Jump to content

NFL - Season 2024


Recommended Posts

10 minutes ago, Howie Roseman said:

Ima li ko dobar stream za redzone? Prošle sezone sam bez problema gledao na topstreams.info, ali mi ne radi ove sezone.

 

Ako imaš Arenu i oni imaju redzone, ove nedelje ide na običnoj Areni 3.

Link to comment
Share on other sites

Nerealan je Shanahan. 49ers su imali 31 akciju više u napadu i vreme poseda 38:40 naspram 21:20, bez McCaffrey-a, sa Aiyuk-om koji je ispustio TD i Trent Williams-om koji nisu imali trening kamp, protiv jedne od talentovanijih i boljih odbrana u ligi.

Link to comment
Share on other sites

Ukratko, ispao je debil. Video je još debilniji, jer će samo odmoći svakom, ako misli da je ovakvo ponašanje pred policijom uredno. To što neko kaže, znate, mislim da ne predstavlja pretnju, to ne znači ništa, jer policija nije sadila tikve sa bilo kim.

 

U 100 od 100 slučajeva, kad se crvene zastavice nesaradnje ređaju, uvek se završava ovako, silom. Gomila kanala sa policijskim temama, na kojima se nalaze gomila videa sa kamera koje su na uniformama, završava se potpuno isto, kao i ovde.

 

Presmešan je gospodin hill sa svojim tananim glasićem na konferenciji za novinare, gde su puna usta tima i komjunitija. Kad bude završio kao onaj što je ubio Tinu, biće kasno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Situacija sa Tuom je baš kritična postala. Onaj kadar na njega posle sudara je jeziv. Sreća pa se Hamlin nije ni spustio, nego je Tua bukvalno udario u njega, a da je kojim slučajem spustio i kacigu ko zna šta bi bilo. Nažalost ne deluje da će dečko moći još dugo da igra, a Miami bi u tom slučaju bio u problemu sa 164 miliona garantovanih dolara.

 

To je bacilo u senku stvarno dobar meč Buffalo Billsa, pogotovo defanzivno s obzirom na brojne promene u ofsezoni.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darth Steva said:

Kakav podatak… Derek Carr ove sezone 15/15 scoring drives :Hail:

Ovo tesko da je bilo i u Sean-Drew eri

Pa on je na ovom forumu odavno poznat kao GOAT😀

Elem, mi smo izduvali u produžetku. Nekako ipak nisam nezadovoljan, za sada ipak to liči barem na nešto, vidi se neki koncept, da nam nisu izblokirali FG, bili bi na 2-0. Samo ground& pound i skrpiće se još koja pobeda ako ne bude previše povreda

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...