Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, dzakala said:

Kakonje cigansku masu lako zapaliti, jedno gazdino gostovanje, i 2 clanka na portalima, i opet aktoviramo pricu o trampi Shabaz Nejpir, iako je to stavljeno ad akta jos pre mesec dana.

Pa nam ni to nije dovoljno, nego iz dzaka izvadimo Petruseva, i vlazne snove o istom(a svi znamo kakav je) a ovaj presao u Oly

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

Valja li cemu i resava li nam sta Gruzijac iz Sparsa?

Mamukelashvili? 

Ofanzivno odlican, igra i ispod kosa i sutira spolja, dobro gradi i skace ali defanziva upitna, spore noge. Postavlja jake blokove i fino se otvara iz istih.

 

Potpisuj.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Ovakva ložana je bila i kad smo Šabaza potpisivali. Take it easy. 


Sto si toliko negativan? Svaki tvoj post ovde je ili kuknjava ili kvazi pokusaj humora ili nesto na osnovu cega covek moze samo da se smeje jer nema smisla, bez uvrede.

Daj malo osmeh, borimo se za top 10, prvi smo u ABA ligi, konacno se desava nesto povodom pojacanja

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mirage93 said:


Sto si toliko negativan? Svaki tvoj post ovde je ili kuknjava ili kvazi pokusaj humora ili nesto na osnovu cega covek moze samo da se smeje jer nema smisla, bez uvrede.

Daj malo osmeh, borimo se za top 10, prvi smo u ABA ligi, konacno se desava nesto povodom pojacanja

Ja ne vidim ništa trenutno šta je za optimizam. U EL se borimo trenutno za 13 mesto a u ABA ligi smo prvi samo zato što su komšije izgubile tri meča. A pojačanja na bitnim pozicijama još nisam video a slušam o njima od jula meseca a to je skoro već 6 meseci ili pola godine. Kad dođe do promene u selekciji ekipe mogu pokazati optimizam. Do tada i sa ovom ekipom ostaje borba za 13 mesto u EL i sreća što se sada ne igra za trofeje protiv komšija. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Markoss said:

Valja li cemu i resava li nam sta Gruzijac iz Sparsa?

Ja pre dva il tri dana postavih ovde pitanje koliko bi dotični kostao i kako bi nam legao ko budali šamar.

Ali mi je izbrusan post u rekordno brzom roku.

Mozda i on otpadne zbog "politike" ili bavljenja istom.

Edited by Zadnji vezni
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Ja ne vidim ništa trenutno šta je za optimizam. U EL se borimo trenutno za 13 mesto a u ABA ligi smo prvi samo zato što su komšije izgubile tri meča. A pojačanja na bitnim pozicijama još nisam video a slušam o njima od jula meseca a to je skoro već 6 meseci ili pola godine. Kad dođe do promene u selekciji ekipe mogu pokazati optimizam. Do tada i sa ovom ekipom ostaje borba za 13 mesto u EL i sreća što se sada ne igra za trofeje protiv komšija. 


Pa oni su izgubili, mi nismo i imamo jako veliku prednost za ABA standarde. Dakle mi smo prvi jer su oni izgubili, ne jer smo mi pobedjivali?

Sto se Evrolige tice, ne borimo se za 13. mesto kad ima jos 20 kola do kraja, a 4. mesto je na 3 pobede. Ima jos dosta utakmica i vremena da se sve okrene.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mirage93 said:


Pa oni su izgubili, mi nismo i imamo jako veliku prednost za ABA standarde. Dakle mi smo prvi jer su oni izgubili, ne jer smo mi pobedjivali?

Sto se Evrolige tice, ne borimo se za 13. mesto kad ima jos 20 kola do kraja, a 4. mesto je na 3 pobede. Ima jos dosta utakmica i vremena da se sve okrene.

Ne mogu da budem zadovoljan prvim mestom u ABA ligi dok ne dođe do promena u selekciji. Jer bez promena ni to prvo mesto nam ne znači apsolutno ništa. 

A u EL smo bliži 16. mestu nego li TOP10. Takođe ako ne dođe do promena u selekciji biće jaka borba za poslednja tri mesta. 

Kada dođe do promene mogu pokazati optimizam jer će onda prvo mesto u ABA ligi imati smisla a borba u EL za TOP10 će dobiti na značaju. Ovo trenutno i ovako, je samo preživljavanje. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites


Kao i svaki pravi cigaNJin, pogledao malo sta radi Sandro i imam sta da vidim. 😄

34 poena, 22 skoka, 4 asistencije, 48% iz igre. Naravno, ovo G liga gde odbrana ne da ne postoji, nego te gledaju cudno kad pokusas da stanes u stav.


Ne mora da dodje, drago mi je da se uopste pominje neko i da postoji sansa da se uopste radi na pojacanjima.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije bas ono sto sam hteo gruzijac ali je odlican igraci, svakako dobar potpis ako dodje. 
Meni je on jako nekompatibilan sa Tobijem npr. jer su obojica jako spori sa Bokicom bi se vise slagao sli je on u bromance sa Lukom tako da jbm li ga.

Jedino ako kao sto se prica ne planiraju da silbuju Tobiku i dovedu npr. Bircha to bi onda bila skroz druga prica.

 

I da eurohoops izbacio da Zalgiris planira da pusti Evansa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mirage93 said:


Kao i svaki pravi cigaNJin, pogledao malo sta radi Sandro i imam sta da vidim. 😄

34 poena, 22 skoka, 4 asistencije, 48% iz igre. Naravno, ovo G liga gde odbrana ne da ne postoji, nego te gledaju cudno kad pokusas da stanes u stav.


Ne mora da dodje, drago mi je da se uopste pominje neko i da postoji sansa da se uopste radi na pojacanjima.

 

Imaš i  Dallasu uvalio 20 i sitno lani. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...