Jump to content

ATP Finals 2023


Keira

Recommended Posts

A šta znam, ipak su oni sportisti, a kad pogledaš šta sve teniserke stave na sebe, muškarci ne mogu mnogo ni da promaše, prosto su im mogućnosti ograničenije :classic_biggrin:

 

Edit: a pardon, sad vidim da si za Cicipasa to napisala, mislila sam da se odnosi na jakne :classic_biggrin:

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nego kako to da je NextGen turnir tako kasno, zar nije ranije bio pre ovoga?

 

Dodig i Krajiček dobili prvi meč :classic_smile:

 

Rasplakaću se na ove kadrove Torina :cry:zašto su svi veliki turniri u Italiji baš u terminima kad ne mogu da odem tamo? :smiley7:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Meni Torino najlepsi italijanski grad. Inace po nekim snimcima sa tvitera deluje da je atmosfera bas dobra, i da ove godine vlada veliki interes za ovaj turnir. Uvek je dobro kada domaca publika ima za koga da navija, a jos bolje kad taj neko je jedan od favorita za osvajanje turnira. Zato su oni zavrsni turniri koji su se odrzavali po Nemackoj u 90-tima, jos uvek neprevazidjeni, imo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svakako nije u nekoj formi ni bio osim što je u Parizu bolje izgledao, ovo još i nije loše s obzirom na probleme sa leđima ili šta već. Lepo se izvukao kad je spasao one tri vezane brejk lopte, inače je ovo moglo biti već gotovo.

Inače razočarana sam šargarepa-navijačima, očekivala sam komplet opremu a oni se zadovoljili majicama i perikama :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Pangea said:

Baš dosadan prvi meč. Videlo se da ne može Cicipas ništa da uradi. Valjda će da dočeka meč sa Novakom a ne da mu uvali kosku u vidu Hurkača.

Da bas rutinski,od prvog udarca se videlo da nece biti neke borbe I da je Sinner dosta bolji igcrac na terenuPodloga je izuzetno brza I Stefanosu u ovoj formi nikako ne lezi.Treba nam slicna rutina i od Novaka veceras ,servis i return da nastima ako je moguce pre polovine meca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...