Jump to content

Davis Cup & druga timska takmičenja


zoe Bg

Recommended Posts

34 minutes ago, Boxy said:

Znaci, Rusi i Spanci mogu ponovo da igraju u QF? 

ne mogu. ako se kao drugoplasirane kvalifikuju Svedska i Spanija ici ce na protivnike s kojima nisu bili u grupi.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Hvala bratu Putinu, izgleda da je Predsednik jos nesto sredio u Moskvi pre neki dan :classic_biggrin:. Dakle sezona se nastavlja. Protiv Kazahstana bese onaj vrlo nepriajtan mec pre 5 i po godina, kada je Novak vadio 1-2 protiv Kukuskina. Je li igrao ikada sa Bublikom, ja se ne mogu setiti njhovog susreta?

Edited by Milutinov Tata
Link to comment
Share on other sites

https://sportklub.rs/tenis/davis-cup/medvedev-djokovic-da-vodi-na-veceru/

Quote

„Primili smo veliki broj poruka od ljudi iz Srbije. Neću da kažem ko je u pitanju. Pisalo je naravno „Pobedite“, „Navijamo za vas“. Iskreno bilo je veoma zabavno. To je draž ovog formata Dejvis kupa. Mi nismo ni hteli da izbacimo Španiju ili ostavimo Srbiju. Igrali smo za sebe. Na kraju je bio takav rasplet da Srbija ima više razloga za zadovoljstvo“, izjavio je Medvedev.

 

Edited by wwww
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Stigla kući i uključila DC i čujem ovog što komentariše kako igra Borna. Prvo se iznenadim kako nisam čula da je i on u timu, pa onda gledam kako je moguće da se toliko promenio, i na kraju shvatim da to uopšte nije taj Borna :ajme:

 

Edit: svaka čast Borni br. 2, ovo je bilo baš neočekivano. Bila sam sigurna da Italijani prolaze ovde, ali sad će im biti jako teško.

Edited by alcesta
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...