Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Zanimljiv potez,jedino šteta što ćemo ga morati odma gurnuti u vatru,dosta lakše bilo da su svi zdravi pa da se polako privikava na evropski stil..

Interesuje me kako ljudi dodjoše do informacije da dolazi noćas oko 2-3h 🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ima glavu, dve ruke i noge, zna da dribla i ubaci 10 poena, pa još i preko 190 cm. Ne može da ne valja na ovu situaciju. 

Ne ocekujem bog zna sta, realno sve sto valja i što donosi ekstra kvalitet je zauzeto i ima klub.

Ono sto mi dobijamo je sveza krv, još jedan igrac u rotaciji koji moze da odmeni Teodosica i Nedovica.

Neka da svezinu, borbu,  zelju i bice to pomak za nas.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Taki said:

Zanimljiv potez,jedino šteta što ćemo ga morati odma gurnuti u vatru,dosta lakše bilo da su svi zdravi pa da se polako privikava na evropski stil..

Interesuje me kako ljudi dodjoše do informacije da dolazi noćas oko 2-3h 🙂

Priča se da mu je Luka Dončić platio direktan let 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

 

Dobro doslica Smartu! Verujem da je Sferopulos dobio ono sto je trazio, i da je on birao.

 

Nisam optimista za cetvrtak, svako ko je jednom ili vise puta dosao iz Amerike u Srbiju zna koliko je zajeban jetleg kada se iz tog pravca dolazi, barem 5 dana prilagodjavanja za normalno ritam.

 

Jedino ako nije vec u Evropi...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markovic_CZ said:

 

Dobro doslica Smartu! Verujem da je Sferopulos dobio ono sto je trazio, i da je on birao.

 

Nisam optimista za cetvrtak, svako ko je jednom ili vise puta dosao iz Amerike u Srbiju zna koliko je zajeban jetleg kada se iz tog pravca dolazi, barem 5 dana prilagodjavanja za normalno ritam.

 

Jedino ako nije vec u Evropi...

Jetleg je i resiv problem, imas dosta sad srvari da ti sredi cirkulaciju krvi itd, ono sto me brine je vremenska zona...jebeno je navici telo za kratko vreme da radi nesto totalno suprotno od onoga sto je radilo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

 

Ove opise za predstavljanje pojačanja izgleda radi Mrkela i za KK.

 

33.8% za tri u G-ligi. Dozet ga izgleda nije ni gledao. Ukuco frajer u google: lest plejerz who scores 40pts in G-league... I doveo prvoga sa liste. Kralj

Nije kompletna statistika sa sajta G lige. Računaju samo regularnu sezonu, a oni imaju i neki turnir pre početka regularne sezone.

Ove sezone ima 40,9 šut za tri,

 

https://www.proballers.com/basketball/player/70115/javonte-smart/games

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo pojacanje.
Uvek sam za ovakve igrace koliko god bili "macka u dzaku" ili sta vec, nego za neke proverene EL od 30+.
Svidja mi se njegova atleticnost, brzina i korak. Vrlo zanimljiv izbacaj.
Vise se brinem kakav je defanzivno, pa se uzdam u reci nekih koji ga dosta bolje poznaju. Da pokrpi bar neku rupu.
Videcemo za 4, moja velika zelja je bio Mike Daum, ali ga pokupili pametnji.
 

 

Edited by Bode
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzavonte aka macka u dzaku, moze biti Kvinsi moze biti Adams, videcemo kakve smo srece. Bas je neozbiljno bilo sta u ovom trenutku komentarisati osim da nam je trebao kombo kao hleb. Nadam se samo da pare za cetvorku nisu otisle na beka, posto je ovo sa Nedom bilo totalno neplanirano i moralo je ekspresno da se reaguje. 

Zanimljiv mi je njegov izbacaj sa zemlje, podseca na Halibartonov. 

Edited by DijametralnoSuprotan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ce ovo biti jedna od redjih pametnih odluka ove uprave ove sezone... 

 

Srecno i nama i Smart-u!

 

Jos uz tu pamet da nas i sreca malo pogleda... (pretrazuje da li ima neka cetvorka u G-ligi sa imenom/prezimenom/nadimkom "Happy").

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...