Jump to content

Iz Stambola moji, znaš ti dobro koji...


L' Imperatore

Recommended Posts

Primetio sam u nekim utakmicama naznake da nešto nije uredu sa defanzivnim skokom, ali ovo danas je bila baš katastrofa. Ne može se pobediti kad dozvoliš 20 ofanzivnih skokova protivniku. Čak bi rekao i da je rezultat bio dobar, kad se uzme u obzir taj podatak.

 

A u poslednjoj četvrtini smo imali priliku da se podsetimo koliko su sudije u Turskoj ligi loše.

Link to comment
Share on other sites

Чудно је да је Одијасе играо јако мало док је скок трпео, поготову сад на крају не знам чему Радоњино чуђење кад му Слева наскаче два Штимца на паркету.

 

Безвезе два пораза, поготову онај против Гран Канарије, вечерас би било воље да је играо Џејлен, овако Понитка дао максимум, али је после цркао и кренуо да греши као на траци, исто као и Хазер, даје се максимално, али фали мало decision making-a.

 

Сад код куће Тренто и Галата, морају обе победе.

 

Симон најбољи играч тима за сад.

Link to comment
Share on other sites

Šta znam, meni nije nešto upao u oko nekim sebičlukom. Imao je juče glup potez il dva u napadu, ali other than that, bitan je član rotacije. Pre svega za domače prvenstvo, gde mora da bude jedan domači igrač na parketu, a tu se za sad menjaju on i Haltali.

 

Juče me još jedna  negativna stvar podsetila na prošlu sezonu... Predugo čekanje na otvaranje igrača na low postu. Lani smo tako upropastili sebi ritam čekanjem na Buciela dok se otvori. Juče je bio red na Cavanaugha. Ne razumem zašto se toliko čeka to otvaranje, a protivnik več pročitao i zatvorio tu opciju? Ako igrač nije uspeo da se izbori za dobru poziciju da primi taj pas na vreme, mora da se ide na plan b i igra nešto drugo.
 

Link to comment
Share on other sites

Отресосмо их као шљиву. После опуштајуће 1/4 остало би једносмерна улица. Озбиљна кошарка, Хазер јесте направио лоше одлуке против Бешикташа, али унесе нову енергију када уђе са клупе, поготову дефанзивно, ту је беспрекоран.

 

Тренто јако скромно последње две утакмице после јако добре представе на Канарским острвима.

 

 

Сад се дочекује Галата па онда у Подгорицу.

Edited by MV91
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Урош19 said:

Ispratim ponekad rezultate pa da pitam nešto. Kakva je situacija, jel se igra klasičan Radonjizam i može li Dejo do nekog trofeja?

Sabahajrlula i tebi sto udje - uci li se sta za ispite ili se dangubi, po obicaju?

Sine Urke, magare moje moje malo, uci te skole i ne dangubi na sejtanove jasle, nece ti to na hasnu izic`....

mqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kronostime said:

Sabahajrlula i tebi sto udje - uci li se sta za ispite ili se dangubi, po obicaju?

Sine Urke, magare moje moje malo, uci te skole i ne dangubi na sejtanove jasle, nece ti to na hasnu izic`....

mqdefault.jpg

Au brate ubi me na svakom topiku hahahahaha. Ne znam kako je bilo u vaše vreme ali mi nemamo ispite u oktobru

Link to comment
Share on other sites

Just now, Урош19 said:

Au brate ubi me na svakom topiku hahahahaha. Ne znam kako je bilo u vaše vreme ali mi nemamo ispite u oktobru

Ja to za tvoje dobro, k`o sto bi i svom nasledniku rek`o.....

A i koja zavrat nije gre`ota ako je u vaspitne svrhe...

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Урош19 said:

Ispratim ponekad rezultate pa da pitam nešto. Kakva je situacija, jel se igra klasičan Radonjizam i može li Dejo do nekog trofeja?

По мени изразито већи фаворити су само Хапоел Тел Авив и Валенсија. Мислим да не бих претерао када бих рекао да је Дејина екипа трећа у ЕК али нека буде у топ 5 свакако.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Урош19 said:

Ispratim ponekad rezultate pa da pitam nešto. Kakva je situacija, jel se igra klasičan Radonjizam i može li Dejo do nekog trofeja?


Pa mislim da ideja svakako jeste da se igra Radonjizam. Čitav roster je selektovan  da bi igrao takvu košarku. Nema nekih kompromisa i krpljenja, ako izuzmemo tih nekoliko domačih igrača. Šta više, može se reči da se  Hazer i Haltali odlično uklapaju u taj sistem. A Ilyasoglu ima potencial za tako nešto.

 

Kao što je kolega gore več spomenuo, vidi se da se ekipa još upoznaje, pa tako neke stvari ne funkcionišu na nivou Radonjizma. Tu prednjači defanzivni skok, zbog kojeg smo izgubili utakmicu sa Bešiktašom, a bilo je problema i u nekim drugim utakmicama.

Inače, čvrsta odbrana predvodjena fizički dominantnim igračima na svim pozicijama. U napadu bez divljanja. Pametno i strpljivo se traži matchup gde je stručni štab prepoznao da postoji prednost u odnosu na protviniku, itd.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Bogoljub Gagic said:

По мени изразито већи фаворити су само Хапоел Тел Авив и Валенсија. Мислим да не бих претерао када бих рекао да је Дејина екипа трећа у ЕК али нека буде у топ 5 свакако.

Слично бих класификовао.

 

 

Види се по мени утицај овог помоћника што је дошао из Фенера, одлични нападачки сетови, све врхунске позиције за шут, поготову за 3.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...