Jump to content

AO 2024


Helena

Recommended Posts

22 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 

Može biti, mada meni nije izgledledalo kao da ga nešto muči u fizičkom smislu. Odigrali su 4 sata na suncu, bez da se je Novak nešto vidno žalio na vručinu/umor/da se loše osječa. A svi znamo da ga nije sramota da se požali ako je tako nešto u pitanju

Da, ali mislim da je znao da ne vredi, neće on ni sam reći, onako bi samo još više razjario publiku 

I moram da priznam da sam iznenađena ovom podrškom Zverevu.

Opet servira za set.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 

Može biti, mada meni nije izgledledalo kao da ga nešto muči u fizičkom smislu. Odigrali su 4 sata na suncu, bez da se je Novak nešto vidno žalio na vručinu/umor/da se loše osječa. A svi znamo da ga nije sramota da se požali ako je tako nešto u pitanju

Nije ali nešto nije u redu. 0 šansi za brejk, to nikad u karijeri imao nije. Ako jeste neki problem u pitanju - nadam se da neće biti tvrdoglav kao što je bio 2016-18. Dve godine u prajmu je izgubio što nije odlučio da operaše lakat odmah. Sada bi ladno imao 30 slemova, siguran sam.

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao meč, ali po onome što čitam Novak ovde nije bio ni na 50% u prva dva seta, što dosta toga objašnjava.

 

Dešava se svakome. Loš dan, protivnik maksimalno motivisan. Mislim da Janik nikad nije bolji turnir odigrao, a svakako je motiv do neba, tako da...šta da se radi.

 

Videćemo, Novaku će ova godina biti prekretnica, ako osvoji bar jedan GS nastaviće, ako ne...mislim da će to biti to. Susretao se i ranije Nole sa novom generacijom, ali je tad imao 30 godina, a ne 36, plus su Rune, Janik i Carlos kvalitetniji od recimo Medvedeva, Zvereva i Cicipasa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Covek izgubio posle 2195 dana od Berdiha na W, sad od Berdiha juniora posle 2195 dana na AO. Imajuci u vidu njegovu iracionalnost, ne bi me cudilo da je znao za to i da je bio u fazonu sudbina kleta je tako htela. Zao mi samo pravog Berdiha, decko ne osvoji slem, a njegova kopija hoce.

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

U drugim vestima, Alkaraz nije hteo da stane dalje od metra iza linije na riternu, Medvedev nece da pridje blize od pet metara iza. Protiv Karlosa 0 slajs servisa maltene, ovde slajs svaki drugi. Niko nista ne menja. Nemoguce.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se Medvedev I sam pomirio da bez obzira na protivnika ili situaciju na terenu, mora da tera sa ovom retern pozicijom do kraja pa šta mu Bog da.  Ovaj njegov zamah pri udaranju, ako stane bliže osnovne linije to nema šanse da prodje, probao je gem dva to protiv Alkaraza na prošlom Vimbldonu, pokušavao i neke blok reterne i nije se dobro proveo. 

Link to comment
Share on other sites

Zverev mentalno jednostavno nije dovoljno jak i to je to.

 

Da jeste, imao bi vec 5+ slemova, jer rupu u igri nema, kada ne igra puseraj, nego ovako dobro servira i ide po poene.

 

Kljucne poene je ocajno odigrao u oba seta koja je izgubio.

Link to comment
Share on other sites

Kako se skratila ruka Zverevu na 5-4 u TB. Kakav je bio onaj alibi prvi servis, pa onda Medina frljoka i ode set. Medvedev puno jači mentalno, a deluje u fizički svežije. Ima zicer za prolazak ovde.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Elias said:

Kako se skratila ruka Zverevu na 5-4 u TB. Kakav je bio onaj alibi prvi servis, pa onda Medina frljoka i ode set. Medvedev puno jači mentalno, a deluje u fizički svežije. Ima zicer za prolazak ovde.

A ne mogu da mu zaboravim dva nula i brejk u trećem na AO i onda izgubi finale.:classic_wacko:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...