Jump to content

Iz Stambola moji, znaš ti dobro koji...


L' Imperatore

Recommended Posts

Četvrtina iz snova. Poluvreme 55-38

 

Defanzivno smo uspeli da popravimo tu svoju swtih all odbranu, a i oni nisu toliko raspoloženi kao u prvoj utakmici. U napadu smo ih uništili. Ništa posebno ovako na oko. Ali jako pametno, efikasno, u ritmu, i hustle celo vreme. Uz standardnog Cavanaugha, mislim da je jako bitnu ulogu odigrao i Kell, koji je svaki put sa loptom u rukama vukao prave poteze.

 

Mora da se nastavi u ovom ritmu. Po gasu još jače. Chemnitz je odlična ekipa i sigurno stiže njihova reakcija.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Prvo u tri minuta prospemo sve što smo gradili u prvom poluvremenu. I sad nam se na tu muku još sudije natovare na grbaču svojim glupostima

 

edit: Jbg, gotovo je ovo. Jednostavno nemožeš dozvoliti da ti se 18 razlike istopi za 10 minuta. Sudije izdominirale. Počevši sa onom očiglednom silaznom na polaganju Buteja na početku četvrtine, posle koje nam daju trojku. Dve tehnične. Faul na ofanzivnom skoku Rikerta, posle kojeg opet primamo trojku. Nepostoječi faul Buteja na polaganju Rikerta, posle kojeg klupa dobija tehničku. Itd itd

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
7 minutes ago, MV91 said:

Скоро нисам видео овакву судијску крађу.

 

Pogotovo se ovaj Sreten Radović lookalike naoštrio. Iz svih pozcija se on javlja.

 

Mada kao što smo više puta videli u ovom takmičenju. Nisu ove Fiba sudije toliko pristrasne, koliko su nesposobne.

 

edit: naravno, sad ga  na Tayloru ne svira. A Buteju prije za mnogo manje svira faul

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, L' Imperatore said:

Pogotovo se ovaj Sreten Radović lookalike naoštrio. Iz svih pozcija se on javlja.

 

 

Jel to ovaj visoki, sivi Bugarin Horozov? Čovjek je teški antitalent, veze taj nema. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Треј Кел губи лопту и креће потоп. Одличан овај њихов Канађанин Кин, страшан играч. Победила јефтинија, а шира екипа, свака част.

 

Браво за Радоњу, одлична кампања у овом такмичењу.

 

Доста су утицали офанзивни скокови, Хемниц је једноставно много атлетичнији.

 

ФИБА судије су бедне.

Link to comment
Share on other sites

Lavovska borba. Barem se po tom pitanju nema šta prigovoriti nikome. 

 

Kad smo izgubili loptu unutar dva minuta regularnog dela, a oni smanjili na 2 razlike, morao sam da idem. Posle na telefonu video da su izborili produžetke, što ni u ludilu nisam mogao da zamislim.

 

Na kraju lopta u rukama najboljeg šutera ekipe, ali nije ušla, Šteta.

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, MV91 said:

Носу могли да преброде пораз, са друге стране испустили велику прилику за плеј оф. Спољна линија не може ништа да одбрани.

 

Da, prvo poluvreme kao izduvan balon, očigledno još uvek pod utiskom poraza u finalu. Drugo poluvreme u par navrata spustili na jedan posed razlike, ali su ovi uvek pronalazili odgovor. Najčešće preko Homsleya i O'Briena.

 

Kao što si rekao, Alimpije nam je pobedom protiv Turk Telekoma naširoko otvorio vrata. Ja sam proveravao danas, mi I protiv TT i protiv Buyukcekmecea imamo bolju medjusobnu. Samo protiv Burse lošiju, ali oni bi se ionako teško ubacili u taj krug sa 14 pobeda, obzirom da igraju sa Efesom i Fenerom zadnje dve utakmice.

 

Tako da je ustvari trebalo "samo" da se dobije Tofas i Merkezenfendi, i verovatno bi to bilo dovoljno za PO (naravno ako su u pitanju neka normalna tie-break pravila). Velika šansa propuštena, ali u više navrata potvrđeno da ova ekipa nije za neke velike domete. 

Edited by L' Imperatore
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...