Jump to content

Recommended Posts

17 minutes ago, uini said:

 

dacemo vam deuce mcbridea i dva pika druge runde, jedan prve;grof kaze da svi idu za par pikova

edit nema veze, imate ovog sto pacovu nije ni prici

Za Hama sve to dajete? Moze👍

 

@alpaka Bereta Sida bice rasprodaje kod Hawksa. Oni ne mogu meda ove godine. 3-10 skor u decembru i to gdje igraju glavni igraci sasvim ok u napadu ali odbraniti ne mogu nista. Enter DLO

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Za Hama sve to dajete? Moze👍

 

@alpaka Bereta Sida bice rasprodaje kod Hawksa. Oni ne mogu meda ove godine. 3-10 skor u decembru i to gdje igraju glavni igraci sasvim ok u napadu ali odbraniti ne mogu nista. Enter DLO


Ja se samo nadam da nece biti kakvo panicno preplacivanje bilo koga. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@bodo ne hvalis se da se vratio Beal? Jel ovo 1 pobjeda te trojke?

KD opet dvocifren sa asistencijama👍

Je. U napadu je bilo odlično. Odličan protok lopte, masa otvorenih šuteva. Međutim obrana je još loša. Rozier ubacio  42. Ali vidim da igra najbolju sezonu PPG- wise. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Uzimajte Bogija, tu nema razmišljanja.

 

taj zonficj, ipak se nba igra da bi lejkersi uzeli titulu, realnos' nije briga niti sluzimo pihtije.

2 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

A Boga mi i Oklahomi kao ekipi njegovi nastupi znace malo.

 

sredice im vaso top apartmane u beogradu na vodi, ne one projects sto su dobili aaron dzi i malone iz getha

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

taj zonficj, ipak se nba igra da bi lejkersi uzeli titulu, realnos' nije briga niti sluzimo pihtije.

 

sredice im vaso top apartmane u beogradu na vodi, ne one projects sto su dobili aaron dzi i malone iz getha

 

Pa dobro, barem Chet Holmgren fizicki izgleda kao tipicni ruralni SNSovac koji se probio do Savamale i BNV u mladim godinama, tako da tu zaista ne vredim nikakav problem.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

taj zonficj, ipak se nba igra da bi lejkersi uzeli titulu, realnos' nije briga niti sluzimo pihtije.

 

Ma baš me briga za njihovu titulu ;D Nego da Bogdan konačno završi u malo jačoj franšizi.

 

Meni bi bilo najdraže da je prošao onaj trade u Buckse, ali avaaaj... 

Link to comment
Share on other sites

vaistinu. chetnik holmgren ce prvi da preleti u sns denver i da ostavi ranjenog gordona u oklahomi

3 minutes ago, DameTime said:

 

Ma baš me briga za njihovu titulu ;D Nego da Bogdan konačno završi u malo jačoj franšizi.

 

Meni bi bilo najdraže da je prošao onaj trade u Buckse, ali avaaaj... 

 

bogdOn u knickse* za dva druga pika i jedan prvi plus deuce mcbride, grof kaze da svi prihvataju to

 

*bili free agents bogdan i fournier onomad; dugo sam se raspravljao sa eminentnim knicks podcasterom, koji je tvrdio da je evan bolji. ja bio u fazonu, pocetak kraja.

Edited by uini
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Skut još jedna odlična partija. Opet dabl dabl i neke baš fleši asistencije. Dečko ja je igrač i tek će to da pokaže.

Denver sam ugasio na kraju treće četvrtine. Mogu da gledam samo jednu tekmu nedeljno sa toliko promašenih šuteva i malokrvnosti 

 

Klasican basket u kraju bez ikakve napetosti i odbrane. Tesko za gledati zaista.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...