Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

19 minutes ago, Wingwalker said:

Topić bi u EL sebi srozao statse...kalirao bi hajp koji ga prati. Pod znatnom većim pritiskom i sa manjom ulogom i minutažom izgubio bi i na samopouzdanju koje mu je sada u naletu. Biće pod skenerima do kraja sezone i takva šteta bi bila nepopravljiva.
Zašto bi preuzeo taj rizik?

 

Pa zasto bi onda i iso u NBA uopste ako tako razmislja?

Ja nisam za to da on dolazi u ovom trenutku ali ovo je teska glupost, pa koja je poenta onda svega ako se ne takmicis sa najboljima, nije njima cilj statistika barem ne primarni vec prostor da se razvije kako treba ako se plasi EL igraca onda bolje vec sad da se mane jer ce ga pojesti u nba

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nele said:

Pa zasto bi onda i iso u NBA uopste ako tako razmislja?

Ja nisam za to da on dolazi u ovom trenutku ali ovo je teska glupost, pa koja je poenta onda svega ako se ne takmicis sa najboljima, nije njima cilj statistika barem ne primarni vec prostor da se razvije kako treba ako se plasi EL igraca onda bolje vec sad da se mane jer ce ga pojesti u nba

Njemu se sad crta sigurica da se obezbedi do kraja zivota, retko ko bi to odbio. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Wingwalker said:

Topić bi u EL sebi srozao statse...kalirao bi hajp koji ga prati. Pod znatnom većim pritiskom i sa manjom ulogom i minutažom izgubio bi i na samopouzdanju koje mu je sada u naletu. Biće pod skenerima do kraja sezone i takva šteta bi bila nepopravljiva.
Zašto bi preuzeo taj rizik?

 

Zato sto zeli da bude kosarkas a ne mlada za udaju. Ne znam mozda sam ja prestar pa ne mogu razmisljati tako samo materijalno. Opet ne mogu verovati da su ti nba skauti toliki retardi da ne prave razliku izmedju 10p u euroligi i 20 u aba protiv Krke npr.  Jbg ispadne da svaki igrac treba ici u neku Crnokosu da nabija statistiku i eto ga u nba. Jbt pa ovi svi sto igraju euroligu su zesci imbecili i krljaju umesto lagnica Mega,Fmp,Studenski... nabi statistiku i resio si sve probleme.

Mislim da ni jedno ni drugo ne odlucuje da li si dovoljno dobar za nba!

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Pa bezmalo svake sezone Miško šalje igrače direktno iz Mege u NBA, nije to slučajno. Nema on neku potrebu da ih kali u EL.

Kad zadužiš patike u NBA svejedno je da li si prethodne sezone bio EL MVP ili si igrao u Megi. Zapravo, statistički možda su ti bolje šanse ako si bio u Megi. EL vedete baš i ne sabijaju u NBA. Vidi pod Micić, Vezenkov, ranije Bjelica, Teo...

Ako nam Topić dođe to će biti samo zbog njegove velike želje da odigra sezonu u Zvezdi. A mislim da ni to neće da se desi ako se nastavi Čovićevo ludilo od vođenja kluba. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Wingwalker said:

Topić bi u EL sebi srozao statse...kalirao bi hajp koji ga prati. Pod znatnom većim pritiskom i sa manjom ulogom i minutažom izgubio bi i na samopouzdanju koje mu je sada u naletu. Biće pod skenerima do kraja sezone i takva šteta bi bila nepopravljiva.
Zašto bi preuzeo taj rizik?

 

Miško Toplicu lažira izbore za draft?

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Borky said:

Sve se ja slazem sa ovim manama za Pengosa al malo to zvuci glupo kad mi na pleju imamo jednog igraca od 36god. koji jedini sigurno moze prevesti loptu a uz to mora davati 20p po utakmici i ostalima namjestati lopte na zicer da bi dali kos. Ovde izgleda dosta ljudi nije svesno da mi prije svega nemamo vremena da biramo i vazemo, mi nemamo dovoljno upotrebljivih igraca.  Nije ovo situacija da mi imamo skoro pa kompletiran roster pa gledamo jednog igraca koji ce nas unaprediti pa ako i ne dodje opet smo dobri.  Ja bih licno bio prezadovoljan i sa ovim Smitom  i sa Topicem jos ako moze da odmah sutra zaduzi opremu.

Bili bi u istoj situaciji kao i sad kad bi potpisali Pengosa, poslednja dobra sezona mu je bila 19/20 a poslednje 2 više presedeo nego što je igrao.

Link to comment
Share on other sites

Nasa uprava naravno kasni kao i uvek...Umesto da su vec doveli dva igraca koji fale pa da treniraju do Fenera..mi cemo ih verovatno dovesti u petak posle utakmice sa Pao,pa ce igrati u utorak vec...sa jednim ipo treningom..

Neverovatno sta radimo zaista...

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Delija96 said:

Nasa uprava naravno kasni kao i uvek...Umesto da su vec doveli dva igraca koji fale pa da treniraju do Fenera..mi cemo ih verovatno dovesti u petak posle utakmice sa Pao,pa ce igrati u utorak vec...sa jednim ipo treningom..

Neverovatno sta radimo zaista...

Još gore od toga je što ko zna koga će da dovedu. Ako dolazi neko ko će stvarno da odmah donese kvalitet neka ga potpišu i posle PAO. Ali dovoljna činjenica koliko smo istraumirani od Čovića i uprave je ta da juče kad smo videli onu Islandsku zastavu umalo svi nisu pomrli. Jer tako nešto je skroz bilo očekivano od Čović&co i niko se ne bi začudio takvoj odluci. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stefi88 said:

Ja ne znam ko bi mogao da dodje i da odmah donese instat kvalitet, takvih nema na trzistu...

Pengos da ce kod nas, do sada bi vec potpisao...

Nema nekih opcija...

A i Janis je rekao da nece dovoditi nekoga po svaku cenu.

Ima. Pitanje je samo da li žele da dođu. I kad pričamo o tržištu, na tržištu nisu samo igrači bez kluba, igrači na transfer listi već i igrači koji su u svojim klubovima nezadovoljni ulogom i minutažom. A takvih ima. Nije da ih nema. 

Link to comment
Share on other sites

Meni deluje da se cetvorka ni ne trazi, cedjenje suve drenovine iz Simonovica na poslednjih par tekmi govori tome u prilog. Pokusace da izvuku nesto iz njega + Luka i Pradjed, to nam je sto nam je.

 

Opipavaju puls Pengosu, Vildozi, Gaju, na kraju ce verovatno upecati jednog (najpre Gaja) i to je to.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, fradler said:

Meni deluje da se cetvorka ni ne trazi, cedjenje suve drenovine iz Simonovica na poslednjih par tekmi govori tome u prilog. Pokusace da izvuku nesto iz njega + Luka i Pradjed, to nam je sto nam je.

 

Opipavaju puls Pengosu, Vildozi, Gaju, na kraju ce verovatno upecati jednog (najpre Gaja) i to je to.

Ne bih se složio. Cedjenje Simona ( u proseku igrao na poslednje 3 utakmice 8min i nije neko ceđenje) je samo iz razloga jer nemamo drugu opciju na 4 pored Dede a neko mora da igra. Koliko god da Čović&co imaju loše odluke neće dovoditi 1 i 2 a da rizikuju celu sezonu ne dovođenjem 4 koja je i najpotrebnija inače. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fradler said:

Meni deluje da se cetvorka ni ne trazi, cedjenje suve drenovine iz Simonovica na poslednjih par tekmi govori tome u prilog. Pokusace da izvuku nesto iz njega + Luka i Pradjed, to nam je sto nam je.

 

Opipavaju puls Pengosu, Vildozi, Gaju, na kraju ce verovatno upecati jednog (najpre Gaja) i to je to.

Ja se jako plasim prelaza Tobija na 4,plakao bi od muke kad bi se to desilo

Guy bi nam doneo nista.

Link to comment
Share on other sites

To je i meni palo na pamet, nije iskljuceno da Tobi ostane i da probaju sa varijantom Tobi na 4, a Gilespi na 5 ili tako nekim ludilom.

 

Videcemo, ne deluje mi da su sposobni da pronadju nesto na 4, tj. znam da nisu, a problem je sto ni Misko nije bas zagrejan da pomogne i ukanali Simonovica.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nama je igrac 1/2 preko potreban, bkv se ne zna gde gori vise, tj na kojoj poziciji, nama ako ne igra teodosic mi ne postojimo bkv, mozda se desi nekim cudom da davidovac uhavti kakvu takvu formu ali bez pleja/beka nismo konkuretni nigde i oduvace nas groblje strasbo su kompletirali roster... A realno nam trebaju bar bek i cetvorka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nini3112 said:

Ja se jako plasim prelaza Tobija na 4,plakao bi od muke kad bi se to desilo

Guy bi nam doneo nista.

Neće Tobi na 4 već Gilespi i Simonović uz Davidovca..

plus Luka..

Tobi će probati još protiv Panateneikosa.. ako bude relativno OK to nam je što nam je na visokim pozicijama

Edited by The_Big_S
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, fradler said:

Ako nas odjave Pengos i Vildoza, ocekujem ocajnicku ofanzivu na Topica, obecavanje minuta, aviona, kamiona... Nadam se da se Milenko i mali nece pokolebati, ne treba im to u zivotu.

Ако су њих двојица опције боље одмах да крену по Топића онда

  • Like 6
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...