Jump to content

RG 2024.


Helena

Recommended Posts

2 hours ago, Besni lala said:

Dajte bre ljudi / kao da prvi put gledate ovu našu cvećku 🙂

Vec vise puta vidjeno - specijalna psiholoska operacija.

Ili je ovo ipak cudotvorno ekspresno ozdravljenje presvetog Djordjija ? :)

Link to comment
Share on other sites

Dajte ljudi kakva povreda, kakav poraz?

Jedino sto ga sputava od pocetka ove godine je glava, jer nije skroz u tenisu. Znao je uvek da izadje na mec kao da mu se ne igra, a tako mu je bilo na 90% meceva ove sezone.
A da gubi od kojekakvih serundola i slicnih na gs je sramota.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Don Dusko said:

Ipak je Nole majstor. Al za kraj turnira mu ovakvi napori nisu potrebni...

Ma može komotno i da preda sledeće kolo, ako naravno prvo prođe ovo. Ali svakako i pre početka turnira nije bio prvi favorit, tako da glavno da je opet počeo da igra za promenu, kako god bude.

Link to comment
Share on other sites

Pravi je Ilija Pandurović 😂

 

52 minutes ago, Barker said:

Ajde Jeco, psihologu (novi)-stari!!!! 😀

 

Mogu ti reči da je bitna njena prisutnost. Jedina koja sme da drekne odozgo kad krene da se preserava bezveze. Več neko vreme mu fali kritike iz boxa i služe mu samo da se istresa na njima. A ne verujem da to ima nekog posebno pozitivnog efekta.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
23 minutes ago, L' Imperatore said:

Pravi je Ilija Pandurović 😂

Mogu ti reči da je bitna njena prisutnost. Jedina koja sme da drekne odozgo kad krene da se preserava bezveze. Več neko vreme mu fali kritike iz boxa i služe mu samo da se istresa na njima. A ne verujem da to ima nekog posebno pozitivnog efekta.

Kako nisam gledala sve, tata mi je prenosio svoju verziju šta se dešava između njih, i naravno u njegovoj verziji ona je kriva, seljančura jedna :classic_biggrin: onda sam se posvađala s njim kad sam rekla da ni Novak nije neki intelektualac da bi zaključak bio da nije on tako mislio nego se ni inače od žene ne traži neka pamet, onda sam mu se ja zahvalila i tako... što kažu Italijani, nad ostatkom razgovora ćemo razastrti milosrdni veo :classic_biggrin:

 

 

Edited by alcesta
  • Love 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Jezivo moćno zvuči podatak da je igrao 60 mečeva u 5 setova, i izgubio samo 11 ako se ne varam. 3 od 4 dobija. 2 samo u ova 2 dana protiv klasik mlađanih šljakaša.

Bog sporta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alcesta said:

Kako nisam gledala sve, tata mi je prenosio svoju verziju šta se dešava između njih, i naravno u njegovoj verziji ona je kriva, seljančura jedna :classic_biggrin: onda sam se posvađala s njim kad sam rekla da ni Novak nije neki intelektualac da bi zaključak bio da nije on tako mislio nego se ni inače od žene ne traži neka pamet, onda sam mu se ja zahvalila i tako... što kažu Italijani, nad ostatkom razgovora ćemo razastrti milosrdni veo :classic_biggrin:

 

 


Već te vidim

 

spacer.png

😁

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, alcesta said:

Kako nisam gledala sve, tata mi je prenosio svoju verziju šta se dešava između njih, i naravno u njegovoj verziji ona je kriva, seljančura jedna :classic_biggrin: onda sam se posvađala s njim kad sam rekla da ni Novak nije neki intelektualac da bi zaključak bio da nije on tako mislio nego se ni inače od žene ne traži neka pamet, onda sam mu se ja zahvalila i tako... što kažu Italijani, nad ostatkom razgovora ćemo razastrti milosrdni veo :classic_biggrin:

 

 

Veo nek ostane, ali reči je bilo baš uffff.

"Ubiću vas, ubiću vas sve , psovka psovka psovka..." i tako nekoliko puta, ne treba biti nikakav tumač da se to vidi.

Nije dobro, nije lepo...

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Fricko, prokleta luzercino!

U prvom izvukao 2 bp/sp na  4-5, u tajbrejku vodio 5-1 {!} i uspeo da izgubi 6-8. U trecem setu poceo sa brejkom i 2-1, potom sam na kratko otisao do prodavnice i ocas posla je bilo 2-5 i uspeo je da vrati brejk i onda je poklekao kada je servirao da ostane u 3S, na 4-5. Spasao je 3 set lopte, ali nije izdrzao. Cak tri brejka je izgubio u 3S sto samo govori da ga servis ne sluzi nikako. Prvi set je volsebno prokockao. Steta sto ne koristi svoje sanse u ovako vaznom mecu. 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Fricko, prokleta luzercino!

U prvom izvukao 2 bp/sp na  4-5, u tajbrejku vodio 5-1 {!} i uspeo da izgubi 6-8. U trecem setu poceo sa brejkom i 2-1, potom sam na kratko otisao do prodavnice i ocas posla je bilo 2-5 i uspeo je da vrati brejk i onda je poklekao kada je servirao da ostane u 3S, na 4-5. Spasao je 3 set lopte, ali nije izdrzao. Cak tri brejka je izgubio u 3S sto samo govori da ga servis ne sluzi nikako. Prvi set je volsebno prokockao. Steta sto ne koristi svoje sanse u ovako vaznom mecu. 

Bas pratim mec, prosuo je puno prilika to definitivno ali zalio se i na povredu nekoliko puta. Rud definitivno nije bolji, Fritz ima igru za njega , ali Norvežanin deluje mentalno stabilniji, jbg.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Komentatori pominju neku povredu kuka za Frica? Je li se to nešto desilo u toku ovog meča?

 

Taman pomislim da bi se za Runea možda moglo navijati i onda prikažu Muratoglua i... prosto ne ide.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Barker said:

Sad izgleda da i ja moram da kazem da je ovo gotovo 🙁

Sad cu (prvi i poslednji put) da kazem i ovo:

Ovaj covek je neunistiv!

[Umetnuti ovde gif/meme iz Ko to tamo peva]

I vise necu prognozirati, ko sam  ja da kazem kad je gotovo 😀 

Nego, da pita neko Serundula da objasni kako i zasto je danas igrao pet setova (i umalo i pobedio), verujem da ni on sam ne bi znao da objasni 🤔

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Video sam da je na 2-5 u trecem setu Fricko imao medical, nisam sagledao taj deo meca pa ne znam tacno na sta se zalio. Dosao sam na brejk loptu kada je uspeo da vrati brejk za 4-5, medjutim tad ga je servis prodao i poklekao je iako je spasao opet neke BP. Cak 25 brejk sansi u celom mecu je imao Rud

U cetvrtom setu je odustao i da trci na neke teze lopte, ili je pravio par koraka i odigravao FH slajs iz ocaja. Morao je dosta veci impact da napravi servisom, nije ga sluzio danas. 
Ruud je back2back finalista ovog turnira, ove sezone ima finale MC, titulu u Barsi i Zenevi, a RG je definitivno njegov turnir, nisam se ni nadao pobedi ocekivao sam ovih 3-1 za Norvezanina, ali mi je zao prokockanog prvog seta. Tu je mogao nakon izvlacenja da stekne veliku mentalnu prednost... Sada je najbitnije oporaviti se, spremiti za sezonu trave koja je bila ocajna prosle godine. U 2R je ispao od zaboravljenog Imera na W. Osmina finala je najbolji rezultat na RG, sada vec igra sigurnije na slemovima i ne gubi od anonimusa i samo tako da se nastavi, sezona sljake je bila odlicna.

 

 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...