Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2023/2024


LayupFromTheMidget

IR  

21 members have voted

  1. 1. IR

  2. 2. Izmene

  3. 3. Platforma



Recommended Posts

On 3/3/2024 at 7:44 AM, Dracarys said:

Ja se povlačim iz fantazija nakon poslednjeg kola. Nemam više vremena da posvetim pažnju fantaziju. 

 

Nema povlačenja, nema predaje!
Kao istinski tier 1 (otpozadi) mogu da kažem da osvajam B ligu dogodine. 

Nadam se da ćete do tada biti manje maloumni i da ćete uvesti limit transfera.

❤️

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Zvezdinho said:

@Dracarys kamo projekcije ko ce u B, ko ce u PO, novi tieri i tako to, projekcije za PO. Ipak si ti nas fantazerski Milojko Pantic. Kos kos kos, nebo se otvorilo, fantazi je eksplodirao !!!

Može i neko drugi da izbacuje tierove. Ja sam sa tim završio, iskreno, ne zanima me više to. Evo, ja mislim da je Matić pravi kadar za A ligu iz koje neće nikad da ispadne (ali ni u kojoj nešto značajno da napravi).

Link to comment
Share on other sites

Ko je ispao, kUj je upao, ko je usao u PO, i pitanje svih pitanja da li je fantazi prevara Debeli @Fat Zadd konacno zglajznuo u  B ligu ili sto bi jedan fantazer rekao smetsliste istorije posto se izvlaci jos od one sezone kad je uvaljao povredjenog Shai-a :s_d:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Bio sam ubeđen da ispadamo uz lige na 2 kola pre kraja. Sengun je odigrao 2 odlična meča, Hart je iskoristio prostor nakon povrede 3 glavna igrača u NY i uboli smo Bantona sa FA. 

Na kraju samo 0.5 poena iz Vinija ali realno koliko smo osakaćeni povredama bolje sto je on prošao jer mislim da bi se baš obrukali. 

Na kraju zadovoljni jer smo nastavili dugu tradiciju igranja A lige bez ispadanja. Nadam se da ćemo sledeće godine imati neku bolju poziciju na draftu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Pa svestan je da nece nikad da izadje iz B pa kao ide u penziju, pametan potez da se ne blamira, mozda ode i uC

Ja kad bih igrao sledeće sezone bih lagano ušao u A ligu. 

 

Ovo je više zbog zasićenosti. Ti to ne razumeš, jer nikad nisi bio šampion, a nećeš ni sada, jer vidim da je raspust za Markanena krenuo.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

Ko je ispao, kUj je upao, ko je usao u PO, i pitanje svih pitanja da li je fantazi prevara Debeli @Fat Zadd konacno zglajznuo u  B ligu ili sto bi jedan fantazer rekao smetsliste istorije posto se izvlaci jos od one sezone kad je uvaljao povredjenog Shai-a :s_d:

 

Desi Zveki siso jedna..  jos imas hrabrosti da se javis nakon što sam te omlatio 😛 😜 ( sad ti placas pecenje u Maj)

 

A jbg, nekako se sve poklopilo I vratilo ove sezone... od standardno loses drafta( kao I svake godine), preko izdaje kapitena koja je sa saku dolara vise presao na tamnu stranu brda, potom dropovanje igraca koje sam kupio sa FA koji su posle imali sasvim korektne brojke. 

  Ipak, ono sto je najvise doprinelo ispadanju (pored obaveza i nedostatka vremena,  o tome cu kasnije ) je, tj su neverovatni rasporedi gde sam imao ni sam ne znam koliko manje minuta, epske igre pojedinih ekipa i standardno malo pa malo izostajanje prva 4 pika.

  Kada se na sve to nadoveze i hronican nedostatak vremena od početka decembra do kraja januara kada smo počeli da igramo Talentschmiede Hallenturnier ( Futsal, I dogurali do finalne grupe BW-a 🤣 ), preko uvecanja broja ciganske populacije za +1 ( stigla "ti si ćerko tatin sin" Eva), preko novog radnog mesta gde vise nema zabusavanja 😁.

  Tako da, posle xy ispadoh u Zvajtu I ja :classic_biggrin:

   Ali ja ne odustajem,  uz pomoc novog UO, rukovodstva i trenera, baziracemo se na forsiranje igraca iz nase OS, i  uz malo sreće ( draft pozicija, Zdravlje, raspored) ocekujem express povratak u "najbolje drustvo"...

   I za kraj, da ne zaboravim,  duvaj ga Zveki

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Borjan vam je ukrao i Lendejla. Vidim da bi mogao da odbrani titulu ukoliko Dovla ne bude imao neki ludački plej of.

 

Još ima i Trajčeta koji bi možda mogao da se vrati za polufinale/finale, jer to je samo pišljivi prst na nešuterskoj ruci.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

Nisam znao da Jirgen Klop pise na ovom forumu.

 

Doduse i ja bih se zasitio da sam cele sezone zadnji na tabeli.

Zato sam i rekao, samo šampioni A lige mogu osetiti zasićenost.

 

Borjan posle druge vezane titule možda malo smekša, pa vam i dopusti nešto da osvojite naredne sezone, inače bi uzeo još titula.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, BarryWhite said:

Na kraju samo 0.5 poena iz Vinija ali realno koliko smo osakaćeni povredama bolje sto je on prošao jer mislim da bi se baš obrukali. 

Spasili smo sebe nerviranja, posle Treja, Sengun i Bej se povredili na duže sinoć, JJJ ne igra u utorak i Vasel večeras upitan. 

Link to comment
Share on other sites

On 3/12/2024 at 1:17 PM, Dracarys said:

@Squabbit Majstore, plej of je krenuo.

 

Sta velite?

On 3/13/2024 at 4:18 PM, Malkolm Brogdon said:

Moze neko da ubaci igrace @Squabbit -u za celu nedelju ako on vec nije tu?

Gde beziite?

ajde bre dam cam fore kao Boro i opet ubijam. 
Kori ubica kishpert

max ayton

i

kara banana grejdi

On 3/11/2024 at 2:05 AM, Chaos Is Me said:

Ušao sam i zvanično u A kao prvi u regularnoj sezoni B lige, nema šta, pravi sam Juventus.

Been there done dat

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...