Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2023/2024


LayupFromTheMidget

IR  

21 members have voted

  1. 1. IR

  2. 2. Izmene

  3. 3. Platforma



Recommended Posts

1 hour ago, Manu said:

Ipak će se računati i mečevi ovih igrača koji igraju polufinala, verovatno će onda i finalni. 

 

finalni se ne računa, mečevi polufinala ulaze u regularnih 82x tekmi

 

od ostalih vesti, ne znam da li me je više ujebao nurkić, povratak povrede zgloba poolea ili ipak (ipak je ovo) što su amenu thompsonu nakon više od metar dana pauze, ukinuli out (ajde što su mu ukinuli out, nego ni DTD nema) a poslali dečka u g ligu da se lagano spremi za sledeću nedelju.

 

neka služi u zdravlju i veselju nekog contendera koji ne mora da se bori za svaku kolonu svakog dana 😬

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2023 at 9:59 AM, Zvezdinho said:

Brinem se za debelog @Fat Zadd Pustio sam ga da me pobedi, a njega nema da me zafrkava:classic_sad:

 

Desi Zveki s#so ...  ( napisao sam ti poruku na ESPN-u)

 

E hvala sto si me " pustio" da pobedim :classic_laugh: , ali svakako placam pecenje/rucak kada se dovucem u zavičaj... uskoro stize jos jedan clan porodice S., tako da mi je zence naredilo da se uozbiljim ( tako da ne smem da te zezam 😛 ) ,  kaze da lose uticem i vaspitavam ovo 2 dece, a kako li cu i trece :18:.

 

Ubise me obaveze poslednje 2-3-4-5🤣  nedelje+ nekako sam bio izgubio volju za 4umom, jednostavno je postao sve ono zbog cega smo pobegli sa B92 + ... itd.

 

Vidim da ce mo zajedno u Cvajtu :wink2: 

 

 

P.S: sviraj kraj sudija 😁

 

...to be continued 

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fat Zadd said:

Ubise me obaveze poslednje 2-3-4-5🤣  nedelje+ nekako sam bio izgubio volju za 4umom, jednostavno je postao sve ono zbog cega smo pobegli sa B92 + ... itd.

 

Vidim da ce mo zajedno u Cvajtu :wink2: 

 

 

P.S: sviraj kraj sudija 😁

 

...to be continued 

 

Ubiše te obaveze a ovamo se diže Olivier u 6 ujutru, kao da ti nije dovoljno ovo gaženje.

 

ccc rodjeni mentor će me poslati u Segundu 😂

 

Edited by Magia
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/12/2023 at 4:35 PM, Magia said:

 

Ubiše te obaveze a ovamo se diže Olivier u 6 ujutru, kao da ti nije dovoljno ovo gaženje.

 

ccc rodjeni mentor će me poslati u Segundu 😂

 

 

Mozes da pokupiš Olivera, okačim ga :wink2:

 

On 12/12/2023 at 7:03 PM, Zvezdinho said:

Zems ista situacija i kod mene sto se tice pracenja, nista zivo ne gledam ni pratim, Fa tako nema sanse da ubodem.

 

Prosli su dani srece i radosti kad sam bio nolifer i mogao da kupim FA akvizicije:classic_sad:

 

Ae bre, ti bar radiš u kancelariji, a ne kao ja na bausteli, te mozes uz prvu jutarnju kaficu u lepoj toploj kancelariji da bistris FA :default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Squabbit said:

Grofe, da neces sled godine tierove da dajes u cvajti?
izdao te Otto Fon Bizmark..

bismarck-large-57c4bd3b3df78cc16edd19eb.

Izginuše moji kao na Ivo Džimi.

 

Tierove više neću ni da sastavljam, a i izgleda da sam se prevario dosta sa proračunima. Ne može se igrati sa 11 igrača protiv zdravih ekipa na duže staze, još kad je potrošen vrhunski pik na tog suspendovanog, malo i povrede, Ben, Alen, Adebajo, a Zajon često propušta. Teško je da ću ispasti zbog tog potencijala nakon povratka Morenta i Adebaja, ali plej of trenutno deluje kao nemoguća misija. Ima još 11 kola do kraja, kocka je to.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...