Jump to content

AO 2024


Helena

Recommended Posts

Uspela sam da vidim samo početak i kraj meča, i sad kad mogu taman sam se namontirala da gledam Šeltona i Manarina kad ono cvrc, nema na ES. A sad samo meč sa glavnog terena i Kicbil :classic_sad:

Ali uvek mi zapne za oko ovo ime Storm Hanter :classic_biggrin:

Mislila sam da je ova plava u kocki neka bivša teniserka, ali nikako da uhvatim kako se zove. Nedostaje mi Barbara, više volim kad je u studiju nego pored terena. Ali ne mogu se načuditi kako se Kirgios uprepodobio i smirio :classic_laugh:

Dobar znak je što nisam videla da Novaku zglob nešto smeta ovo što sam od meča gledala :thumbsup:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, McLeod said:

Igrao je sa njim 2019. kad je imao 20 godina i 50 kila, nije to isti igrac.

Igrao je sa Popirinim.

 

Ovde nije bitan sam(o) poen, Kirjosova reakcija je smešna.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nisu mu rekli u intervjuu na terenu?

 

5 hours ago, Helena said:

Marina pitali nešto kao posle 34. godine ima više titula nego pre, on odgovorio Koristio sam tekilu, tako nekako :classic_laugh:

Nema sponzora.:classic_mellow:

 

Inače verujem da u teoriji mnogi igrači neće da gledaju žreb dalje od prvog kola iz sujeverja. Ali kako u praksi iskontrolisati da ti drugi ne ispojlerišu, to mi izgleda mnogo teže, posebno ako se prođe par kola.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja/mi nemam(o) pravo na prigovor dok verujemo u tvoj usisivač :classic_laugh: 

Inače, da koliko moraš biti izolovan da ne znaš ko će ti biti protivnik, pa nema šanse da mu neko nešto ne dobaci 

Kecmanović je poveo u setovima i sad će izgubiti i drugi, pa stvarno...

I jedna novost, ne znam da li je istinita, Lajani se penzionisao :classic_wacko:

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Jedina smo zemlja, uz Rusiju, koja ima dva igraca u 4. rundi. Covece, mi da imamo neki krsten par koji je specijalizovan samo za dubl, osvojili bismo 10 dejvis kupova uz Djokovica i Kecmanovica u singlu. Kako je moguce da posle Zimonjica, ne "proizvedemo" neke dubl majstore poput hrvatskih Mektica i Pavica? Sta je sa onim Cacicem?

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

Pa ne može Ćaćić da igra dubl sam sa sobom :classic_biggrin:

Kad smo kod njega, u drugom kolu su on i Molčanov izbacili prve nosioce Dodiga i Krajičeka :thumbsup:

 

Svaka čast Kecmanoviću, kako je gubio mečeve u odlučujućim setovima nisam verovala da ima snage za još jedan maraton, a on još udelio i krompir Polu u petom. Evo u to ime njegov trener objašnjava na čemu su radili:

https://sportklub.n1info.rs/tenis/grand-slam/australian-open/ekskluzivno-kako-i-s-kim-se-kecmanovic-uozbiljio/

 

Nadam se da Lajani neće još u penziju :classic_sad:

 

6 hours ago, Helena said:

Ja/mi nemam(o) pravo na prigovor dok verujemo u tvoj usisivač :classic_laugh: 

A nema usisivač veze sa sujeverjem, on služi samo da se smiri nervoza :classic_laugh:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Pa ne može Ćaćić da igra dubl sam sa sobom :classic_biggrin:

Kad smo kod njega, u prvom kolu su on i Molčanov izbacili prve nosioce Dodiga i Krajičeka :thumbsup:

 

Svaka čast Kecmanoviću, kako je gubio mečeve u odlučujućim setovima nisam verovala da ima snage za još jedan maraton, a on još udelio i krompir Polu u petom. Evo u to ime njegov trener objašnjava na čemu su radili:

https://sportklub.n1info.rs/tenis/grand-slam/australian-open/ekskluzivno-kako-i-s-kim-se-kecmanovic-uozbiljio/

 

Nadam se da Lajani neće još u penziju :classic_sad:

 

A nema usisivač veze sa sujeverjem, on služi samo da se smiri nervoza :classic_laugh:

Dadadadada :lol_2:

Ma valjda je već u penziji, ne znam, po Tviteru se piše svašta.

Link to comment
Share on other sites

Kada se poslednji put desilo da igrač iz Srbije koji se ne zove Novak, ode u 1/8?

 

Da li sam ja to nešto propustio ili se od ove godine drugačije boduju grend slemovi?

 

Vidim da se sada dodeljuje 200 poena za 1/8, ranije je bilo 180.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...