Jump to content

Paris Masters 2023


Keira

Recommended Posts

1 hour ago, Helena said:

Jel ko Medvedev?

Ono još nisam vid'la:lol_2:

Nisi dovoljno gledala Putincevu :classic_biggrin: doduše nije kao da si nešto propustila.

 

51 minutes ago, Helena said:

 

 Šta in to kaže, jel psovka?

Mislim da je guignol nešto kao klovn u ovom kontekstu.

Kako je francuski divan jezik, i kad se svađaju super zvuči :classic_love:

 

Inače malopre izlazeći iz lokala provalim da je sve vreme iza mojih leđa bilo veliko platno na kome je išao prenos meča :classic_laugh: taman dobro što nisam to znala celo veče :classic_biggrin:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Odlican je bio kao trener,super posvecen I pre I sada na tribinama,miran,sabran.Evo i Holgera “opravio “ u svega par meceva.Nije mogao da se sastavi,discus hernia zalecena. Ne moze Novak da izbegne sve drame,Sheltona da ali BB u tudjem boxu izgeda da ne moze.Ako se oporavi do sutra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

BB-u je Rune tek drugi igrac kome je trener.Verujem da je imao I drugih ponuda nakon Novaka,ali da nije zeleo da njegovi privatni problemi da zakonom uticu na posvecenost igracu.DC selektor /savetnik u federaciji je privremeni posao.Sada je veliki deo problema iza njega i moze da se posveti igracu.To sto je izabrao Runea meni jos vise potvrdjuje potencijal koji Holger ima.A ambiciju je imao od kada je postao prof.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Keira said:

BB-u je Rune tek drugi igrac kome je trener.Verujem da je imao I drugih ponuda nakon Novaka,ali da nije zeleo da njegovi privatni problemi da zakonom uticu na posvecenost igracu.DC selektor /savetnik u federaciji je privremeni posao.Sada je veliki deo problema iza njega i moze da se posveti igracu.To sto je izabrao Runea meni jos vise potvrdjuje potencijal koji Holger ima.A ambiciju je imao od kada je postao prof.

Ne znam, ne mogu da cenim čoveka koji ima takav profil kao Beker.

Jedno je mladost i to treba proći, naravno, ali sasvim drugo kad čovek dođe u neke godine i ima porodicu i ostalo.

Imam porodične istorije  u tome i to je jače od mene.

8 minutes ago, ciao said:

Cini mi se da je Novak igrao jedan mec sa Molcanom a da je Vajda bio u boxu? Ako je mogao da gleda Vajdu u protivnikovom boxu moci ce i BB.

 

Jel Alcesta dobro razumela Medvedeva?

Link to comment
Share on other sites

Sa iskljucivo teniske strane imam veliko postovanje za BB trenera uz kog je Novak revitalizovao svoje sanse da postane ovo sto je sada (pre W 14 imao je 6 7 u GS F ,sa BB je popravio pobednicki mentalitet koji je bio u ozbiljnoj krizi ,popravio servis,dok je bio igrac ,lucidan,volela sam njegov tennis ,naravno da ne opravdavam radnje van zakona. 

 

 


 

1 hour ago, ciao said:

Cini mi se da je Novak igrao jedan mec sa Molcanom a da je Vajda bio u boxu? Ako je mogao da gleda Vajdu u protivnikovom boxu moci ce i BB.

 

Da,RG 2022,odmah nakon sto je Marian preuzeo Molcana,isto kao I sada BB Runea ,prva prilika da igraju jedan protiv drugog.Rune je puno bolji igrac.”Prezivece “naravno navici ce se i na takvu situaciju

Edited by Keira
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posle poraza Hurkaca, Zverev sigurno ide u Torino. Borba za zadnje mesto između Runea i De Minaura. De Minaur može samo da se kvalifikuje ako Rune danas ispadne, a on osvoji Pariz. 
Edit: Vidim da Hacanov igra u Mecu, tako da i on ima sanse. Ali morao bi da osvoji i Pariz i Mec da bi imao teoretske sanse. 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Milko Miller said:

Posle poraza Hurkaca, Zverev sigurno ide u Torino. Borba za zadnje mesto između Runea i De Minaura. De Minaur može samo da se kvalifikuje ako Rune danas ispadne, a on osvoji Pariz. 
Edit: Vidim da Hacanov igra u Mecu, tako da i on ima sanse. Ali morao bi da osvoji i Pariz i Mec da bi imao teoretske sanse. 

 

A koja zavrzlama s tim dva turnira 250 na kraju. Sad jadni Zverev prijavio da igra pa će odustati. I Rune.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dracarys said:

Mec ne važi za Torino. Pariz je poslednji turnir koji se broji za Torino. Mec može samo uticati na konačni poredak na kraju sezone.

I ja sam tako mislio ali sam pogledao na ATP strani i oni i dalje nisu upisali Zvereva kao sigurnog takmicara, a De Minaur ne moze da prestigne Zvereva samo sa poenima u Parizu. Tako da i dalje nisam siguran da li se turnir racuna ili ne.

Link to comment
Share on other sites

Nemoguće je, jer se uzima lista posle Pariza. Ko god osvoji Mec ili Sofiju, ti poeni se registruju tek u ponedeljak 13. novembra, a dan ranije u nedelju počinje završni masters, a par dana pre toga su i grupe formirane, pa onda i zajednička druženja, snimanje, slikanje TOP8 igrača itd.

Link to comment
Share on other sites

I'm too old for this....

 

Neverovatni, nestvarni Novak sa 30% gasi ovog malog napaljenka kome je Boris uz obliatu pomoć Lihtenstaina  dobio 2 set

 

A za publiku , sramotnu, nemam reči. Da li je to mentalitet, ne može se stalno opravdavati konzumiranjem alkohola:classic_dry:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Nisam uspela da izbunarim pristojan strim i na kraju digoh ruke.

Jesu li prikazivali Bekera u boksu?

Naravno da jesu, kao i Marjana kada god je bila prilika a i kada nije .Kolko god je moguće žele dramatične mečeve

 

Nego Holger ima dobru taktiku da često igra spore floatere, ili visoke spinove u defanzivi , natera Novaka da generiše snagu.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Helena said:

Šta je skinuo MM boje :lol_2:

Jel počeo u crvenom pa menjao ili je odmah bio plav?

Plav od starta, mozda su ga one boje i slale redovno na solju 🤪

 

12 minutes ago, alcesta said:

Nisam uspela da izbunarim pristojan strim i na kraju digoh ruke.

Jesu li prikazivali Bekera u boksu?

Evo imas ovde odlicne strimove

 

https://livetv.sx/allupcomingsports/4/

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...