Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, No name said:

Kad dobijemo onda bukvalno razbijemo protivnika.

CZ -Efes + 14

CZ -Fener + 31

CZ - Bajern +6

CZ -asvel + 21

Koliko toliko smo ostali u igri, ne smem ni da zamislim šta bi bilo da se otišlo na 3/8, pred dva gostovanja koja slede.

Ovako idemo u Španiju kod ekipa sa kojima može da se igra. ( Valensija,Baskonija). Jedna pobeda nam radi posao , a onda ovde Alba. 

Malo nas je i žreb posluzio , malo povreda (efes,fener) i opet se ukazala neka šansa.

 

Ne treba leteti posle svake pobede, a ni previse tugovati posle poraza.  Ovo je brz sistem, pa dokle doguramo.

I dalje postoje problemi, i nista jedna pobeda nece rešiti. 

 

Bravo i za publiku. Ponovo puna hala, i ako rezultati ne prate ocekivanja, podrska je tu. 

 

Da su nas povrede zaobisle,ja mislim da bi imali bar jednu pobedu vise u najgorem slucaju,ali ajde,da ne kukamo.

 

Nadam se da skidamo mrak na gostovanjima sledecu nedelju,vreme je.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ako neko moze da posadi gif gde teokratija i tobey igraju pnr, pa se mike odrola na kucanje kad mu teo baci curve ball, iza defanzivca.

 

al da bude onaj ugao iza kosa, koji je isao u slo-mo, posto nakon asistencije viri teova glava kao u mapetovca, da vidi jel stigla lopta gde treba 🙃

 

(ako si hejter sa lajva, skida ti se 25% tereta sa zvezdaske duse)

  • Like 2
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

 

:classic_laugh:

Just now, uini said:

ako neko moze da posadi gif gde teokratija i tobey igraju pnr, pa se mike odrola na kucanje kad mu teo baci curve ball, iza defanzivca.

 

al da bude onaj ugao iza kosa, koji je isao u slo-mo, posto nakon asistencije viri teova glava kao u mapetovca, da vidi jel stigla lopta gde treba 🙃

 

(ako si hejter sa lajva, skida ti se 25% tereta sa zvezdaske duse)

 

 

  • Like 8
  • Love 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 35
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikeAir said:

Da su nas povrede zaobisle,ja mislim da bi imali bar jednu pobedu vise u najgorem slucaju,ali ajde,da ne kukamo.

 

Nadam se da skidamo mrak na gostovanjima sledecu nedelju,vreme je.

Nema šta, moramo poceti da dobijamo i po koju na strani, ako hoćemo rezultat.

Do sada najblizi smo bili pobedi u derbiju, kada smo u poslednju četvrtinu ušli sa +12...i na kraju 88-86.

 

Jedna pobeda je nedostajala za 5/6, uz prvo mesto u aba, onda bi se moglo  reci da je dobro prolazno vreme. 

Link to comment
Share on other sites

Iskreno interesantna utakmica, gledao sam samo drugo poluvrijeme, ali sam prvo pratio na rezultatima i ovde (bolje da nisam). 
Jeste nam nakaradno selektiran tim, ali mi je interesantan nacim pobjede, ne samo ove nego i prethodne tri, a to je timska igra.  Iskoci neki igrac tu i tamo ali realno svi mogu da doprinesu. Ovde sada Mitrovic, Nedovic, Jago, pa i Bolomboj, svi su poenterski bili dobri. Teo i asistencije, i neke koje nisu realizovane, magija, sta drugo reci.
Tobi okej, u drugom, kapiram da nije bio okej u prvom. Giedraitis kako sam vidio bas lose cita napade protivnika, pogubi se u nekim situacijama, mora mnogo bolje i kako vidim na njega je jako lose uticao odlazak Duska. Sto ne znaci da nece proraditi. Dobra je to haubica, neka promasuje kada drugi pogadjaju dovoljno za pobjedu, a neka pogadja kada je najbitnije (kao i Dobric sto je radio). 

Sabaz, pa ne znam sta da kazem za njegovu igru. Msm vidi se da hoce covjek da igra i da ga ne boli bas toooliko patka. Okej je da se igrac ne snadje i da mu treba vremena, ali je okej i da skapira da ako ne ide bi bilo bolje i za njega i za nas da se rastanemo. Razumijem da je veliki novac u pitanju i da niko nije lud da se odrekne toga, ali za njegovo dobro bi bilo da nastavi negdje drugo, naravno pod uslovom da ne odigra nista do januara. 
Sve u svemu, uprava mora napolje, mi mozemo i moramo bolje i to je to. 
Racunam da bi bilo dobro @Nini3112 i @Don Dusko da promijene avatare i nekog protivnickog igraca, tipa sada Kalinic ili nekog iz Baskonije, eventualno Kampaca da stave, a najbolje bi bilo nekog komijskog igraca tipa Pantera (posto je vec igrao za nas, pa nostalgija). A @Sector neka stavi citav tim na avatar, posto Mitar suri. 
 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4-7 skor. 

Najbolji i najskuplji igrac igra katastrofalno.

Projektovani no1 centar i ozb EL ime djeluje na nivou Aba 2 nivoa.

Jedan od najbolji sutera EL ne moze okean da pogodi.

 

Od stranaca omaleni Brazilac koji je projektovan kao no3 plej i da ce upadati-ispadati iz rotacije, nam doprinosi mnogo vise od no1 opcije i jednog od najboljih plejeva Evrope i imamo covjeka koji nam je najbitniji sraf u odbrani u odsustvu Hange a koji je na startu sezone koriscen minamalno.

 

Najbolji 2 way igeac ekipe vec duze vrijeme odsustan, 2 najbolji defanzivac se tek vcrs vratio.

 

Bez te pljuvane domace osovine ( Teo, Neda, Davidovac i posebno Luke ) ove 4 bi bila nemoguca misija.

 

Iako hejteri su jedva cekali da posle 20 minuta odmah popljuju sve, ipak su morali da se suzdrze ali ne brinem, eto njih vec sledece nedelje u duplom kolu pa kad krenu rafal.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Drugo poluvrijeme je bilo vanserijsko. Napadački gotovo savršeno, defanziva i skok na pristojnom nivou. Nedović je prelomio tekmu onom kanonadom u 3/4. Jagu radi šut za tri stvarno dobro. On je tip koji mora da koristi svaki cm prostora. U pozicionom napadu se značajno umanjuje njegova vrijednost. I moram još pomenuti Luku. Igra izvrsnu košarku ove sezone, kao neka light verzija Luisa Skole. Ima dosta rezerve u Gidraitisu, baš je pao od odlaska Duška a dolaska Sferopulosa. Idemo sad sa solidnim raspoloženjem u Španiju. Može tamo da se tražii pobjeda protiv Baksonije i Valensije. 

Edited by Wake in Fright
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nele said:

Protiv Cibone dati Shabazzu da igra sam po cenu poraza pa ako ni tu ne uspe da se izvadi da ga jebem.

Molim te gledaj Tea kad igra sa njim, lik mu konstantno daje loptu i govori mu da napada. Publika ga podrzava, trener, saigraci. Ne znam stvarno vise sta uraditi sa njim. 

 

1 pol je bilo pozitivno, nekako drugaciji i govor tihela ali 2 pol je opet onaj isti izasao iz prethodnih par mjeseci. Ne znam vise sta raditi sa coekom? Ko mu ukrade talenat?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, srlepajce said:

Rajko udavi na kzs 😂

 

 

Kad ne udavi? :lol_2:

 

4 minutes ago, No name said:

Nema šta, moramo poceti da dobijamo i po koju na strani, ako hoćemo rezultat.

Do sada najblizi smo bili pobedi u derbiju, kada smo u poslednju četvrtinu ušli sa +12...i na kraju 88-86.

 

Jedna pobeda je nedostajala za 5/6, uz prvo mesto u aba, onda bi se moglo  reci da je dobro prolazno vreme. 

 

A bogami i da ne gubimo kuci.

 

Izuzetno mi se svidela odluka Sferopulosa da Yagu poveri kraj utakmice sto je on vratio na najbolji moguci nacin, smireno prvo sa dve asistencije i posle i prodorima.

 

Sto se Rokasa tice ocigledno da mu nije prijala promena trenera sto i nije nista cudno jer je dosao zbog Duska ali trudi se, aktivan je a sut ce valjda doci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...