Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Suludo je pričati da Teo bira utakmice jer je čovek bukvalno ginuo u odbrani od početka sezone što nije radio nikad u životu + je posle derbija igrao utakmicu u EL iako je bio povređen (zaboravio sam protiv koga smo igrali pa ne bih da lupam). Jedini "problem" koji imam sa Teom je što je morao da ostari hahaha

Just now, Petar1995 said:

Evo novo saopatenje. Da su identifikovani navijaci koji su sinoc pravili nerede, da ce im biti oduzeta sezonska i pokrenut postupak protiv njih...

E i to čudo da vidim

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Petar1995 said:

Evo novo saopatenje. Da su identifikovani navijaci koji su sinoc pravili nerede, da ce im biti oduzeta sezonska i pokrenut postupak protiv njih...

A hoce se pokrenuti neki postupak u vezi odnosa sa Evroligom? Dokle da trpimo onakvo sudjenje na nasem terenu? Podrzavam da se iz hale odstrane ljudi koji prave incidente, ali jasno je zasto je do istih doslo. Nagomilalo se mnogo besa i frustracije zbog lopovcina iz EL, ali klub druka nase navijace dok moli EL za licencu. Je*ala ih i Evroliga i licenca, da je sreca da vise ne krocimo nikada u to mafijasko takmicenje.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, СтелаРоса said:

A hoce se pokrenuti neki postupak u vezi odnosa sa Evroligom? Dokle da trpimo onakvo sudjenje na nasem terenu? Podrzavam da se iz hale odstrane ljudi koji prave incidente, ali jasno je zasto je do istih doslo. Nagomilalo se mnogo besa i frustracije zbog lopovcina iz EL, ali klub druka nase navijace dok moli EL za licencu. Je*ala ih i Evroliga i licenca, da je sreca da vise ne krocimo nikada u to mafijasko takmicenje.

Ti i sam znas druze da bi mnogi navijaci okrenuli ledja klubu da ne igramo Evroligu. Izgubili bi jake sponzore, kvalitetni igraci bi odbijali da dodju i tesko bi dolazili do trofeja..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Petar1995 said:

Ti i sam znas druze da bi mnogi navijaci okrenuli ledja klubu da ne igramo Evroligu. Izgubili bi jake sponzore, kvalitetni igraci bi odbijali da dodju i tesko bi dolazili do trofeja..

u pravu si samo za sponzore..iako i oni su preko drzave tako da se ni sponzori previse ne pitaju.

Zar navijaci vole i podrzavaju klub samo ako igra EL. Takvi onda ni nisu navijaci Zvezde vec selfi navijaci.

Nismo EL igrali 15 god. pa ne mozemo reci da nismo imali dobre strance.

 

Juce pred utakmicu gledam najavu i vracanje u istoriju 99 protiv Zalgirisa. Kakva je to domaca ekipa bila sve zajedno sa Divcem koji je odigrao 1-2 utakmice. Ta bi ekipa pojela ove sadasnje manekene s obe strane brda.

Pionir je tada vecinom bio prepun. 

Edited by Abizolirni
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ništa,sad kad se kompletiramo dobiti 7 od 8 i eto nas na 10 mjestu 😁

Meni je Hanga poslije Nejpjera najveće razočarenje,od Tobija i Davidovca sam ovo očekivao..Mislim da Hanga igra na nekih 50%,nekad malo pojača ali obično neka lagana alibi igra,baci koju ciglu,u odbrani ni 50% kao u Realu.A vidim da ga i Sferopulos često klupira, i onda se svi čude što je Hanga malo igrao.Nadam se da strance nećemo dovoditi ako imaju preko 30 god da kod nas odradjuju,ganjati po evropi ili razvojnoj mladje zeljne dokazivanja.

Evo, Evans bio u Igokei,Majk Dzejms Zagrebu,Panter Lavriu,to je ovo na brzinu iz glave..

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Koliko god da svi znaju da je selekcija jeziva, doselekcija jos jezivija, posle losih rezultata u jednom trenutku na red za vredjanje stize i trener. To je prosto tako i to ce se desavati svakom treneru u Zvezdi dokle god Covic bude tu. Pri kraju se pojaca upiranje prstom u trenera putem medija i on se ubaci u vatru.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Taki said:

Ništa,sad kad se kompletiramo dobiti 7 od 8 i eto nas na 10 mjestu 😁

Meni je Hanga poslije Nejpjera najveće razočarenje,od Tobija i Davidovca sam ovo očekivao..Mislim da Hanga igra na nekih 50%,nekad malo pojača ali obično neka lagana alibi igra,baci koju ciglu,u odbrani ni 50% kao u Realu.A vidim da ga i Sferopulos često klupira, i onda se svi čude što je Hanga malo igrao.Nadam se da strance nećemo dovoditi ako imaju preko 30 god da kod nas odradjuju,ganjati po evropi ili razvojnoj mladje zeljne dokazivanja.

Evo, Evans bio u Igokei,Majk Dzejms Zagrebu,Panter Lavriu,to je ovo na brzinu iz glave..

 

Videli smo to bas u Berlinu protiv Albe. Kad je malo pojacao i vukao ekipu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

lepo ja popizdeh juče i tako sebi spasoh veče od neugodnog razmišljanja.

 

jutro posle, previše problema koji su emblematični za sezonu. prvo je sklopljen jedan tim, a da li je sklopljen onako kako je taj koji ga je sklapao hteo, nismo sigurni. zatim smena, pa diskretno čišćenje igrača za koje smo još u avgustu znali da nemaju mesta na rosteru, što ih nije sprečilo da ostanu na rosteru dok i stevie wonder nije pogledao izveštaj i rekao "au, bre". zatim doselekcija koja je po priznanju operativaca rađena po principu "mi pitali ko hoće, ovi su se javili". a što se same košarke tiče, opet smo imali neuspeli eksperiment sa odbranom, što samo po sebi nije problem da nije trajalo dovoljno dugo da nas upropasti, Nedović je maksimalno indisponiran u poslednje vreme i napadom ne uspeva da natera da se odbrana oprosti, plus tu je gomila starih problema koji su naizgled rešivi ali opet trebaće im jako dosta da se nešto desi.

imam lepe reči za Yaga koji jeste napravio glupost na kraju ali je odigrao najbolju utakmicu otkako je došao, te za Gillespiea koji čovek maksimalno svestan svojih ograničenja uspeva da bude koristan pogotovo u skoku i nekakav faktor u pik igri kad ga provuku kroz nju. voleo bih da sam video više minuta od Smarta, pogotovo nauštrb Nedovićevih.

suštinski me sad samo zanima kako će se ova saga rasplesti kad se sezona završi. jedna sezona bačene selekcije je mnogo, dve su mimo sveta za ekipu koja je osvojila onoliko ABA trofeja i igra EL posl. 10 godina u bezmalo neprekidnom kontinuitetu. odgovornost mora da postoji i zanima me hoće li je neko uzeti.

  • Like 31
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Petar1995 said:

Videli smo to bas u Berlinu protiv Albe. Kad je malo pojacao i vukao ekipu..

To baš čist primjer,kao da odjednom odluči početi igrati,čak i ono jedno zakucavanje,a obično izbjegava i ulaz do kraja..

Link to comment
Share on other sites

Jago na poslednjih 10 utakmica u EL:  13.0 poena, 5.5 asistencija, 2.3 skoka i samo 1.4 izgubljene (skoro 4 prema 1 ast/to ratio), za 23.2 minuta, uz 50.0% šuta iz igre, 45.7% za tri poena i 85.7% sa slobodnih bacanja. :default_coffee:

  • Like 38
  • Love 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Guru said:

Jago na poslednjih 10 utakmica u EL:  13.0 poena, 5.5 asistencija, 2.3 skoka i samo 1.4 izgubljene (skoro 4 prema 1 ast/to ratio), za 23.2 minuta, uz 50.0% šuta iz igre, 45.7% za tri poena i 85.7% sa slobodnih bacanja. :default_coffee:

Znaci svidja ti se on? 😁

Ne bih ti dzaba pisao ovde

Link to comment
Share on other sites

Mozemo mi do sutra da kukamo kako nas svi mrze, od sudija do organizacije, ali EL tabela na kraju sve lepo pokaze a to je da smo treci od pozadi. 

Kako su nam ove sezone finansije po prvi put bile ravnopravne sa barem 10ak euroligasa a mi se pokazali kao najgori u toj grupi, jasno je da je glavni krivac kontinuirani (ne)rad u klubu koji je doziveo vrhunac ove godine. 

To je razlog da celo rukovodstvo i sportski sektor dobije sut kartu, sto ce se po svoj prilici i desiti. Sad samo treba spremiti zeludac na potencijalno jos gore Sns dzukce sa dna kace, ali ostaje nada da se oni barem pokazu sposobniji u upravljanju klubom.

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kosjan Willavić said:

Kakva igra sudbine ce biti da na kup odemo sa tipa devet igraca i eventualno ako nadjemo neke juniore, s obzirom da nas je Ljubitelj Kupa i doveo dovde svojom samovoljom. Vrlo lako se moze desiti da zavrsimo na 16. mestu a da ne uzmemo nijedan domaci trofej

Zar nije nebitan domaći trofej tako da je svejedno da li ćemo igrati sa 9 ili 15 igrača, samo se važi EL? Takav narativ provejava ovde... Ili je nebitan trofej u domaćim okvirima samo ako se osvoji ako se ne osvoji onda ide drvlje i kamenje.... Ja moram da razumem kako da razumem taj specifičan odnos prema domaćim trofejima koji čitam već danima ovde na forumu....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Filbi said:

Ne znam koliko će se Teo zadržati u zvezdi i kakvi su mu planovi, pudlica reče da će završiti karijeru kod nas, ali i pored zaista velikog zalaganja,većeg nego u ranijim klubovima, kad pogledaš da je proveo 4 godine u Virtusu a u VOLJENI klub došao na kraju karijere pravi neki truo osećaj.

Ja sam od pocetka bio protiv toga i ni sad nisam odusevljen, vau, trudi se da igra odbranu i baca po terenu. To bi svaki profesionalac trebao da radi. 

 

On kad je dolazio iz Nba, mogao je da zaokruzi priču u ,,voljenoj'' Zvezdi. Kao 3-4 godina mladji igrac. Ali ne, on pre El Zvezde bira ec Virtus i sad kad vise nigde ne moze da igra u El a u Ec nema simpaticnih destinacija, sad moze u Zvezdu. Ma ajte molim vas.  

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

Jago na poslednjih 10 utakmica u EL:  13.0 poena, 5.5 asistencija, 2.3 skoka i samo 1.4 izgubljene (skoro 4 prema 1 ast/to ratio), za 23.2 minuta, uz 50.0% šuta iz igre, 45.7% za tri poena i 85.7% sa slobodnih bacanja. :default_coffee:

Igrac za FMP!

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Abizolirni said:

 

 

Juce pred utakmicu gledam najavu i vracanje u istoriju 99 protiv Zalgirisa. Kakva je to domaca ekipa bila sve zajedno sa Divcem koji je odigrao 1-2 utakmice. Ta bi ekipa pojela ove sadasnje manekene s obe strane brda.

Pionir je tada vecinom bio prepun. 

Nadam se da si svestan da je ta ekipa cak i toj tadasnjoj EL bila poslednja na tabeli. Ta ekipa i danasnje evroligaske ekipe je u nekom odnosu, kao danasnje EL ekipe i prosecna ABA ekipa. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...