Jump to content

Recommended Posts

Srećna Nova godina i sve najbolje ekipi! Ove godine sam standardno imao 3 želje za deda Mraza, dve se ne menjaju, nikad titula za Boston, kao i za Kris Pola, a treća je mali poklon za Šeja i OKC, u vidu finskog irvasa. Kad je već dedi usputno. 

 

Što se tiče dešavanja u ligi, glavni utisak mi je da je Tibodo ponovo pronašao svog Denga, sve najbolje želim OG-ju. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lmx said:

 

 

Wemby-ju klecaju kolena.

 

a gde je bazuka...

 

 

53 minutes ago, Chaos Is Me said:

Moraću da pogledam neku utakmicu Thundera u celosti. Videćemo ih kad dođe PO ali očito ubrzanim koracima idu ka vrhu. Ne znam da li bi im bilo pametno da se odmah nabudže trejdom za neke veterane, resursa imaju.

 

do sada su imali laksi deo posla, a sada sledi tezi, a to je dovodjenje igraca gde nema toliko prostora za gresku kao do sada.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, zorex said:

Što se tiče dešavanja u ligi, glavni utisak mi je da je Tibodo ponovo pronašao svog Denga, sve najbolje želim OG-ju. 

 

da, to na ringeru cesto pominju;

pretpostavljam da mu je brunson bizaro derrick rose a hartenstein noah koji se ne gudrira

29 minutes ago, gggggggg said:

 

a gde je bazuka...

 

 

 

do sada su imali laksi deo posla, a sada sledi tezi, a to je dovodjenje igraca gde nema toliko prostora za gresku kao do sada.

 

ja mislim da ce pustiti ovaj plejof sa rosterom koji imaju, eventualno dovesti klasicnijeg centra, da se vidi ko je vjera ko nevjera. a sledece sezone idu u shopping, kada zakljuce sta im fali

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niksima jos fali jedan igrac A klase, i zdravi Mic Lob i mogli bi da izadju sa istoka.Mada, Tibodo sa svojim kapricioznim stavom i vodjenjem tekmi,a i ponekim ubijanjem u pojam, ostaje kao znak pitanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

ja mislim da ce pustiti ovaj plejof sa rosterom koji imaju, eventualno dovesti klasicnijeg centra, da se vidi ko je vjera ko nevjera. a sledece sezone idu u shopping, kada zakljuce sta im fali

 

nisam siguran za centra, jesu medju najgorim skakackim ekipama vec drugu sezonu ali ova kosarka sa 3-4.5 beka u startnoj za sada daje rezultate. dovodjenje centra bi mozda imalo isti rezultat kao back-up centri denveru.

 

ja ako bih dovodio, onda bi to bila neka cetvorka. neki bogdanovic ili cak siakam rental. bilo je kao neke price za markkanena pre par nedelja...ali da, nije bas da moraju pod svaku cenu uraditi nesto, ali cenim da hoce. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

 

 

ja mislim da ce pustiti ovaj plejof sa rosterom koji imaju, eventualno dovesti klasicnijeg centra, da se vidi ko je vjera ko nevjera. a sledece sezone idu u shopping, kada zakljuce sta im fali

Slažem se, po sistemu it ain't broke don't fix it, Gidi je proigrao i počeo da pogađa sa distance a on je bio neki prvi pik na škartu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo je bitno šta OKC misli o Gidiju i Holmgrenu i da li nameravaju da im daju maksimalne ugovore.

 

Trebalo bi da dovedu nekog dobrog PF da bi mogli u narednim godinama sa Minesotom i Denverom kao visokim ekipama igraju ravnopravno.

 

Ne verujem da će praviti neki radikalan potez ovog dedlajna, nema ništa loše u tome da budu još malo strpljivi, jer GSW, LAL, LAC i PHX su na izmaku velikog potencijala. 

 

Posle toga će biti relevantni samo Denver, Minesota i Memfis, tu OKC treba da ide na all in.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Dracarys said:

Mnogo je bitno šta OKC misli o Gidiju i Holmgrenu i da li nameravaju da im daju maksimalne ugovore.

 

Trebalo bi da dovedu nekog dobrog PF da bi mogli u narednim godinama sa Minesotom i Denverom kao visokim ekipama igraju ravnopravno.

 

Ne verujem da će praviti neki radikalan potez ovog dedlajna, nema ništa loše u tome da budu još malo strpljivi, jer GSW, LAL, LAC i PHX su na izmaku velikog potencijala. 

 

Posle toga će biti relevantni samo Denver, Minesota i Memfis, tu OKC treba da ide na all in.

Lejkersi idu u rebuild na ljeto.

 

Resavamo se DLO i Vincenta, Lebron ode da igra nedje drugo sa Bronny-em i eto prostora oko AD i Reavesa da se gradi😉

A mozda Rob iznenadi pa utopi DLo i Vincenta vec do deadline ove sezone

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Lejkersi idu u rebuild na ljeto.

 

Resavamo se DLO i Vincenta, Lebron ode da igra nedje drugo sa Bronny-em i eto prostora oko AD i Reavesa da se gradi😉

A mozda Rob iznenadi pa utopi DLo i Vincenta vec do deadline ove sezone

Pa AD je već pokazao da je kao prva napadačka opcija nešampion. Ako mu ne valja Bron, ko će da mu valja?

 

Top igrači lige su nedostupni. Mogu samo igrači u poodmaklim godinama kao Harden i Lilard da se dovode, ispod 30 godina ništa.

 

Nije ni AD u cvetu mladosti, ide 31 godina, neće on biti dugovečan sa karijerom s obzirom na istoriju zdravlja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dracarys said:

Pa AD je već pokazao da je kao prva napadačka opcija nešampion. Ako mu ne valja Bron, ko će da mu valja?

 

Top igrači lige su nedostupni. Mogu samo igrači u poodmaklim godinama kao Harden i Lilard da se dovode, ispod 30 godina ništa.

 

Nije ni AD u cvetu mladosti, ide 31 godina, neće on biti dugovečan sa karijerom s obzirom na istoriju zdravlja.

Dolazi tandem Klipana, oni koji su trebali i doci prije par godina😉

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Dolazi tandem Klipana, oni koji su trebali i doci prije par godina😉

Dobro, niko ne može da ti brani da se nadaš bajkama.

 

Kavaj ako bude odlazio, ide kod jačeg i mlađeg saigrača od staklenog AD. Ima ih koliko hoćeš, Luka, Janis, SNS-ovac. Možda i Tajris Haliburton. Majami isto zdrava sredina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dracarys said:

Dobro, niko ne može da ti brani da se nadaš bajkama.

 

Kavaj ako bude odlazio, ide kod jačeg i mlađeg saigrača od staklenog AD. Ima ih koliko hoćeš, Luka, Janis, SNS-ovac. Možda i Tajris Haliburton. Majami isto zdrava sredina.

Ne ne, u Lejkerse i formira se KK Stakleni koji kad su zdravi terorisu ligu

AD, Kawhi i PG13+Reaves. Milina

Bonus sto cete vi biti daleko i kontra😉

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Chaos Is Me said:

Moraću da pogledam neku utakmicu Thundera u celosti. Videćemo ih kad dođe PO ali očito ubrzanim koracima idu ka vrhu. Ne znam da li bi im bilo pametno da se odmah nabudže trejdom za neke veterane, resursa imaju.

Kosta, kao osvjedoceni dugogodisnji fen Thundera, vec barem dvije godine u sebi urla da je vrijeme da nadograde ekipu nekom zvijezdom, jer imaju najvecu kolicinu trade asseta u istoriji lige....ali bojim se da se njihov menadzment odlucio na long haul opciju, tj na cekanje da njihovi klinci sami od sebe postanu shampioni. Vidjet cemo koliko je to pametno.

Meni je svakako uzivanje gledati ih, a posebno zato jer ih stalno potcjenjuju - sinoc je kvota na njih bila 2.45(!) u moumentu kad sam provjeravao.

Kao jedini ovogodisnji minus bih im izdvojio to sto jos nisu pronasli nacin da uklope Vasu u svoju igru.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

3/26 trojke Lejkersa, jos malo pa 10%

Ugrozen je i Kingov dvocifreni niz, jos uvek je na 8p

Bar je Kristi zakucao preko Bama...  

48 minuta neznanja kako probiti zonsku odbranu. 

Lebron posle onog IST je u teskom kanalu.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Chaos Is Me said:

Moraću da pogledam neku utakmicu Thundera u celosti. Videćemo ih kad dođe PO ali očito ubrzanim koracima idu ka vrhu. Ne znam da li bi im bilo pametno da se odmah nabudže trejdom za neke veterane, resursa imaju.

Mislim da je najbolje da čekaju, osim četvorke koja im je neophodna imaju 8-9 igrača koji izgledaju smisleno i deluju upotrebljivo, da li je to stvarno tako neće znati dok ih ne testiraju u PO

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 1/1/2024 at 7:42 PM, DameTime said:

Lebron je od makar jednog superstara bolji po ponašanju. Da, mislim na onog koji olešen od alkohola zaustavlja saobraćaj po Srbiji i podržava mafiju na vlasti.

ako aludiras na djanija curcica on se nije prodao za saku pirinca.

 

prolazi neopazeno cinjenica da se detroit drasticno digao i ima samo 2 poraza u 2024oj.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, ljutikrilo said:

opet smo pukli od mučenog šarlota ... nikako da se privknem na te debilne poraze koji su najnormalnija pojava u NBA

večito gubimo bar jednu od njih, nekad smo čak i obe

 

Jel si video bato kako se OKC digo za par sezona u novi seksi mladi tim, a mi prdeli u cabar desetljecima da bi bili one hit wonder. Dobro se mi jos i drzimo s obzirom kakva je konkurencija na Zapadu. Ako nista, pokusati i ove god da budemo ispred Lejkersa i to je to. 

 

Inace, jesi video kako su pokusali da nas pokradu na Floridi, ali ne da mali Jokic i Foxic. Pravi smo pobednici. 

Edited by 40Wins
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...