Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, robespierre said:

Neka me ispravi neko ako grešim, Gilespi je prošle godine obesmislio Mitrovića u Minhenu, maltene je sam dobio utakmicu skokovima u napadu. To je taj skauting. 

Prva Kampacova utakmica u el, poslednjih 5min od Gilespija nismo mogli da pogledamo na kos, bukvalno je sve zatvorio. Ali protiv nas i Bortolani izgleda brutalno, tako da to nije neko merilo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СтелаРоса said:

A Mitrovic?

 

ja ne vidim nista sto mitrovic igra u napadu da se tako zove. u odbrani jeste u smislu da bolje cuva neke cetvorke od centara

a kada vec imamo minute mitra na pf bez suta sa distance, zasto bi jos jedan sa tim nedostatkom isao na istu poziciju u istoj ekipi?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

ja ne vidim nista sto mitrovic igra u napadu da se tako zove. u odbrani jeste u smislu da bolje cuva neke cetvorke od centara

a kada vec imamo minute mitra na pf bez suta sa distance, zasto bi jos jedan sa tim nedostatkom isao na istu poziciju u istoj ekipi?

 

Vverovatno si u pravu. Ja sam bio ubedjen da je on 4/5 ali mnogo vise 4. Ovo sad ima smisla jedino ako Tobi ide, a onda nam opet treba cetvorka.

 

Ma mi smo komedija.

Link to comment
Share on other sites

  mi tacno ne zasluzujemo pojacanja nikakva...za 90% igraca koji dodju kuka sw danima mediokritet, penzioner itd...epitete dodati po zelji...ne branim upravu ili trenera da se razumemo i nisam bas toliko pratio Gilespija odmah da kazem, ali mozda on bas ima neke kvalitete koji nama trebaju...

 

  ako dodje treba sacekati i videti kakvi su planovi sa njim...

 

 price za Tea i godine...niko ne pominje Novakove godine i kako on izdrzava...sustina price je da je danas medicina napredovala i oporavak igraca ide brze tako da su oni u poznim igrackim godinama u top formi...

 

  Sabaz burazer je danas imao vise onih njegovih prednjih promena gde izbacuje odbrambenog u delicu sekunde nego u prethodnih 10 utakmica zajedno!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

ja ne vidim nista sto mitrovic igra u napadu da se tako zove. u odbrani jeste u smislu da bolje cuva neke cetvorke od centara

a kada vec imamo minute mitra na pf bez suta sa distance, zasto bi jos jedan sa tim nedostatkom isao na istu poziciju u istoj ekipi?

https://www.espn.com/nba/player/_/id/4277886/freddie-gillespie

 

Ovde piše da je SF 🤣

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ovo za Gilespija je bajata vest. To bi bilo pojačanje da je Đilas pobedio na izborima. 

Ovako, biće bar neki Nikola Jović. 

Kod mene u selu se podrska(glasovi) kupuju pre izbora a ne posle, posle ide ko vas j i nikad vas nisam vidio u zivotu. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, quentin said:

Šta mi to dobijemo od Tobija, pa da nam bude žao što ga mijenjamo za otprilike bilo koga?

 

Nije to pitanje, vec je pitanje sto ne dovodimo startnu cetvorku, koja bi mogla da nam promeni sezonu. Ovo nece nista znacajno promeniti. Bolja odbrana, losiji napad. Ok, nije ovo katastrofa igrac, ali ja opet ne kontam poentu. A posebno ako je doveden on a ne Birch.

 

Tu bi mi jedina logika bila u tome da Gilespi oce da igra i EC, sto ce nam se verovatno desiti sledece godine.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ErxaCZV said:

Kada je dolazio bolomboj sto to drvo sad svi ga ddizemo
Dolazio sabaz svi ga dizemo sad teramo
Dolazi gilespi svi ga teramo
Ne igra svako isto u svakom timu

Odlucite se

I pogodite nesto jednom

 

Slažem se da nemamo pojma i retko kad pogodimo, ali ne sećam se da se za Bolomboja pisalo da je drvo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Howie Roseman said:

Zna li se šta je sa Nedovićem, što opet ne igra kad je prije samo 2 sedmice odmarao u ABA ligi?

Nije mu nista, odmarao vs SCD. Pitah ga za skudeto uzimamo li al ne djelova optimisticno, sto i razumijem 😄 

Gilespie lici na nekog koga bi Sferopoulos doveo, nije sad neki high profile igrac, nema mnogo upsidea al nije ni kesa totalna. Dako ga malo nalozi da bude veci faktor defanzivno no sto je bio u Njemackoj. Dajte tog Simonovica ako nije kasno 😄 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Pa nama je od dolaska Sfera prva cetvorka Mitar, mislim da su svi u klubu prezadovoljni kako igra a i mi navijaci ne mozemo reci da ne igra dobro. Da ,imamo veliki problem kad udje Deda al to znaci da nam treba back up cetvorka e sad je pitanje koliko se za tu ulogu igraca moze pronaci. Mislim da se zbog i toga gleda centar jer Mitar je zabetoniran kao prva cetvorka.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Da bi neko došao, neko mora i da ode ... videćemo.

I da niko ne ode, nama treba igrač na poziciji 4 

p.s. Luka Mitrović nije 4 ..

Igra na toj poziciji trenutno odlično,

ali on je centar
 

Edited by The_Big_S
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...