Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Sve se planski radi. Dugoročne ugovore imaju ispušene muštikle u vidu Hange, antitalenta u vidu Lazarevića, samozvanog Dede davidovca. Tu je i stakleni Neda, veoma pouzdan .

Bravo. Osnova je osnova . Ocekujem povratak Kuzmica i dobrica, da se zaokruži celina.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ne zna se jos uvijek, vijecaju.

Samo pazi, dirnuo si u osinjak. 

 

Evo potencijalni si gardista, kao i ja naravno jer zamisli, 1-3 skor bez Nedovica. Decko vcrs ne igra a ljudima puna usta kako se igra kosarka bez Nedovica ko da je on najveci problem ekipe. Jbg

 

 

Nije 1-3 skor zbog neigranja Nedovica kao Nedovica, vec zbog izostanka 4 spoljna igraca od kojih trojica imaju 35 godina u proseku.

 

Link to comment
Share on other sites

Док год кошаркашка сподоба на челу клуба не добије бар порцију звиждука, гледаћемо репризе умјесто очекиваних представа у ЕЛ. Џаба буџети, Ћоки би покварио гивикт.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ne zna se jos uvijek, vijecaju.

Samo pazi, dirnuo si u osinjak. 

 

Evo potencijalni si gardista, kao i ja naravno jer zamisli, 1-3 skor bez Nedovica. Decko vcrs ne igra a ljudima puna usta kako se igra kosarka bez Nedovica ko da je on najveci problem ekipe. Jbg

 

 

Ja ga spomenuo nisam, ali ne vidim zasto se javljaju branitelji istog, cime je to toliko zaduzio pojedince da pravdaju igraca koji je karijerno rupa u odbrani, a u Zvezdi na obe strane.

Link to comment
Share on other sites

Sem Bolomboja i Jaga, ne racunajuci Tea koji uvek ima mesta ali godine jebu, ostali svi mora da idu pod obavezno. Ostane li Laza, ostace i Despot, pa onda i Luka i Deda...Spojeni sudovi. Ali, ostace svi, apaolutno svi, doci ce i Dobric, mozda i Stefan Jovic. Pa cemo da budemo jos gori.

Grk mora da ide odmah. Usao je u letargicni mod, tacnije uvukli su ga ovi lelemudi i nema.mu izlaza.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni said:

Ja ga spomenuo nisam, ali ne vidim zasto se javljaju branitelji istog, cime je to toliko zaduzio pojedince da pravdaju igraca koji je karijerno rupa u odbrani, a u Zvezdi na obe strane.

Kakav je Hanga karijerno u odbrani? I kako ti se cini u Zvezdi?

1 minute ago, elmulinho said:

Nemanja Nedovic u svojih 10 sezona u Evroligi, sa 6 razlicitih timova, nije igrao playoff, nemojmo, molim vas, o luzeru vise

Kako se igra kosarka bez Nedovica?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Kakav je Hanga karijerno u odbrani? I kako ti se cini u Zvezdi?

Kako se igra kosarka bez Nedovica?

Hanga karijerno car, u Zvezdi Nedovic🤣

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, srlepajce said:

ako Covic planira da ostane u klubu, bez zezanja, bih voleo da igramo EC

 

ne pada mi tesko poraz koliko ova ravnodusnost 

 

strasno na sta klub lici i to klub koji je deceniju u EL

 

Gledao sam utakmicu.

 

Nije ravnodusnost, kako mislis ravnodusnost.

 

Nama 4 igrača nije igralo iz bekovske linije. Imamo roster sastavljen od poluinvalida i matoraca. Ovo je super kako izgledamo s obzirom na sve.

 

Zna li se povreda Nedovica danas?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Gledao sam utakmicu.

 

Nije ravnodusnost, kako mislis ravnodusnost.

 

Nama 4 igrača nije igralo iz bekovske linije. Imamo roster sastavljen od poluinvalida i matoraca. Ovo je super kako izgledamo s obzirom na sve.

 

Zna li se povreda Nedovica danas?

moja ravnodusnost na sve u i oko kluba

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hanga nema veze sa zivotom,nije vise to ni ta odbrana koju Smart igra mnogo bolje od njega u prvoj godini u Evropi

Ne vidim razlog zasto ne bi otisao(sem ugovor hehe),za Gidru premalo akcija se igra

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Đenka i Nedovic. Dva simbola, dva sveta...

Prvi simbol one Zvezde koju volimo i zelimo, simbol Zvezde kojoj cemo da oprostimo svaki poraz jer su znojne žlezde ispraznjene posle 40 minuta, simbol Zvezde sa najvecim ambicijama

Drugi simbol anemicne, bezumudaske, kukavicke, neambiciozne Zvezde koja se zgadila svima, cije poraze vise niko i ne boluje. 

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde razumem, za Tea, Topa i Treja su javili jos juce da nece. Ali ovo iz vedra neba kad su rekli da nema Nemanje i Lazica....

Ja msm da smo relevatni da bi igrali kroz te sitne povrede ali posto smo odustali onda neka odmore.

 

I nema tu nista lose. Samo je tuzno od svih najava za napad na F4 EL da mi odmaramo igrace kroz EL za napad pogodine na sta?ABA!

Edited by Don Dusko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni Nedovic kao takav nije uopste za kritiku.

 

Za kritiku je klub koji igraca koji kroz celu karijeru ne moze da igra u kontinuitetu i stalno je povredjen stvarno ili fantomski placa jebenih milion evra da bude nosioc.

 

To je problem. Nedovic za 10-15 minuta za 400-500k evra je ok.

 

Nedovic kao nosilac igre za milikn NOT OK.

 

Nista licno. Nije Nedovic problem, klub nam je sizofren.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

Meni Nedovic kao takav nije uopste za kritiku.

 

Za kritiku je klub koji igraca koji kroz celu karijeru ne moze da igra u kontinuitetu i stalno je povredjen stvarno ili fantomski placa jebenih milion evra da bude nosioc.

 

To je problem. Nedovic za 10-15 minuta za 400-500k evra je ok.

 

Nedovic kao nosilac igre za milikn NOT OK.

 

Nista licno. Nije Nedovic problem, klub nam je sizofren.

Nedovic nije nosilac. Dokle vise sa tom pricom.

 

Facundo Campazzo. Luca Vildoza.

 

Shabazz Napier. Milos Teodosic.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...