Jump to content

Recommended Posts

Knicksi - Sixersi ubjedljivo najuzbudljivija serija do sada. Dobra atmosfera, maksimalna borbenost i neizvjestan rezultat. Brunson dosta razotkriven, odličan strijelac ali nikakav play, sa povremeno užasnim tunnel vision-om kada ne vidi ništa osim koša ma u koliko teškoj poziciji se nalazio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mo Wagner od svih ljudi me zainteresovao opet za dešavanja u Klivlendu, prvo sjajno kucanje preko Allena pa onda velika energija u odbrani. Garland baš nesiguran i uvek će ga jebati taj sitan frejm. Zanimljivo da je neki čiča iz prvog reda stradao kad su se bacili za loptu preko njega, prekid da se ukaže pomoć gospodinu.

Link to comment
Share on other sites

Ako ovo ne vrati Uinija na forum...

Jedna od najspektakularnijih utakmica koje sam gledao u plejofu. Sta je ovo ljudi moji... Tu je i Sprivel cini mi se uz Mela i Starksa

Postajem NY bandwagon fan...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Donte je za mene MIP!

 

Just now, Ječmendo said:

Bukvalno su ukrali pobjedu Knicksi, u značajnoj mjeri zahvaljujući potpuno drugačijem kriterijumu suđenja u odnosu na regularnu sezonu. Svakako zasluženo! 

 

 Ovo je potpuno tacno, zacudio sam se samo tako sto nisu svirali faul nad Meksijem pri ovoj poslednjoj otimacini lopte.

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, Nuggetsi opet tako lagano stizu razliku, ni iz cega. MPJ pogadja contested trojku, potom Jokic trojku i cao djaci.

Inace, mislim da sudije nisu svirali nekoliko cistih faulova Jokicu. 

Unesi to Rui bogtejebo... Opet ziceri. Da l je moguce :ajme: 

Link to comment
Share on other sites

Opet premala razlika u odnosu na prikazano. Dosli smo do +11, a samo +4 pred drugu cetvrtinu.

Jokic lagano DD u prvoj cetvrtini. Inace bije solidno SNS mangulica, mogli su mi svirati 2 faula da su hteli nakon obicnog defanzivnog skoka Dejvisa. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

Opet premala razlika u odnosu na prikazano. Dosli smo do +11, a samo +4 pred drugu cetvrtinu.

Jokic lagano DD u prvoj cetvrtini. Inace bije solidno SNS mangulica, mogli su mi svirati 2 faula da su hteli nakon obicnog defanzivnog skoka Dejvisa. 

Xaxa nasmeja me

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...