Jump to content

Davis Cup & druga timska takmičenja


zoe Bg

Recommended Posts

Ja vrhunskom takmičaru još pamtim onaj Beč :classic_biggrin: ali mi je generalno uvek fascinantno koliko se unosi na timskim takmičenjima čak i kad ulog nije veliki. Da su ovo dobili samo bi mu omelo početak AO, a on se toliko nervira :Hail:

Rafa će taman imati priliku da se uhoda malo, ako se uopšte odluči da igra do kraja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, We lose every week said:

Nemojmo se zezati. Naravno da je mogao bolje tog dana, ali ga je boleo vršnjak da se cima.

 

Ako ga je boleo, bitno da mu je došlo iz ... u glavu (posle 2016

 i 2019.) da prvo mesto na kraju godine ne prepušta na "neće valjda to da se desi".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Razočarao kladioničare, a i nije borac:classic_sad:

 

 

Da se vratimo na temu.Težak je ovo format ukoliko jedan igrač mora sve da iznese . Time je još veće čudo da je Lajović odigrao par dobrih mečeva i pomogao ako ništa da se rastereti Novak i od dubla u barem jednom meču

Edited by Keira
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Ništa ne razumem ali nema veze.

 

hahaahah, kako ne razumes, pa to je ovim velikim Djokovicevim navijacima( koji sve povezuju, kojima nista ne mozemo da promakne, koji velike zavere raskrinkaju za sekund) nekako promaklo da ti ipak ne navijas za Nadala, nego za Djokovica...

Neki bi rekli da je to zato sto ne shvataju najobicnije šale i ne mogu dotle da dobace, ali ne i ja, jednostavno desava se i najboljima medju nama :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Crni Bombarder said:

Meni, kao jedna od vecih misterija univerzuma,ostaje dilema - za koga zaista navija alcesta? :smiley33:

Neka to ostane tajna :lol_2: pošto je izgleda zakon prirode da se može navijati samo za jednog igrača, sve drugo je nemoguće :classic_tongue:

 

Kakve su ovo pretumbacije u francuskom i austrijskom timu? I dalje nikako da pohvatam, je l' to može svako da igra sa svakim i da se prave zamene po volji, nema ograničenja kao u DC?

Link to comment
Share on other sites

Nisam nesto mogao da zaspim, setim se da je u ponoc pocelo, upalim da malo pogledam i tacno naletim na gem gde je Lajovic propustio 0-40, strahota kakve je gluposti pravio, dobro je da Djokovic lupa rekete, a ne njega.

Danas se probudim pri kraju 2. seta, kako bih video u trecem da se Cacic potresa sto se Novak iznervirao, nije posle mogao teren da pogodi, delicate little flower, jos Visko kaze mora Novak da zna da je on i pedagog :lol_2: ma jos i da ga prepovije na terenu, samo to jos ne radi

 

Ne mogu da shvatim odakle Djokovicu uopste vise volje da sa maltene 34 godine se pati sa ovolikim duducima

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...