Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2023/2024


LayupFromTheMidget

IR  

21 members have voted

  1. 1. IR

  2. 2. Izmene

  3. 3. Platforma



Recommended Posts

6 hours ago, Bobby Shurda said:

Mađijo idukuratz 

 

Kako Kuzma ne uze jos 1 skok da makar na trenutak bude 13 0 😄

 

Ne brini se za rezultat, moji ovako igraju par dana pa se onda raspadaju par dana, rezultati u ove 4 nedelje su mi skroz sizofreni tako da se nikad ne zna na koju nogu ce vesela druzina ustati.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ne zna se koga su više oštetili Indijanci što su doneli onim debilima pečenu ćurku, da li sebe ili mene što moram bar dan duže da gledam ovaj rezultat. 

 

Inače iz drugih vesti moji plejevi nastavljaju da dominiraju nakon Ža Morenta prošle godine sada i Džoš Gidi pravo niotkuda u centru skandala umem da izaberem pleja nema šta. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/28/2023 at 8:11 AM, Squabbit said:

Volim ovaj % iz igre. Zato su i selektirani.

 

da, jeremy sochan ima u sezoni 42% iz igre ali zato si dobro naciljao u sestoj nedelji, cetvrtkom, 12/14 iz igre

 

logika rostera ti je proper drvored ali svako malo neko napravi nesto izuzetno, nije kao da igraju u standardima

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Slavi se Zajonov prvi odigrani B2B. U mračnim vremenima je ovo zlatna pobeda, čekajući Morenta sa svojih 27-8-6. Još dva kola da se odigraju sa 11 igrača u rosteru.

 

Nadam se i da sledećem protivniku neće igrati Edvards, jer meni neće igrati Adebajo, verovatno čitavo kolo, ne želi vreća gela da ga požuruje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...