Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2023/2024


LayupFromTheMidget

IR  

22 members have voted

  1. 1. IR

  2. 2. Izmene

  3. 3. Platforma



Recommended Posts

11 hours ago, Manu said:

Dinwiddie, Cole Anthony

Shai, White, Sharpe, Caruso, Beauchamp

LaVine.

Kuminga.

Wembanyama, Wendell Carter, Powell

 

Ekipa selektirana bez priprema i draft urađen iz kafane, očekujem rezultat u skladu sa tim.

 

 

Sta bi trazio za Vembija ?

 

giphy.gif

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da si slabo draftovao Mađija, iako smo pomerili dan. Bolje da si radio iz neke kafane. Da ti Zubac bude prvi centar u ovoj sezoni je nedopustivo, posebno, jer su u ovom veku Klipersi najviše zdravi.

 

Ja i dalje ne verujem koliko je bio lagan draft, ali dobro, nekima je radio autopick.

 

Takođe i koji k**** su Harden i D. Marej pali tako kasno?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Mislim da si slabo draftovao Mađija, iako smo pomerili dan. Bolje da si radio iz neke kafane. Da ti Zubac bude prvi centar u ovoj sezoni je nedopustivo, posebno, jer su u ovom veku Klipersi najviše zdravi.

 

Ja i dalje ne verujem koliko je bio lagan draft, ali dobro, nekima je radio autopick.

 

Takođe i koji k**** su Harden i D. Marej pali tako kasno?

 

Ide se kontra trendova, centri stop!

 

Slazem se za Hardena i Mareja. I za Wigginsa mi cudno bilo da je pao u 6u rundu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Magia said:

 

On misli na mene, ja sam se samounakazio.

 

meni je kul tvoj draft, jer volim poene i asistencije da obezbedim u prve 4x runde.

 

lamelo je wild card, dal ce da porobi il ce da se povredi, od njega ti zavisi sezona

 

plus ima dve tekme u PO

6 minutes ago, Zvezdinho said:

Samo da izjavim za televiziju, svaka vam cast kako ste mi oteli ispred nosa i Siakama i Kapelu, alal vam vera.

 

siakam je rano izabran imho, nece on igrati 37mins kao kod nursea

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Fat Zadd said:

Kao i svake sezone, ne znam sta da ocekujem od sezone, niti imam objasnjenje zasto sam 'vako draftovao... zato cekamo Drakceta za jednu kvalitetnu analizu 😘

 

 

žalim za par igraca u kasnijim rundama koji su otišli tik ispred mene.

 

-zna se,ceka te borba za opstanak :default_coffee:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, uini said:

 

siakam je rano izabran imho, nece on igrati 37mins kao kod nursea

Pa nije baš da je to rano, 34. pik je to. Ja sam razmišljao da ga uzmem umesto Zajona. 

 

Ipak, iz Toronta je otišao drugi najveći potrošač lopti, FVV. Paskal ostaje dosta opasan napadački.

29 minutes ago, Fat Zadd said:

Kao i svake sezone, ne znam sta da ocekujem od sezone, niti imam objasnjenje zasto sam 'vako draftovao... zato cekamo Drakceta za jednu kvalitetnu analizu 😘

To zavisi od mog raspoloženja narednih par dana.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dracarys said:

Pa nije baš da je to rano, 34. pik je to. Ja sam razmišljao da ga uzmem umesto Zajona. 

 

Ipak, iz Toronta je otišao drugi najveći potrošač lopti, FVV. Paskal ostaje dosta opasan napadački.

 

 

ako ostane na 37mins, bolji je od vecine koji su odabrani 10 pozicija gore-dole, samo sto je coach rajakovic pricao da ce koristiti 10-man rotation, za razliku od thibsovog najboljeg ucenika, koji ga je prevazisao 7x puta

 

ako bude igrao 32-33mins, ne verujem da moze da napravi iste brojke

 

ali da, nije prerano, 34. pik

Link to comment
Share on other sites

ma ima smisla, ja sam obicno fasciniran @nlavrnja-rosterom i vidi gde ga je to dovelo, u moju pra-postojbinu.

1 minute ago, Zvezdinho said:

Vembanjamu hocu jaaa, 

necu jednog, necu dva.

Nista manje necu,

jer Vembi je za srecu.

Vembanjamu hocu ja....

 

koliko ce on imati load mngmnta, pod uslovom da je zdrav? remains to be seen

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče najveće krađe, mislim da je to Harden. Od igrača koji je do ove godine biran u TOP10, sada je dospeo u sredinu treće runde.

 

Harden nigde nije rekao da neće igrati zvanične utakmice, ako nisam nešto propustio, plus, trejd je neminovan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

realno, moze lako da se desi da hardon ne igra par meseci

 

ja ga cak nisam imao ni u queue, u drugoj rundi mi je miskooo digao garlanda, pa sam uzeo poolea, sto je okej. mislio sam cak u trecoj da spojim jaylen browna sa tatumom ali kada su ostali kawhi i hardon, bio sam u fazonu, nek ide zivot, 20pts/10ast je game changer

 

ali nije iskljuceo da nakon metar-dva-tri dana, bude pokazano kako sam se zajebo.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Manu said:

Dinwiddie, Cole Anthony

Shai, White, Sharpe, Caruso, Beauchamp

LaVine.

Kuminga.

Wembanyama, Wendell Carter, Powell

 

Ekipa selektirana bez priprema i draft urađen iz kafane, očekujem rezultat u skladu sa tim.

 

 

elem*

 

*

 

 

igram protiv poenterske ekipe na samom startu, kada mi je hardon vezanih ruku i nogu, ovo samo meni moze da se desi.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam u svom biranju napravio veci i manji zajeb, veci nije problem igraca kog sam izabrao nego sto se odrazilo na mid runde, tacnije pikovi u sestoj, sedmoj, osmoj i devetoj rundi, i sto nisam mogao da jurim sleepere nego sam morao da se ogranicim na poziciju/dve i da propustim par dobrih uboda. Ne znam kako mi je tabela bila sortirana, ali prvo nisam video u trecoj rundi da je Sengun dostupan, pa posle u desetoj da je Caleb Martin/Hardaway Jr i to mi je manji zajeb. Nezadovoljan sam time sto sam rasirio vatru iako to u pocetku nisam detektovao i brzo potisnuo da sam propustio Senguna dok nisam osetio posledice.

 

Grof ako napise da sam treci ili cetvrti tier, slazem se sa tom konstatacijom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...