Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Čočo said:

Sad im toliko gori da će potpisati koga god. Ovo je čisto izvlačenje imena sa papira koje stoje kod Dozeta na stolu.,, Brzo, brzo, treba nam bek, treba nam bek. Uleće u kancelariju, razbacani papiri hvatam se za fioku gde piše URGENTNO gde mu stoje svi bivši igrači od 30+ godina, sa istorijom povreda za brz potpis i gašenje vatre. "

Nece biti toliko zgusnut raspored unastavku sezone. Imamo 2 dupla kola u nastavku EL i tu smo domacini ( Valensija i Barsa te Pao i Virtus ). 

 

Itekako se moze paziti i na Higgins-ove minute i potrosnju. Fali nam tijela a Higgins je itekako dobar potpis. Donijece iskustvo, cvrstocu i neko ko itekako moze sam sebi da iskreira poene ali i za druge.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ab1995 said:

Eee jbm ti ovu sezonu... Ništa nam ne ide kako treba...baš smo baksuzi...taman se ko nešto sastavimo, i onda šamarčina u vidu povreda... Nema većih baksuza od nas i sinoćnjeg protivnika.. Pojačanja su trebala davno, jbg šteta je nastala već... Higins??? Jbš ga rizikujemo, moramo... Može li mi neko uporediti njega sa Hangom npr? 

Нисмо баксузи већ неспособна управа која не може нормално да комплетира тим целе године. Довео си и потписао то у центара, ниједно крило и три бекаи очекујеш да тако избураш сезону у убитачном ритму. Па не бива то тако. Зато управу прву сменити па играче који ничему не служе, кони ни у АБА не могу да одмене носиоце и правити коначно како треба тим са Јанисом као тренером, наравно ако би могли Томића довести да му буде задужен за довођење играча.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Kad izadje ovako kao za Higginsa, moze. Do tada jbg strpite se. Il vam je malo i Higgins?

A petak je, posle jucerasnje pobede, ne ide da se ne lozimo... Jos ova zima napolju, mora euforija na maks sad.. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nece biti toliko zgusnut raspored unastavku sezone. Imamo 2 dupla kola u nastavku EL i tu smo domacini ( Valensija i Barsa te Pao i Virtus ). 

 

Itekako se moze paziti i na Higgins-ove minute i potrosnju. Fali nam tijela a Higgins je itekako dobar potpis. Donijece iskustvo, cvrstocu i neko ko itekako moze sam sebi da iskreira poene ali i za druge.

Ma ja sam zadovoljan Higinsom ako je zdrav. Nezadovoljan sam jer se dovodi sad a ne pre dva meseca kada nam je bio najpotrebniji. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Николица said:

Нисмо баксузи већ неспособна управа која не може нормално да комплетира тим целе године. Довео си и потписао то у центара, ниједно крило и три бекаи очекујеш да тако избураш сезону у убитачном ритму. Па не бива то тако. Зато управу прву сменити па играче који ничему не служе, кони ни у АБА не могу да одмене носиоце и правити коначно како треба тим са Јанисом као тренером, наравно ако би могли Томића довести да му буде задужен за довођење играча.

Ama sve to stoji što ti kažeš.... Al nama se povredio dečko od 18god bez kontakta u 2,3 utakmici... I bitan igrač nam je povredio trbušni zid, sam vjerovatno na onom zakucavanju u kontri... Baksuzluk itekako... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

6 minutes ago, magiko said:

Kad je Higgins odigrao poslednju utakmicu?

 

Pre fantastičnih 9 punih meseci. Dete mogao da rodi za to vreme.

 

Ali kad je situacija takva, opcija je da se Neša Ilić skida pa je onda Higins ipak bolja opcija. 

  • Like 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

taman prvo vaterpolo pa rukomet pa pojačanja.

2 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Mogao je Higgins da se dovede i pre mesec dana, da udje igracki u formu i da vidimo da li je povreda proslost. Ovako bacamo ga u vatru, a narednih mesec dana skoro sve utakmice u EL su nam must win. 

ima puno logike.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:


paaa, obojica imaju po 35 godina

Zanimaju me (evidentne) razlike ne identičnosti, ne zajebavaj se😂... Higins je definitivno bolji napadač, al, zanimam me ima li u njemu plejmejkinga kao u Hange, dobre defanzive... Hangu sam obožavao još u Baskoniji pa sam ga pratio... U pm nešto nemam jasnu predstavu kakav je Higins profil... Jel on 2/3 bek... Ili je "čista" 2ka?

Edited by Ab1995
Link to comment
Share on other sites

Miloš Teodosić tokom utakmice u Milanu blago je istegao zadnju ložu, na sreću, u pitanju je povreda lakše prirode, pa će se Miloš brzo vratiti u trenažni proces i na teren.

 

Majk Tobi koji je u Milanu tokom utakmice doživeo nezgodan pad na leđa, tokom popodneva obaviće pregled magnetnom rezonancom, o čijem ishodu će klub blagovremeno informisati javnost

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Mogao je Higgins da se dovede i pre mesec dana, da udje igracki u formu i da vidimo da li je povreda proslost. Ovako bacamo ga u vatru, a narednih mesec dana skoro sve utakmice u EL su nam must win. 


Da smo to uradili, ne bi bili smesan klub kakvim nas je uprava napravila. Nego ajde, sad kad mora, moze Higins koliko god para trazi i koliko god povredjen bio.

Ozbiljne ekipe, a za nas tu so svi u Evroligi reaguju instant. Vec sam pisao o primerima Virtusa i Asvela. Virtusu se povredi Kejkok, posle 2 dana dovedu Zizica iako se nigde nije pominjalo da je dostupan, Deson Tomas izadje na trziste, posle dan i po zavrsi u Asvelu. 

Mi celu sezonu na papiru imamo 5 bekova, od kojih su svi bili povredjeni u nekom trenutku. Teodosic, Jago, Nedovic, Topic, Lazic,  niko od nas nije mogao da ocekuje fijasko sa Sabazom, ali nista na svetu ne moze da me ubedi da pojacanje nije moglo da stigne ranije. Nije da se rvemo sa nekim sa Higinsom.

Edited by Mirage93
  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, valjda sam uplasen svim prethodnim iskustvima, ali ja bih radije doveo igraca koji nije neke velike reputacije i nije neki super star ali da nije u godinama i igra redovno pa makar to bio evrokup ili liga sampiona

Edited by magiko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma Kori je macka, samo je pitanje stanja te povrede. Koja je povreda uopste u pitanju?

On je i prosle sezone bio sasvim ok u Barsi, a da ne pricamo kakav je to igrac bio pre 4-5 godina, najbolji u EL.

Puno ce nam pomoci, ali tesko ce biti bez Nemanje, kakav god da je niko u ovoj ekipi ne moze sam da izmisli sebi poene tako. 
 

Znaci da je Nemanja preziveo juce, bio bih vrlo zadovoljan danas, ovako jbga prokleta ciganska sudbina, ni tamo ni vamooo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Ma Kori je macka, samo je pitanje stanja te povrede. Koja je povreda uopste u pitanju?

On je i prosle sezone bio sasvim ok u Barsi, a da ne pricamo kakav je to igrac bio pre 4-5 godina, najbolji u EL.

Puno ce nam pomoci, ali tesko ce biti bez Nemanje, kakav god da je niko u ovoj ekipi ne moze sam da izmisli sebi poene tako. 
 

Znaci da je Nemanja preziveo juce, bio bih vrlo zadovoljan danas, ovako jbga prokleta ciganska sudbina, ni tamo ni vamooo

The American shooting guard underwent surgery last May to solve a recurring low back pain, and hence missed the final part of the 2022-23 season, including the EuroLeague Final Four and the ACB finals.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, magiko said:

Ne znam, valjda sam uplasen svim prethodnim iskustvima, ali ja bih radije doveo igraca koji nije neke velike reputacije i nije neki super star ali da nije u godinama i igra redovno

Pa mogli smo verovatno da dovedemo Prepeliča ali šta da se radi.

Realno sad i nema puno tih mladih opcija koji nisu skloni povredama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ab1995 said:

Ama sve to stoji što ti kažeš.... Al nama se povredio dečko od 18god bez kontakta u 2,3 utakmici... I bitan igrač nam je povredio trbušni zid, sam vjerovatno na onom zakucavanju u kontri... Baksuzluk itekako... 

Ок Топова повреда је да кажеш малер, али целе сезоне нам је неко повређен и не доводе се играчи, а види се шта ти треба, ритам је убитачан. Тако би растеретио и остале играче и не би било овога што се нама дешава ове сезоне. Бар у мањој мери.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Mogao je Higgins da se dovede i pre mesec dana, da udje igracki u formu i da vidimo da li je povreda proslost. Ovako bacamo ga u vatru, a narednih mesec dana skoro sve utakmice u EL su nam must win. 

Možda je bio na terapijama, nespreman ... možda.

Link to comment
Share on other sites

Vidim ovde se pise o stanju povrede Higinsa

Znaci covek je vukao povredu jos od 2020 ili 2021

i zato je odlucio da operise ledja i sanirao je skroz povredu

Nema vise problem sa ledjima

imao je problem povremeno dok god se nije odlucio za operaciju 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...