. Izvinjavam se. I jebo me pas, baš mi crnjak što ofiram lika ali pisalo se o tome ovdje, tako da nisam prvi. Pričam o periodu od prije 6-7 godina, otprilike.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Guru said:

 

Ne mora vrhunski i perfektno, u kom periodu smo bili bolje vođen i uređen klub i šta je to što je danas posebno gadno, a tada nije postojalo? 

Smijem li uzvratiti konta pitanjem pa te pitati da li si ti zadovoljan vođenjem kluba? Znaš kako, možda je ovo najbolji menadžment u zadnjih 30-40 godina ali to ne znači da je dobar i da ne zaslužuju kritike. Takođe, i ja sam ostario pa mi se neda više svašta slušati i gledati tj ignorisati ono što vidim. Neda mi se iz godine u godinu biti u fazonu "vidi kakvi su oni, mi smo super" ili "sjećaš se kako je bilo kad su bili oni, sad je top" i onda kao sve super jer može i gore. Jednostavno mi dopizdilo, ne znam kako bih ti drugačije rekao a da me bolje razumiješ. I naravno, ništa to neće promijeniti što se tiče mog interesovanja ili praćenja kluba osim što ću biti malo više...džangrizav kad je riječ o toj temi. To je to.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

 

Ne mora vrhunski i perfektno, u kom periodu smo bili bolje vođen i uređen klub i šta je to što je danas posebno gadno, a tada nije postojalo? 

Gadno je to da već koliko godina unazad redovno igraš neko Evropsko takmičenje da li je to LE ili LŠ,gde su se milioni i milioni slili u klub.Zato vreme klub se ne razvija onako i onoliko koliko bi trebalo.Nisi uspeo da napraviš nikakav sistem ,plan,ideju koju bi sprovodio u delo par sezona,nisi zadržao mi jednog mladog igrača da bude promovisan u nosioca,nego ih prodaju na kilo čim se pojavi prva ponuda.A mene ma stadion neće privući Milson,Puma ili Spajić,nego Kosta,Mijat ili pak Lanetov mali koji guli klupu dok igra Ilić ili neki Olainjika .

Gadno je to,što i pored miliona koji ulaze u klupsku kasu mi povećavamo dug kluba iz sezone u sezonu.

Gadno je što smo postali nikad veći protočni bojler za fudbalere,za izvlačenje i pranje para.

Gadno je što je ovaj klub pored svega gore navedenog postao prćija kriminalne porodice Terzić,koji "pozajmljuju"klubu pare!Ej!

Možda su neke stvari gadno iste kao u prethodnim upravama i sezonama,ali ova je imala mogucnost da izdigne klub iz ovog blata i upliva u sigurne tokove i implementira neke stvari koje krase neke velike klubove ,ali to nije moguće kad te vode lopuze,palanački probisveti I od presednika države poslusnici i podguzne muve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Small Owl said:

Smijem li uzvratiti konta pitanjem pa te pitati da li si ti zadovoljan vođenjem kluba?

 

Zadovoljan sam rezultatima, kako je odrađeno prethodnih nekoliko prelaznih rokova i overall kvalitetom sadašnjeg tima... I stadion je solidno našminkan, a radilo se još na infrastrukturi i poboljšanju uslova za trening i oporavak, al' to baš i nisam detaljno pratio pa ne znam koliko je tačno urađeno. I to je otprilike to, sve ostalo mi se ili ne sviđa, ili ne znam dovoljno o tome da bih imao neki stav (tipa marketing).

 

2 hours ago, Small Owl said:

Znaš kako, možda je ovo najbolji menadžment u zadnjih 30-40 godina ali to ne znači da je dobar i da ne zaslužuju kritike.

 

Ovim topikom dominira opštemestašenje i neko rant-ovanje koje se ni po čemu ne razlikuje od npr. komentara na Mocartu, ili onoga što izgovara random lik iz kladionice dok psuje TV jer mu neće proći tiket. Lično sam uvek za kritikovanje, al' ako je smisleno i argumentovano, ono što ovde čitam mi je toliko tanko, neozbiljno i repetitivno, imam utisak da bi čak i Terzić koji ne zna gde je šupalj ovakve kritike lagano razbucao kada bi se registrovao na forum.

 

2 hours ago, Small Owl said:

Takođe, i ja sam ostario pa mi se neda više svašta slušati i gledati tj ignorisati ono što vidim. Neda mi se iz godine u godinu biti u fazonu "vidi kakvi su oni, mi smo super" ili "sjećaš se kako je bilo kad su bili oni, sad je top" i onda kao sve super jer može i gore. Jednostavno mi dopizdilo, ne znam kako bih ti drugačije rekao a da me bolje razumiješ. I naravno, ništa to neće promijeniti što se tiče mog interesovanja ili praćenja kluba osim što ću biti malo više...džangrizav kad je riječ o toj temi. To je to.

 

Iskreno i pošteno, hvala na odgovoru.

 

 

 

1 hour ago, Zadnji vezni said:

Gadno je to da već koliko godina unazad redovno igraš neko Evropsko takmičenje da li je to LE ili LŠ,gde su se milioni i milioni slili u klub.

 

Ovo je valjda dobro, a ne gadno... :classic_unsure:

 

1 hour ago, Zadnji vezni said:

Zato vreme klub se ne razvija onako i onoliko koliko bi trebalo.Nisi uspeo da napraviš nikakav sistem ,plan,ideju koju bi sprovodio u delo par sezona

 

Legit, generalno se slažem.

 

1 hour ago, Zadnji vezni said:

nisi zadržao mi jednog mladog igrača da bude promovisan u nosioca,nego ih prodaju na kilo čim se pojavi prva ponuda.A mene ma stadion neće privući Milson,Puma ili Spajić,nego Kosta,Mijat ili pak Lanetov mali koji guli klupu dok igra Ilić ili neki Olainjika .

 

Za ovo me baš briga, važno mi je da je tim dobar ko god u njemu da igra. A to da se prodaju mladi igrači mi je potpuno normalno, jer klub mora da prihoduje od transfera a mladi i talentovani igrači su prirodno najtraženiji. 

 

1 hour ago, Zadnji vezni said:

Gadno je to,što i pored miliona koji ulaze u klupsku kasu mi povećavamo dug kluba iz sezone u sezonu.

 

O ovome ne znam ništa, koliki je trenutno dug i za koliko je povećan u prethodnih nekoliko godina?

 

1 hour ago, Zadnji vezni said:

Gadno je što smo postali nikad veći protočni bojler za fudbalere,za izvlačenje i pranje para.

 

 Prilično sam siguran da smo ovo bili i ranije, samo sa lošijim rezultatima i slabijim timom.

 

1 hour ago, Zadnji vezni said:

Možda su neke stvari gadno iste kao u prethodnim upravama i sezonama

 

Možda su neke i bolje... ili jok?

 

1 hour ago, Zadnji vezni said:

ali ova je imala mogucnost da izdigne klub iz ovog blata i upliva u sigurne tokove

 

Kako je baš ova imala tu mogućnost?

 

1 hour ago, Zadnji vezni said:

implementira neke stvari koje krase neke velike klubove

 

Koje stvari, koje velike klubove i po čemu se mi možemo meriti sa njima, osim što imamo bogatu istoriju i što smo bili prvaci Evrope pre više od 3 decenije?

 

1 hour ago, Zadnji vezni said:

ali to nije moguće kad te vode lopuze,palanački probisveti I od presednika države poslusnici i podguzne muve.

 

Delim sentiment. I ujedno ne očekujem upravu koja će hrabro da prkosi predsedniku države, pošto sam svestan gde živim. Do nekih boljih dana, ako ih ikada bude... 

 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...