Jump to content

Recommended Posts

11 hours ago, MrTripleDouble said:

Heat i Spoelstra su uspeli da vaskrsnu pokojnog Robinsona(najbolji ppg i apg u karijeri) i usput veliku minutazu daju marginalcu Haighsmithu i nekom rukiju(mrtvom belcu) sa 29% za 3, koji vise lici na clana neke latino bande.

 

Alhemija :Hail:

Samo još da vaskrsnu Jovića i biće super. Veoma mi je čudno sto uopšte ne dobija minuta jer je dobro igrao u par navrata kada je ušao u igru. 

Link to comment
Share on other sites

Odgledao jutros posle sinocneg odvaljivanja od zivota Majami-Bruklin.

 

Vratio se Kaleb, nije mnogo igrao, ali nije bilo ni potrebe. 7-0 od kad je Highsmith starter. Momak je jos uvek raw, ali fizikalije su mu impresivne i impact u odbrani/skoku/haslu. Duncan Robinson postaje mozda i najbolja verzija sebe ikad, nije slucajno freezovao Wembenyamu. Sve bolje napada iz driblinga, i kao svi igraci Heata daje pravovremene pasove i odlicno ucestvuje kao karika u lancu kruzenja lopte. To se mora dodati i za Hakeza, i za ceo tim generalno. Kad se vrati Herro, fina je to rotacija i za regularku da se obezbedi sto visi seed. 

 

 Vcrs u gostima protiv Portlanda, ovo se mora dobiti da koliko toliko plivamo u ovoj sezoni, makar da se drzimo 50% i da prodjemo prvi deo in-Season tournamenta. Ocekuje se jaka bounce-back partija Obrvana.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Jokic crko, vuce ko konj, mislim uvek iskoci neko u vidu Brauna, Gordona...ali MPJ i vazda povredjen Marej se bas slepaju na njegovim ledjima. Nekako zasluzena pibeda domacina.

MPJ od plej offa nije isti igrac,igra on sada malo bolju odbranu kad ustane na pravu nogu,ali svakako razocarenje,vise sam ocekivao i od Watsona u ovakvim utakmicama

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Irski_srbin said:

Nuggetsi 10-40 za tri, dok pelicansi 12 od 22. 

To je to, teško je očekivati pobedu sa takvim šutom. 

 

Malo da skrenem sa teme, gledao sam Spurse ovog jutra i oči bole od njihove košarke, pogotovo Wembijeve. Uzimao je contested šuteve na početku napada, loptu je davao samo kada je morao, ležeran u odbrani, gubi lopte, nekako nestrpljiv kada postavlja blokove ... mnogo loše. -31 kada je on bio na parketu, timska igra je baš izgledala loše kada je on igrao. Trenutno je više highlights igrač nego ozbiljan dodatak timu. Zaslužio je da bude išamaran jedno 5-6 puta ako ne i više u ovoj utakmici, odvešće Popovića u grob.

Edited by Darko
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darko said:

To je to, teško je očekivati pobedu sa takvim šutom. 

 

Malo da skrenem sa teme, gledao sam Spurse ovog jutra i oči bole od njihove košarke, pogotovo Wembijeve. Uzimao je contested šuteve na početku napada, loptu je davao samo kada je morao, ležeran u odbrani, gubi lopte, nekako nestrpljiv kada postavlja blokove ... mnogo loše. -31 kada je on bio na parketu, timska igra je baš izgledala loše kada je on igrao. Trenutno je više highlights igrač nego ozbiljan dodatak timu. Zaslužio je da bude išamaran jedno 5-6 puta ako ne i više u ovoj utakmici, odvešće Popovića u grob.

U centar. Pogledao sam Spurse( zbog hype oko Wembya) par puta ove sezone i svaki put sam zažalio, želeći  da isperem oci posle svake utakmice. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Zaboravih da dodam da je Loni Voker odigrao jako dobro protiv Majamija i da se izgleda fino ukopio u Bruklin ekipu kao 6ti igrac.

 

Lakersi za sada kontrolisu utakmicu u Portlandu..

EDIT: +10 za poluvreme, a bilo je 17 valjda u trenutku pisanja posta ;D 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Darko said:

To je to, teško je očekivati pobedu sa takvim šutom. 

 

Malo da skrenem sa teme, gledao sam Spurse ovog jutra i oči bole od njihove košarke, pogotovo Wembijeve. Uzimao je contested šuteve na početku napada, loptu je davao samo kada je morao, ležeran u odbrani, gubi lopte, nekako nestrpljiv kada postavlja blokove ... mnogo loše. -31 kada je on bio na parketu, timska igra je baš izgledala loše kada je on igrao. Trenutno je više highlights igrač nego ozbiljan dodatak timu. Zaslužio je da bude išamaran jedno 5-6 puta ako ne i više u ovoj utakmici, odvešće Popovića u grob.

 

forsira za klikove i roy. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...