Jump to content

B liga fantasy 2023/2024


delgado

Recommended Posts

E pa ovo je necuveno.

Pretposlednje kolo protiv Chaosa koji je direktno usao u A ligu kao lagano prvoplasirani najbolja nedelja od pocetka sezone i rapsodija, 9-3-1 pobeda;

1. kolo plejofa - 1. dan - out Gary Trent i Ausar Thompson; 2. dan - out Markanen i Jackson - 3. dan - out Gary Trant, Ausar, Jackson. Odjednom su 4 igraca na "O" sto nas dovodi u nekako neizlaznu situaciju posto se protivniku vratio Donovan Micel. 

 

Plejof posle toliko godina, al ne da sudbina da bar uzivamo u neizvesnosti do kraja. Ove veceri nam treba neko cudo pa da se mecap vec ne resi.

Link to comment
Share on other sites

baci pogled na moju ekipu. randle, sengun, herro i sada doncic i white. ovu nedelju treba da nekako prodjem ali sledece nedelje za ulazak u a ligu verovatno ulazim sa olynykom i herb jonesom kao najboljim igracima :cry:

Link to comment
Share on other sites

On 3/14/2024 at 12:25 PM, gggggggg said:

baci pogled na moju ekipu. randle, sengun, herro i sada doncic i white. ovu nedelju treba da nekako prodjem ali sledece nedelje za ulazak u a ligu verovatno ulazim sa olynykom i herb jonesom kao najboljim igracima :cry:

 

Potpuno neočekivano za mene da mogu ikako da ti pripretim, ali povrede... Isto su me tako osakatile kroz sezonu, Marcus Smart, CJ, pa onda Embid, Marej neko vreme takođe, katastrašno

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Dzep said:

 

Potpuno neočekivano za mene da mogu ikako da ti pripretim, ali povrede... Isto su me tako osakatile kroz sezonu, Marcus Smart, CJ, pa onda Embid, Marej neko vreme takođe, katastrašno

 

prosto neverovatno koliko povreda sam imao ove nedelje. bas me nije htelo na kraju xd

Link to comment
Share on other sites

Selfie masteri imaju bolji raspored i ekipu u full formi manje više, verovatno se i Markkanen vraća ove nedelje. Odigraću pošteno iako sam već obezbedio A ligu, možda bi poetski bilo da se i ja i delgado/maxa u velikom stilu vratimo u elitu.

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Posle X u poslednjem kolu regularke sa zorexom nisam ocekivao da cu ga ovako lako resiti u PO sa samo jednom Stefovom tekmom. 

 

Sada na partijskog clana Lavrnju, te samom tom cinjenicom bice potesko.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Chaos Is Me said:

Selfie masteri imaju bolji raspored i ekipu u full formi manje više, verovatno se i Markkanen vraća ove nedelje. Odigraću pošteno iako sam već obezbedio A ligu, možda bi poetski bilo da se i ja i delgado/maxa u velikom stilu vratimo u elitu.

To su jedni talicni likovi najobicniji...grupa gradjana koja je dodala neke indijance s dna kace (citaj: Oregona) i ukrala pobedu osakacenom coveku bez Donovana Micela.

Joke on a side, bili su agilniji, dobre izmene, srecno @delgado i @maXa88, lepo 7odnevno druzenje.

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Prvo, cestitke @Chaos Is Me na prvom mestu, realno najbolji tim.

 

Sto se mene tice, visoke ambicije na pocetku sezone sa Jokicem na celu, ali slab posao na FA i bez trejdova cekajuci drugog centra ekipe M. Williamsa da se oporavi su te ambicije ugasili sredinom sezone. Na kraju jedva obezbedjen PO, tako da nisam se mnogo nadao da mogu nesto da uradim.

 

Medjutim, odlicna nedelja za moje, @stefan81888 isto sa nekim kljucnim izostancima i na kraju lagana pobeda. Cestitke Stefi na borbi.

 

Sad protiv Mileta baksuza koji mi je od starta izjinxovao ekipu 😛 Iskreno, gledajuci ekipe, mislim da i te kako imam sanse, iako Jokic ima samo tri meca ove nedelje i Brown je non-stop nesto rovit. Srecno @Mile1 pa nek pobedi bolji!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 Teoljub said:

@Dzep jel ovo protiv tebe ove nedelje? Steta pa nema Embiida mada ja kontam da ce meni AD odsustvovati.

 

Srecno, nek pobijedi bolji.

 

Da da, ovo je apsolutno i potpuno neočekivano za mene, prošao sam manje više samo zato što je protivnik bio ispovređivan. 

 

Srećno pa da vidimo šta će biti

Link to comment
Share on other sites

On 3/18/2024 at 12:10 PM, leki bg said:

To su jedni talicni likovi najobicniji...grupa gradjana koja je dodala neke indijance s dna kace (citaj: Oregona) i ukrala pobedu osakacenom coveku bez Donovana Micela.

Joke on a side, bili su agilniji, dobre izmene, srecno @delgado i @maXa88, lepo 7odnevno druzenje.

 

Sory na kasnijem odgovoru. Zauzet sam spremanjem qf meca protiv caoza...

... meca za promociju koji mi igramo...

 

...A ne ti...

 

...zato sto smo te mi izbacili... 

 

Takoreci, Mi smo eliminisali tebe iz daljeg takmicenja... 

 

...I sad ti ne igras qf, nego igramo mi... 

 

Ako me razumes sta hocu da ti kazem. 

 

xDD

 

Fino je bilo u proteklih 7 dana na chatu. Puno treshtalka (svacega je tu bilo srecom nije javno ),  sajkolodzikal gejm koji smo, ponavljam, mi dobili a ne ti (ok necu vise) i da budem iskren, malo si se uspavao jer nam nisu igrala prva 3 pika u prva 4 dana. Za to vreme sam uspeo da pogodim par polutana  i da izvucemo atipicne katove za nas.  na kraju smo dobili za Rozierov ass(hvala i Bamu bratini najvecoj! Lik dao trojku za pobedu i sprecio produzetak gde bi nas Rozier sigurno unakazio)

 

Lm, ko sto rece degli, najveca pobeda u proteklih 5 godina i napokon jedan PO za uspavanog giganta 

 

SporCki pozdrav

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@leki bg Hvala na cestitkama, bila je ovo borba neizvesna do samog kraja, pobeda od 6-5-2 u mecu gde nas je samo ista vodila dalje. Pored svih izostanaka visokih pikova (Markanac cela nedelja - 3 meca, Jaren propustio 2 i vratio se za 1) i ~200 minuta manje i svih nedaca koje su nas zadesile, nekako smo uspevali da opstanemo u mecapu i docekamo povratke igraca i subotu vece gde smo preokrenuli stvari i u nedelju smo to sacuvali uz pomoc Adebaja, posto bi Teri napravio DD u produzetku i onda bi sa 6-6-1 ti isao dalje. Na kraju sam strahovao i od Bruna Fernanda da ne napravi DD, imao je 6p 7sk za malo vremena na parketu. 

 

QF igramo sa Chaozom koga smo dobili pre dve nedelje, 9-3-1 i najveca pobeda u sezonu, u poslednjem kolu RS. Leki nas je u RS dobio 7-5-1 takodje tesno i tada smo i rekli jedni drugima "vidimo se u plejofu nadamo se" i videsmo se. Tu je ona teorija da je u sezoni tesko dobiti istog rivala 2x, a zamislite ovde da dobijemo prvog na tabeli 2x u roku od 3 nedelje ? Ni tad nam promocija ne bi bila sigurna posto bi morali da dobijemo jedan od naredna 2 meca - za finale ili 3. mesto. @Chaos Is Me nas je dobio u finalu sezone 17/18 a ja mislim da nas je tad dobio i u RS, on je bio #1 a mi #2 tada i u RS i kasnije u plejofu - tako da sada imamo sansu da mu "osvetimo" i uzvratimo 2 poraza (ponavljam, ako se dobro secam) - on to ne bi ni "osetio" a mi se i dalje borili za promociju. Pred nama je jako tezak put...

 

Da stvar bude zanimljiva, juce se Markanac konacno vratio i na svezinu odigrao dobru partiju, a i JJJ je odigrao svoj mec. Dobro smo odigrali i ucinili mecap zanimljivim, ako nista. Jeste Jaren urnisao FG svojim izivljavanjem i narpavljen je veliki broj turnovera, Alen je stao na 9sk a Simke na 9a (Chaosu Kapela na 9sk, 10p) i to su stvari koje ne volim, 2 za dlaku propustena DD-a, moze da bude presudno. Pokusavamo sa momcima iz Vasingtona, pa sta urade.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moguće. Moji su svi u očajnoj formi, na čelu sa Durantom, kod njih momak iz Bruklina igra košarku karijere + JJJ i mrtva pacovčina iz Lakersa + su pokupili par ovih jadnika koji nabijaju statistiku u tankerskim ekipama. Jebiga, ja sam svoj posao već odradio, ovaj playoff odrađujem preko kurca.

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Kakva usrana zavrsnice sezone za mene i wooka. Uvek nesto malo fali da udjes u a ligu. Koliko je Jokic obesmislio fantazi stvarno moras da budes debil da sa njim me udjes u visi rang. Dovoljna su bukvalno jos 2,3 dd igraca i to je to nema sanse da izgubis

Cestitke @vladaboss90

Link to comment
Share on other sites

Ode Ingram a sa njim i moje šanse da preokrenem ovde. Ovo je definitivno najgora stvar u fantaziju, što se finiš fantazi sezone poklapa sa garbage time-om realne sezone pa svakojaki paceri nabijaju statistiku a ovi glavni igrači igraju na bazi kurca.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Mile1 said:

Kakva usrana zavrsnice sezone za mene i wooka. Uvek nesto malo fali da udjes u a ligu. Koliko je Jokic obesmislio fantazi stvarno moras da budes debil da sa njim me udjes u visi rang. Dovoljna su bukvalno jos 2,3 dd igraca i to je to nema sanse da izgubis

Cestitke @vladaboss90

 

hold_my_beer.jpg

 

Prvo, ni ovde jos nije sve gotovo, a drugo, izgleda da ni pobeda protiv tebe nece da bude dovoljna za promociju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nadali smo se cudu ali se munjevito promenila situcija u poslednja 2 dana. Celodnevni jix je urodio plodom tako da sakati ulazimo u poslednja dva dana dok protivniku igraju svi na max obrtaja

 

Desava se ono cega sam se i plasio da cemo tesko zadrzati 7 kat

Sta reci , koju poruku poslati...

 

Valjda je sad ok caoze

  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...