Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, crni_bombarder said:

Igrao jeste, ali taj i ovaj Irving su dva sveta.

Bio je i Harden nezaustavljiv pa se sad raspada...

Denver upravo zbog toga igrao ovako kako igra, ljudi žele prime igrace ili igrace koji nadolaze, a ne ,,zvezde,, od pre 5 i više godina.

Boston takodje ima lepu priču, mada tu dosta od zdravlja Porzingisa zavisi.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока
 


Nije Kyrie skillom nista losiji igrac dns nego u sezoni kad su titulu uzeli. Puno veci problem Dallasa je nedostatak kvaliteta van dvojca Doncic-Kyrie nego sam Irving. Nece sigurno citavu sezonu timski sutati tricu 40% pa da nadoknade sve mane koje imaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MrTripleDouble said:

Gledao sam Detroit dosta ove sezone. Ovaj mali podseca na mladog Lenarda. Cuti, radi i napreduje.  Ako uspe da nabaci reskektabilan sut bice prava sila u sezonama pred nama. 

 

Pored toga deluje da je momak na mestu i da veoma brzo uci. Nije tesko zgotiviti ga. 

 

videcemo sta ce biti od tog suta. leonard je sutirao uzasno na koledzu ali je vec u prvoj sezoni bio i vise nego solidan. izgleda kao neki isaac iz druge-trece sezone.

 

slusao sam podcast tamo negde u aprilu kada je isaiah thomas pricao o njemu i o bratu i tome kakvi su nerdovi za kosarku. kaze odu da gledaju utakmicu i dok traje pauza oni pregledavaju snimke svojih utakmica da uoce svoje greske i da uce na njima...

Link to comment
Share on other sites


Nije Kyrie skillom nista losiji igrac dns nego u sezoni kad su titulu uzeli. Puno veci problem Dallasa je nedostatak kvaliteta van dvojca Doncic-Kyrie nego sam Irving. Nece sigurno citavu sezonu timski sutati tricu 40% pa da nadoknade sve mane koje imaju.
Videćeš i sam kad krenu procenti da padaju a u odbrani ga budu pikali stalno, jednostavno on da igra za 10-15 mil bio bi top, ovako je totalno precenjen.

Ko želi uspeh mora imati klasu i spolja i unutra.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

 

videcemo sta ce biti od tog suta. leonard je sutirao uzasno na koledzu ali je vec u prvoj sezoni bio i vise nego solidan. izgleda kao neki isaac iz druge-trece sezone.

 

slusao sam podcast tamo negde u aprilu kada je isaiah thomas pricao o njemu i o bratu i tome kakvi su nerdovi za kosarku. kaze odu da gledaju utakmicu i dok traje pauza oni pregledavaju snimke svojih utakmica da uoce svoje greske i da uce na njima...

Nabacice on sut, jednostavno je veliki radnik. 

 

Sto se tice Wizardsa sigurno su postojali dosta losiji, ali besmisleniji tesko. 

Link to comment
Share on other sites

Odgledao naknadno 2 poslednje pobede Majamija u gostima protiv Atlante i San Antonia. Ponovo nisu problem ni izostanci, peglaju Dru Smit, Hakez (izuzetno spreman ruki plejer da odmah doprinese, solidan svuda) , Hajsmit hasluje, a Bam i ove sezone pokazuje iskorak. Robinson postaje malo vise od obicnog spotup sutera, spusta se u dribling, baca dobre pasove, ide na prodor... Ako Wonderboi jednom uspe da ne sjebe nesto kad bude bitno i ostane na terenu, ne vidim opet razlog zasto u plejofu ne bi mogli da igraju sa svim ekipama sa istoka, ukljucujuci i Seltikse. Na kraju ispade odlicna odluka Rajlija da ne menja Herroa za Lillarda, i pritom daje ko zna jos sta iz ekipe i pikove. Ceka se jos Caleb Martin, Herro par nedelja takodje, svi propustaju naravno Butler, Lowry izmisljene povrede i restovi, ali rezultati i igra ne trpe. 

 

 Lepa prilika da se veze nova gostujuca pobeda, Sarlotu ne igraju Hejvord i ruki Miler.

Link to comment
Share on other sites

Posle pobeda nad Vasingtonom i Lakersima(od 1 razlike) kuci, 4 vezane u gostima (Memfis, ATL, SA i sada Sarlot) i niz od 6 trijumfa za Heat, ukljucujuci 2-0 za in-Season tournament. Alal vera momci.

 

 Spreman King za vcrs, vazna utakmica protiv Memfisa, naravno deo in-Season tournamenta i prilika da odemo opet iznad 50%. 

 

@Miki28 Teoljub Sta prognoziras ?

Link to comment
Share on other sites

sta radi green. strpati ga u zatvor slobodno. 

no kao i uvek ocekujem da silver ne uradi nista i da mu dve utakmice suspenzije i novcanu kaznu od 30k dollara. 

a green ce dan kasnije na podcastu opet izigravati zrtvu i kukati kako su svi protiv njega. 

 

zaboravio sam kerra koji ce ga opet braniti i opravdati ovaj potez. :yawn2:

Edited by gggggggg
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Golden Stejt ima bukvalno dva najprljavija igrača lige, Pop je sigurno ponosan na svog učenika i što se Bovenovo nasledje prenosi dalje. Na prošloj utakmici je Pol probao da pokida koleno Edvardu, sada Grin maloumnik napada Gobera bez ikakvog razloga. Najogavnija franšiza trenutno u NBA. 

Edited by zorex
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Izjednacili smo rekord fransize po brojku trojki jbt - 22. 

Dobra uvertira i da se ne potrose nosioci za b2b protiv Kingsa koji igraju odlicno

Poslednjih par sezona su sa njima bas mecevi na krv i noz, cesto se igraju i OT, i pobedjuju ekipe malom razlikom

Stvorilo se neko mini rivalstvo tako da je bas vazno da ih sutra pobedimo. Da vidimo na cemu smo, a deluje da nesto bolje igramo

 

 George kad god sutira te klac trojke redovno ide tesko pracakanje nogama, a cesto dobija i faulove za 3pts bas tad\

Jos jednom - Lakers win, Clippers loss, solid day in the office.

 

@Miki28 Teoljub Free sam sutra pa taman da se dobro naspavam i probam da budem spreman za derbi Kalifornije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...