Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, K.Dot said:

Sve je ovo normalno. Dok god nam je Nedović glavni igrač, takva će nam biti i igra. A Dozeta treba pitati zašto u finiš sezone ulazimo sa samo jednom plejom i to deckom koji je planiran za par minuta po utakmici samo. 

Ne znam sta ti nije jasno.Nema kvalitetnih opcija na 1. i na 4.Totalna nestasica u svetu...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Abizolirni said:

Nismo mi ekipa za ovo. Kad ove jazavce ne mozemo rutinirati kod kuce, sta traziti protiv drugih.

 

Ali orice se sledeceg vikenda Kup je nas. Odlicna pripremna utakmica za kup.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sudije +Nedović kad je bitno = katastrofa... Šta da se radi mi smo nula od ekipe bez Tea... Ona nesportska na 20s i preko pola na drugoj strani su samo primjer našeg tretmana u EL... Ovo smečarsko takmičenje ne treba ni igrati... Ljudi nas godinama kradu na domaćem terenu... Treba bar jednom sudiji oko proliti pa nek nas izbace... Jbš ovo više... 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Na kraju ni ta nesportska nije odlucila bas jer da smo malo bolje reagovali kod ukradene...Mozda bi izvukli overtime. A tamo bi smo na konto njihovih licnih mogli da iskoristimo slabiju odbranu...

Razvalili bi ih u produzetku. Sami smo krivi. Kakve mi lobanje imamo u ekipi uh

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Abizolirni said:

Nismo mi ekipa za ovo. Kad ove jazavce ne mozemo rutinirati kod kuce, sta traziti protiv drugih.

 

Koga mi da rutiniramo, dobri moj? Pa nas Buducnost zgazi sa 15 divljaka u ekipi, a neko je pametan odlucio da treba Tea tu iskoristiti, a da odmori ovo pred kup.

 

Zalgiris je u ozbiljnoj formi, trenutno su za nas avion.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Abizolirni said:

Dok god se jebenim momcima u narandzastom ili koje su vec boje, ne uvedu JEBENE kazne za greske koje prave sudeci, ovako ce biti na mnogim utakmicama.

Kad dobijes 5 000 EUR kazne i 5 kola da ne sudis, drugacije ces gledati.

Sve ima smisla kad shvatis da su im jedni prakticno poslodavci (akcionari lige u kojoj sude), a drugi su dobili ulaznicu da se igraju ove godine.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Nesportska Yaga je bila cista ko suza. Udarac po glavi, lopta ni blizu. Ovo na kraju sa preko pola je bas smijesno bilo, nevjerovatno mi je kako ono nisu vidjeli. 

Meni je baš delovalo da nije gazio jer je bio na prstima, nisam obratio posle pažnju jel bio još neki ugao.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

-jago svaka cast.

-gile pokazao kako se cuva kos, reket i kako se bori.

-smartova fina rola, steta sto je u nastavku ugusen i izignorisan od strane pojedinaca.

-hanga nije se pojavio.

-mitar ponovo pokazao los karakter.

-deda-standardan(lelemud)

-lazarevic-WTF

-nedovic-jad, beda, nemoc, sramotan nastup.

-janis, covek koji je izgubio utakmicu, prosto mi se iz dana u dan sve vise gadi, ovo bitisanje Lazarevica, kao da je po nalogu.

-gidra i bolomboj su ok.

A sada se saltamo ba nase blato, tu carujemo.

A wto se tice sudjenja, ovo nije slucajno.

 

Edited by Crni
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...