Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

30 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Hvala za ovo ali bas ste isli na onu stvar i ti i Igor prethodnih dana sa nekim pesimizmom a posebno Igor koji je i isao na to da je sezona zavrsena.

 

I ne, Topic se nece vratiti za 2 nedelje nego kad bude bio spreman.

 

Klub je dao informaciju 4-6 nedelja oporavak sto je standardno ako operacija nije potrebna a jasno je bilo cim se Topic krece i dolazi da se vidja sa saigracima u Areni da operacija nikom ni na pameti nije jer bi se gledalo da se sto manje opterecuje koljeno iako mu je stavljena potpora.

Ja nisam napisao da je sezona zavrsena. Nego sam preneo kako je meni receno nakon povrede, da sumnjaju da be povreda mnogo ozbiljnija od 4-6 nedelja, i da moze i celu sezonu da propusti. I da ce se vise znati nakon druge magnetne. 

To sam i napisao. Ljudi ovde zele da cuju info ali moras da im ga upakujes lepo. 

 

Apropo mog pesimizma. On je posledica toga sto mi je muka vise od Covica i co. opravdano nekima smeta mozda to, izvinjavam se, ali preko glave su mi. Pogotovo kada sam saznao da je Top morao da se vrati, a da je on hteo da odigra celu sezonu u Megi. Sramota je da Covic preko njega vadi sebe a bas to je uradio. 

Naravno mnogi ce reci da lupam i slicno, kao kada sam pisao da DeDa, Nejpir i Teo nisu bili Duskove zelje. Pa su me prozovali sa argumentima "nije dusko neki balavac da mu drugi dovode igrace".

I jos nesto osoba iz kluba od koje sam cuo ima samo reci hvale za Topa, od ponasanja do radne etike, mentaliteta.. Kaze da ovo nikad nismo imali. Dete za primer. 

  • Like 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno ima intervju gde Topic kaze da je sam prelomio i da je imao zelju da se vrati, ispade da ga je Covic istrgao iz Mege i gurnuo da igra Euroligu sa Teom.

Kako bilo, neka se on nama vrati za te 2-4 nedelje i svi zadovoljni.

 

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Bukvalno ima intervju gde Topic kaze da je sam prelomio i da je imao zelju da se vrati, ispade da ga je Covic istrgao iz Mege i gurnuo da igra Euroligu sa Teom.

Kako bilo, neka se on nama vrati za te 2-4 nedelje i svi zadovoljni.

 

Ovo je info od nekog ko je svaki dan sa njim. Ako ima razlog da siri lazi onda je sa posmatranje☺. 

A to sto ima intervju je bas legitimno, imao i onaj gde Djenka kaze da se samo druzio sa navijacima (bogdanov i dunjic) ili onaj gde Covic prica hvalospeve o Dusku nakon odlaska, kao da mu nije namestio otkaz. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Tek sutra sa FMP utakmica pa onda u cetvrtak protiv Albe.

 

Sutra maximalno koristit Smarta, pustit Freddie i Tobeya nek se igraju ako sami sebe nekim glupim faulovima ne izbace. 

 

Odmor za Rokasa, nek preskoci utakmicu. Nek gule Ilic i Lazarevic. Valjda smo kadri i sa ovima dobiti onaj odron od ekipe.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Gledam sad bas raspored. Svasta moze da se izdesava u naredna 3-4 kola. 

Pod uslovom naravno da dobijemo Albu i na tim krilima(i eventualno pobede u ABA derbiju) i Valensiju, lako moze da se desi da mi posle 2 kola budemo u zaostatku od samo 1 pobede. 

Valensija igra protiv Baskonije kod kuce  i sa nama u gostima. 

Partizan protiv Zalgirisa kod kuce i Monaka u gostima. 

Baskonija gostuje  Valensiji i Bayernu. 

Ako iole realno predvidjamo,

mi bismo bili na 11 pobeda,

Partizan bi bio na 12 (racunam poraz u Monaku) , Valensija na 11 ili 12,

Baskonija na 12 ili 13 (tesko oba gostovanja da dobije) .

Makabi moze i obe da izgubi(Pao u Bgu i Real na strani) pa da bude i on na 12.

 

Naravno, sve ovo je sta bi bilo, kad bi bilo, ali eto cisto, da malo pozitivno razmisljamo. Da se bar ne oprostimo i od teoretskih sansi do pauze u februaru. A i nije toliko nerealno bas 🙂

 

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, berti said:

Sem Jaga, ko jos ima ugovor za narednu sezonu? Mitar bese ima? Naravno, Deda, Despot i kapiten kao dozivotni se podrazumevaju.

Da ne nabrajam. Svi oni koji vrede imaju do jula ove godine. Oni koji parketa videli nisu izuzimam Yaga imaju još po 2,3 godine. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Zarco_srb said:

Gledam sad bas raspored. Svasta moze da se izdesava u naredna 3-4 kola. 

Pod uslovom naravno da dobijemo Albu i na tim krilima(i eventualno pobede u ABA derbiju) i Valensiju, lako moze da se desi da mi posle 2 kola budemo u zaostatku od samo 1 pobede. 

Valensija igra protiv Baskonije kod kuce  i sa nama u gostima. 

Partizan protiv Zalgirisa kod kuce i Monaka u gostima. 

Baskonija gostuje  Valensiji i Bayernu. 

Ako iole realno predvidjamo,

mi bismo bili na 11 pobeda,

Partizan bi bio na 12 (racunam poraz u Monaku) , Valensija na 11 ili 12,

Baskonija na 12 ili 13 (tesko oba gostovanja da dobije) .

Makabi moze i obe da izgubi(Pao u Bgu i Real na strani) pa da bude i on na 12.

 

Naravno, sve ovo je sta bi bilo, kad bi bilo, ali eto cisto, da malo pozitivno razmisljamo. Da se bar ne oprostimo i od teoretskih sansi do pauze u februaru. A i nije toliko nerealno bas 🙂

 

 

 

11.04.2024 posle zavrsenog meca sa Efesom, KKCZ ce biti u prvih 10 ekipa💪

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

11.04.2024 posle zavrsenog meca sa Efesom, KKCZ ce biti u prvih 10 ekipa💪

Potpisujem ali pod uslovom da  zaigramo ubrzo kompletni i da se ne dese opet neke nove povrede ključnih igrača. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

11.04.2024 posle zavrsenog meca sa Efesom, KKCZ ce biti u prvih 10 ekipa💪

Ja sam skroman. Hajde bar da na kraju februara smo i dalje u teoretskim sansama za to 10to mesto i da Arena bude i dalje puna 🙂

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

11.04.2024 posle zavrsenog meca sa Efesom, KKCZ ce biti u prvih 10 ekipa💪

Slažem se. Ali samo u slučaju da Teo igra od sledeće pa do kraja i da više niko od važnih igrača ne ispadne zbog povrede. 

Teo, Yago (nadam se ubrzo Top) 

Smart, Lazić (uskoro Neda) 

Rokas, Hanga

Mitrović, Deda( jbg to nam je što nam je) 

Bolomboj, Gilespi

Kompletni i sa uigranim Smartom( odaje utisak da će se brzo uklopiti) verujem da možemo da se šibamo sa svima. E sad ostaje da se nadamo da će već od Albe, Teodosić biti tu. Ili makar za derbi. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veliku priliku smo prpustili, da smo dobili bukvalno bi bili na 50-50 za prolaz. Bili bi na pobedu od komsija, Baskonije sa kojima bi imali bolji medjusobni, na pobedu od Valensije koju cekamo kuci, na dve pobede od Makabija koji isto cekamo kuci. Vec u sledecem kolu bi mogli u 10, ali avaj opet smo propustili priliku i sad smo opet dva kola daleko, jos su nam najblizi komsije i Valensija.

Efes je naravno izuzetno kvalitetna ekipa, u dobroj su formi i oni su jak kandidat da se usunjaju u top 10.

Imamo Albu i tri vezane kuci, to sve mora da se dobije i dodje do 13-13, jedan od cetiri je minimum.

 

Od kako nam je Meridian sponzor nama se samo neka sranja desavaju i prati nas losa sreca.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Slažem se. Ali samo u slučaju da Teo igra od sledeće pa do kraja i da više niko od važnih igrača ne ispadne zbog povrede. 

Teo, Yago (nadam se ubrzo Top) 

Smart, Lazić (uskoro Neda) 

Rokas, Hanga

Mitrović, Deda( jbg to nam je što nam je) 

Bolomboj, Gilespi

Kompletni i sa uigranim Smartom( odaje utisak da će se brzo uklopiti) verujem da možemo da se šibamo sa svima. E sad ostaje da se nadamo da će već od Albe, Teodosić biti tu. Ili makar za derbi. 

Nemoj brate samo ovo "mozemo da se sibamo sa svima", imam fobiju od te fraze 😂

1 minute ago, daftpunk said:

Veliku priliku smo prpustili, da smo dobili bukvalno bi bili na 50-50 za prolaz. Bili bi na pobedu od komsija, Baskonije sa kojima bi imali bolji medjusobni, na pobedu od Valensije koju cekamo kuci, na dve pobede od Makabija koji isto cekamo kuci. Vec u sledecem kolu bi mogli u 10, ali avaj opet smo propustili priliku i sad smo opet dva kola daleko, jos su nam najblizi komsije i Valensija.

Efes je naravno izuzetno kvalitetna ekipa, u dobroj su formi i oni su jak kandidat da se usunjaju u top 10.

Imamo Albu i tri vezane kuci, to sve mora da se dobije i dodje do 13-13, jedan od cetiri je minimum.

 

Od kako nam je Meridian sponzor nama se samo neka sranja desavaju i prati nas losa sreca.

Ma dzaba da se osvrcemo tako unazad. Da smo dobili Partizana prvu, Zalgirisa tamo, Lyona i Baskoniu, sada bismo bili na 13 pobeda. Gledamo unapred i nadamo se 🙂

Link to comment
Share on other sites

@Čočo ako je doslo do pogorsanja povrede zadnje loze, to je pauza od 2-3 nedelje i povratak mozda ali eto mozda za duplo kolo i meceve sa Valensijom i Barsom s tim da je za mene realnije da ga vidimo protiv Zalgirisa.

 

Ovo je samo razmisljanje na osnovu upisa od Johnsona da je doslo do pogorsanja povrede na treningu dan prije utakmice sa Baskonijom.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@Čočo ako je doslo do pogorsanja povrede zadnje loze, to je pauza od 2-3 nedelje i povratak mozda ali eto mozda za duplo kolo i meceve sa Valensijom i Barsom s tim da je za mene realnije da ga vidimo protiv Zalgirisa.

 

Ovo je samo razmisljanje na osnovu upisa od Johnsona da je doslo do pogorsanja povrede na treningu dan prije utakmice sa Baskonijom.

Ja sve dok ne vidim nešto zvanično verujem da će uskoro na teren. Ali ako bude duže odsustvo onda i nema previše mesta za bilo kakav optimizam. Naročito ako istovremeno budu dugo odsutni i Teo i Neda uz već nepostojećeg krilnog centra. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, drakon1 said:

To je drugi kontakt. Prvi je bio na ledjima kad je ovaj priskocio. Tek u doskoku je ovaj prestupio i onda sledi jos jedan kontakt Bolomboya.

 

Јасно се види на снимку који је окачио неко пре да тај контакт први Болтаузер није ни разматрао него тек кад је видео да ће овај да нагази линију и да је нагазио он суди фаул, што је закаснела реакција, ако је био фаул требао је одма да свира а не да гледа шта ће да буде па кад прође брзи воз да свира нешто. Овде се гледа кад је он судио фаул а имао је прилику да суди фаул за тај први контакт и није га досудио тада. 

Link to comment
Share on other sites

Nemamo mi kvalitet ni dubinu za neku jaku seriju kojom bismo nadoknadili lošu 1/2 sezone. Povrede su sastavni dio sporta ali da smo bolje otvorili sezonu sad nam ovakvi porazi kao od Baskonije ne bi predstavljali neki veliki problem.

 

KKP je prošle sezone imao onu seriju ali njihova prva petorka je bila strašna u oba pravca, plus ih je poslužilo zdravlje što već u ovoj sezoni nije slučaj.

 

Kad se sve uzme u obzir mislim da smo tamo gdje pripadamo, u društvu ekipa na pozicijama 12-15.

 

Btw mislim da Sfero zaista izvlači maksimum iz ove priče.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...