Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2023/2024


LayupFromTheMidget

IR  

21 members have voted

  1. 1. IR

  2. 2. Izmene

  3. 3. Platforma



Recommended Posts

1 hour ago, Fat Zadd said:

@uini  Wini-e tebra, ovi tvoji ne slave Novu, djuskaju danas :wink2:

 

Kakve fenomenalne poteze sam vukao ove nedelje na FA, sto ce me na kraju dana I kostati poraza :Hail:

 

šta smo sve imali u jednom postu:

- indirektni utisak da imam više tekmi a nemam

- jinx dostojan magije

---

ostavi me da se deprimiram, meni igrači zaista pauziraju, tvojima samo piše dtd do pred tekmu, kao lebronu

 

al bar se dobro zajebavam, vadim dobre igrače koji su zakopani u majemijevom rosteru, bacam jabari parkera koji je igrao 2 jebena minuta kada se vratio jerami grant da odigra 30ak, evo ih sad jabari cepa 30ak iako jerami igra po 40 i još ubacuje nekih 20-25pts a kod mene uzimao 6 šuteva u dve tekme

 

aka ovo samo meni može da se desi

nova godina je bolja od fantazi lajfa,nadam se. fantazi laf bajts bed vind.

Link to comment
Share on other sites

I ja :classic_laugh:  jos bio ubedjen da sam kliknuo ma ovog Zvekijevog Podzumemsnkog...

 

I Wini-e, kakav qr#c palac jinxxxx, cinjenicno stanje... bacio Quet-u, Talijana,  pokupio ova 2 mrtvaka sa O minuta :classic_laugh:

 

1 hour ago, Zvezdinho said:

Vi barem imate fantazi life, ja nema sanse da ubodem nekog FA, jer nit mogu ujutru, nit ne mogu pred meceve da povremeno bacim pogled na vesti :classic_sad: U depri sam :classic_sad:

 

A i kad  ga ubodem kao Podzimevskog iz GS ili kako se vec zove. bacim ga.

 

A ne kaki.... topli office, kafica, kroasan,  komp stabilna internet veza .... a ne kao ja od 7-19 baustela,  tupavi 4G koga vise nemam no sto imam, 3X nedeljno treninzi+ utakmica... ide bre u q, neke nedelje sam odradio 70h na poslu :classic_laugh:  I posle kazu trir 4... dobro, ima malo i do toga sto ne znam 😛

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fat Zadd said:

I ja :classic_laugh:  jos bio ubedjen da sam kliknuo ma ovog Zvekijevog Podzumemsnkog...

 

I Wini-e, kakav qr#c palac jinxxxx, cinjenicno stanje... bacio Quet-u, Talijana,  pokupio ova 2 mrtvaka sa O minuta :classic_laugh:

 

 

A ne kaki.... topli office, kafica, kroasan,  komp stabilna internet veza .... a ne kao ja od 7-19 baustela,  tupavi 4G koga vise nemam no sto imam, 3X nedeljno treninzi+ utakmica... ide bre u q, neke nedelje sam odradio 70h na poslu :classic_laugh:  I posle kazu trir 4... dobro, ima malo i do toga sto ne znam 😛

 

 

Jeste, al si se namlatio para ko shash.

 

Spoiler

:classic_tongue:

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/1/2024 at 11:46 AM, Zvezdinho said:

A novogodisnja poruka za  @Magia nakon naseg duela:

 

  Reveal hidden contents

 

 

 

Kakav pocetak NG, Sabonis napravi TD, izgubim def skokove za 3, a to za 1.

 

Ne igram inkognito ali cu sledece godine kretati iz B ocigledno:twak:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...