Jump to content

ABA Fantasy - sezona 2023/2024


Kooineeperk

Recommended Posts

normal_20230926122626_aabafanstasyWEB.jp

 

 

Idemo ljudi, kasno su pustili, nije ostalo puno dana, javite mi se za pass za ligu!

 

Obratite paznju na novine!!!

Quote

 

The 2023/24 AdmiralBet ABA League Basketball Fantasy season brings several new features and rules:

•    Once per season, each player will have a right to change the entire team between the two rounds.
•    Each team will have an option to select one player as a captain, which will receive a double amount of points, scored in a single round.
•    There will be an option within each league for the team of one player to be visible to other players within the same league. The feature is optional and can be turned off or on.

 

 

 

Srecno svima!

 

@moderacija moze neki pin za ovu temu i lock za staru? Hvala.

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Dovla said:

http://fantasyclub.net/

 

Ovde vam je savršena alternativa za Aba fantazi.. pa eto, ko je voljan da se malo makne sa uvek neugodnog zvaničnog fantazija za regionalnu ligu, neka se oproba.

 

Ekipa se zaista potrudila da ovo napravi i verujem da će biti mnogo ažurniji od gore pomenutog!

 

Hvala!

 

Gotovo identicno proslogodisnjem ABA fantaziju, jedine razlike su nesto drugaciji cenovnik (probacu da vidim sta mogu da sastavim), ali mehanizam gotovo isti samo sto se dodatno jos deli na dodatne dve pozicije umesto da su grupisane 2/3 i 4/5. I sto ce ovde biti sporija promena cena +/- 10% dok je u zvanicnom 15%. I sto se vrednost indeksa razlikuje u zvanicnom 1 index tezi da bude 4 kredita, u ovom je 5 kredita ali zato su i cene drugacije i vezi budzet u ovom nezvanicnom.

 

I nema privatnih liga. 

 

Skoro pa kopija proslogodisnjeg ABA fantazija. Barem vizuelno je mogao biti bolji. 

Link to comment
Share on other sites

@Dovla ne radi ti ovaj fantazi... puca kao blesav, poceo sam da sklapam tim i ne dozvoljava mi da dodam igraca, odem na timove, nema mi celog tima, izlogujem se i ulogujem, pojavi se tim, probam da dodam igraca, pojavi se greska "Application error: a client-side exception has occurred (see the browser console for more information)."

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Dovla said:

http://fantasyclub.net/

 

Ovde vam je savršena alternativa za Aba fantazi.. pa eto, ko je voljan da se malo makne sa uvek neugodnog zvaničnog fantazija za regionalnu ligu, neka se oproba.

 

Ekipa se zaista potrudila da ovo napravi i verujem da će biti mnogo ažurniji od gore pomenutog!

 

Hvala!

 

Gde si bio ranije sa ovim? Ako ubuduce budes imao neki dodatni sajt za bilo koji fantazi budi ljubazan pa to podeli bar 48 sati pre roka za sastav tima, inace je za neke od nas totalno beskoristan.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

image.thumb.png.5d196aacd3b230a34d83f7c69be47a1f.png

 

@Brat od Korneta hvala! Bas nas je malo igralo 😞 mozda sledeci put da otvorimo ligu i za one koji nisu registrovani na forum? S obzirom da i ovako nemamo pojma ko je ko jer se nisu koristili isti nick-ovi i za fantasy kao na forumu. 

Koji je tvoj tim?

 

I da sledeci put oni koji su dobili pristupni kod, zaista pristupe ligi a ne kao @Romantik... 😛 jer onaj ko pravi ligu nema nikakve kontrole osim davanja koda. 

 

 

E da, razvalio sam ovo kolo, 304 poena, bio sam i globalni pobednik, dobicu 100e na AdmiralBet nalogu da se poigram a nikad ih ne vidim u dzepu... 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kooineeperk said:

@Brat od Korneta hvala! Bas nas je malo igralo 😞 mozda sledeci put da otvorimo ligu i za one koji nisu registrovani na forum? S obzirom da i ovako nemamo pojma ko je ko jer se nisu koristili isti nick-ovi i za fantasy kao na forumu. 

Koji je tvoj tim?

 

Pa ako sam rekao da sam vicesampion sta mislis koji mi je tim. 😄

 

Jedini dostojan konkurent sam ti bio kolko tolko dobar deo sezonw al bas si ubedljivo osvojio na kraju.

 

Mislim da bi trebalo uvesti pravilo da svima budu nikovi kao sto su upisani na forumu i da bude samo za clanove sa foruma, to je moje misljenje. Da animiramo forumase sledece sezone mozda da se okaci na kkcz, kkp  i aba temi kod pa da nas se skupi bar 20ak da bude zanimljivije.

 

34 minutes ago, Kooineeperk said:

E da, razvalio sam ovo kolo, 304 poena, bio sam i globalni pobednik, dobicu 100e na AdmiralBet nalogu da se poigram a nikad ih ne vidim u dzepu... 

 

Stavi na Zvezdu i imaces 650e. 😄

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Kooineeperk said:

E da, razvalio sam ovo kolo, 304 poena, bio sam i globalni pobednik, dobicu 100e na AdmiralBet nalogu da se poigram a nikad ih ne vidim u dzepu... 

Čestitam, stvarno vrhunski rezultat! Čestitke i na sveukupnoj pobjedi u ligi. Da nas sljedeće sezone bude više i da redovno pravimo izmjene. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...