Jump to content

B liga fantasy 2023/2024


delgado

Recommended Posts

Kontaktirao sam coveka, kaze da je zbog neodloznih obaveza sat pred draft propustio isti pa izgubio volju i nije mu bilo na pameti, namestio tim za decembar i hoce da igra i igrao ranijih godina nego eto.

 

 Svakako, mozda sam se i ja postavio grubo ovde kad ste izasli sa predlozima, svakako ce ovde vladati demokratija tako da ja sam da se coveku da sansa, ali sam otvoren za druge predloge i sta vecina kaze. 

Link to comment
Share on other sites

Ja bih da se na dnevni red stavi rasprava o glasanju, recimo

 

A Ostaje i nastavlja da igra

B Pedala i brišu se rezultati

 

Moje mišljenje je da je već sada liga neregularna jer 4. kola neaktivnosti su previše i favorizovane su čak 4. ekipe,a deluje da će sezona biti nikad neizvesnija sa velikim brojem ujednačenih ekipa.

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, propolis said:

Ja bih da se na dnevni red stavi rasprava o glasanju, recimo

 

A Ostaje i nastavlja da igra

B Pedala i brišu se rezultati

 

Moje mišljenje je da je već sada liga neregularna jer 4. kola neaktivnosti su previše i favorizovane su čak 4. ekipe,a deluje da će sezona biti nikad neizvesnija sa velikim brojem ujednačenih ekipa.

 

Ja sam nezainteresovana strana. Sa mnom pola kola nije namestao ekipu, sad mu je Delgado namestio, stoga sam uzdrzan, i u plusu i u minusu sam sta god odlucili.

Bez ljutnje, ali msm da preozbiljno shvatate jednu... obicnu igricu kao sto je fantasy.

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, leki bg said:

Ja sam nezainteresovana strana. Sa mnom pola kola nije namestao ekipu, sad mu je Delgado namestio, stoga sam uzdrzan, i u plusu i u minusu sam sta god odlucili.

Bez ljutnje, ali msm da preozbiljno shvatate jednu... obicnu igricu kao sto je fantasy.

 

Pola kola nije nameštao ekipu, sta to tačno znači ako smem da pitam?

 

Ne možeš da budeš nezainteresovana strana jer igras u istoj ligi. Nije poenta da li si u plusu ili minusu,poenta je valjda da bude sve u okvirima pravila igre i regularnosti takmičenja kako bi samo takmičenje bili zanimljivo.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

 

Pola kola nije nameštao ekipu, sta to tačno znači ako smem da pitam?

 

Ne možeš da budeš nezainteresovana strana jer igras u istoj ligi. Nije poenta da li si u plusu ili minusu,poenta je valjda da bude sve u okvirima pravila igre i regularnosti takmičenja kako bi samo takmičenje bili zanimljivo.

 

 

 

 

 

 

Taking this shit too seriously. Kako god odlucite, postujem.

Link to comment
Share on other sites

Sad vidim ovu polemiku.

Igrao je sa mnom u 2 kolu i tu je ekipa bila podesena, igrali smo egal. 

 

Nije fer prema ovima gdje je igrao sa full sastavom a onda sa nekima ostavljao Lillarda na klupi.

 

Moze se makar odvojiti ta 2 minuta da se podesi ekipa unaprijed pa ako nema vremena da kontrolise povrede bar su medju 9 oni koji barem imaju po rasporedu mec to vece.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A i ovi sto igraju sa nekim ko je neaktivan pa ostavite mu komentar makar ovdje na forumu i tagujte ga. 

 

Ja sam u 1 kolu vidio da je @zorexostao Vincent van tima za 1 vece sezone i onda u narednim danima jos neki igraci van ovih 9 i to sam mu skrenuo paznju gdje je on reagovao. To sam izgubio 3-8. 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

 

Ako imamo 6 dana u kolu,a ekipu neko namesti samo 1 dan to nije pola 😉

 

Evo još jedan emotikon da ne misliš da sam preozbiljan🙂

 

Ne znam zasto lazes. Ako se zajebavas, moje izvinjenje.

Udji, pogledaj opet, pa edituj ovaj post.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, propolis said:

 

Bojim se da te ne bih zadržavao,poyyy

Koliko dana nije menjao? 1?

Bas me boli qrac za fantasy, letim za Valensiju za 3h, ali da budem lazov- ne mogu da prihvatim. Lazes da je samo 1 dan menjao. Da je menjao I treci dan, pobedio bih ga ubedljivije zbog njegovih TO. Zasto ovo radis? Sta je motiv? Evo necu taci fantasy sledece sedmice...sta je u ovom sekundu namesteno - namesteno, povrede, odsustva - nista necu dirati, mozda ti bude lakse.

Link to comment
Share on other sites

Toksicno toksicno... 

 

Kao onomad kad je pohlepi  stojkotm zario i palio ovim topikom.

 

Lm, propolise druze prijatelju brate

ne znam sta je problem i da lik nije namestao tim cele sezone. Svako bi ga dobio spram svojih mogucnosti...

Ili bi mozda izgubio.

1 zvekiju se desilo da izgubi od bota i to nije nista strasno

 

Lose bi bilo recimo, da u sezoni u kojoj se boris za opstanak bude 17 kola (ne 19 kao sad) i ti izduvas da ne odigras protiv neaktivnog bota te zbog toga ispadnes

 

Ove i ovakve optuzve i recnik stv ne prilice elitnim ligasima te vas molim da jedan drugom pruzite ruku pomirenja. 

 

Nema potrebe da zagadjujemo megahumani topik.

Pa nismo mi seljacine iz a lige  😌

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, leki bg said:

 

Bas me boli qrac za fantasy

 

Reportovan si !!1 🤬

@delgado

Jel  zveki bese gubio od bota?

 

Ili je to bio woocina? 

 

Evo naterao me da ukljucim pretragu. Chaoz je izgubio od bota 2018 😁😁

 

Sory zveki . Sporcki pozdrav

Edited by maXa88
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, maXa88 said:

 

Reportovan si !!1 🤬

@delgado

Jel  zveki bese gubio od bota?

 

Ili je to bio woocina? 

 

Evo naterao me da ukljucim pretragu. Chaoz je izgubio od bota 2018 😁😁

 

Sory zveki . Sporcki pozdrav

 

Ja mislim i da je woochina izgubio ali nisam 100 posto siguran.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
12 minutes ago, Mile1 said:

Nemam pristup aplikaciji ako moze @delgado da mi ubaci igrace umesto mene,a ne mogu da vidim da li je to @Wook to uradio.Mobilni mi na popravci

 

 Sve ti je ubaceno, Dort koji je out ti je na klupi i naravno Lavine i Keslercina na IR. 

 

 Da iskoristim priliku da cestitam sam sebi tesnu pobedu 6-5-2 nad @gggggggg posto on ocigledno nece.

 Protiv jos jednog starog fantazi rivala Lavrnje ovaj put nereseno 6-6-1. 

 Okrecemo se naredno mecapu protiv Lomova... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...