Jump to content

Paris Masters 2023


Keira

Recommended Posts

Just now, Dracarys said:

Da sam na Karlosovom mestu, ne bih se blamirao u Torinu sa tri nova poraza.

 

Bolje mu je da pauzira do Australije, očigledno je da mu je teško da pronađe pravi fokus i svoju igru.

Od Zvereva, Runea i Cicipasa ne moze izgubiti, a i na njima taman moze pronaci svoju igru 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drungarija said:

Ma sta da oteza, sad je idealno vreme da ga dobije 😁

Svaka čast :classic_blink:

Ne gledam, nemam SK, pa ne mogu ništa da kažem o igri, ali stvarno je nosio povez oko butine ranije.

...ali je isto tako izjavio da je sad zdrav i spreman.

Imao je i brejk u drugom, kad je to proćerdao?

Link to comment
Share on other sites

Odmah nakon što je napravio brejk .

 

 

Očekujem da Novak udje u sutrašnji meč zardjao a da Etchevery u dobroj formi uigran, ali mozda i malo umoran  "izgine" da dobije idola.

Sigurne su samo te 399 a i dalje nisam sigurna kakva je ambicija Novaka do kraja, pošto ponavlja isto . DC; pa DC dobro malo je dodao ali nekako neubedljivo.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Keira said:

Nema. Mislim da sam pisala ranije da ima nekoliko solidnih igrača bez sponzora. Dva su Rusi &Karatsev i Safiulin a momak je juniorski šampion AO i nekadašnji juniorski br 2.

Nadam se da će sad imati.

1 hour ago, alcesta said:

Fric se povukao i ispao iz računice za Torino.

Ni kao rezerva?

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Helena said:

Nadam se da će sad imati.

Ni kao rezerva?

Ovo mi baš ne izgleda kao nešto sa čim treba igrati, čak i uz nedelju pauze.

Evo i Danil opet spasava živu glavu protiv Dimitrova. Misterija mi je kako ga Grigor uopšte dobija s ovakvim bekhend slajsom, ali evo izvukao se u zadnji čas...

...da bi bio počišćen u TB. Svaka čast Dimitrovu, šteta samo što će opet izgubiti vrlo brzo po običaju umesto da se bori za titulu.

 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Videla sam samo početak i kraj, sasvim solidno posle ovolike pauze. Ali ne sviđa mi se nikako kako mu ova garderoba štrči u dvorani, negde na otvorenom i na dnevnoj svetlosti čini mi se da bi bolje izgledala, ovako mi se ne sviđa ič.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Miomir i Novak dali Bopani/Ebdenu walkower . Spiker objavio da Kecmanovic daje w/o, noramlno . 

Valjda nije ništa ozbiljno Novak je imao neke bolove -glava , mučninu , popio tabletu na changeoveru. Juče je par puta i masirao lakat. Ljudi misle, lako Novaku, nikada ga ništa boli ,da mu je sve potaman . pada mu fizićka sprema sa neba..  

 

Nisam gledala ali čitam da je Medvedev pravio haos. odbijao da igra ako publika potpuno ne prestane sa zvižducima , u Parzu a zna se kakvi su francuzi po tom pitanju, živi u Fr od 12te godine , pokazivao i srednji prst na izlasku , kao nokat . Baš nema nikakv filter ..:smiley26:

Doduše ne znam kakav je problem bio , bugarska publika je uvek glasna i uvek ih ima u velikom broju gde god da Grigor igra. 

Edited by Keira
Link to comment
Share on other sites

Proći će ponoć za meč Sinner i McDonald . Maratoni su "krivi" počinju mečevi u 11h još uvek u ovoj fazi , ali stvarno nije lako igračima kojima se zalomi da igraju ovako kasno. To čekanje, zagrevanje, hladjenje pa opet zagrevanje... Onda jutarnji odlazak na spavanje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...