Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

9 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Баш ме занима да ли би исто то рекао за Гедраитиса да смо којим случајем поражени у овој серији. Човек се нападчки није појавио у 50% утакмица у сезони а Недовић се прозива да није константан. 

Свакако треба га задржати, али у пару са Калинићем.

 

Ja sam baš bio onako u hajpu da će nam na trojci igrati Kalina i Đurišić sledeće sezone, ali mrka kapa.

4 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Gde je to proigrao osim na tviterima i izjavama da je blagosloven sto je ovde? 

 

Lik ne bi koštao više od pola miliona na godišnjem nivou, deluje da se skroz oporavio, provešće cele pripreme sa ekipom, ima 33 godine. Ogromno iskustvo, deluje fit... meni je to no brainer. Mnogo više bi mi to bio dobar potez nego ovaj što plače za devojkom pola godine.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Ja sam baš bio onako u hajpu da će nam na trojci igrati Kalina i Đurišić sledeće sezone, ali mrka kapa.

I ja bi bubreg dao za Djurisica ali za sad deluje da ce da ostane u NBA, mada ko zna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi dajte neke slike od sinoc al da budu u kasvetnom kvalitetu.

Treba mi jedna da zemenim pozadinu na laptopu, jos mi stoji ona od kupa.

Spoiler

Kapiram da komsije nemaju ovakvih problema.

 

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, atmsfr lnČ said:

I ja bi bubreg dao za Djurisica ali za sad deluje da ce da ostane u NBA, mada ko zna.

 

Jebiga, draft je dosta plitak a on se po izveštajima odlično pokazao. Ali to ne znači da ostaje tamo...možda neki stash u Evropu, to jest kod nas.

Ja se inače nadam Petruševu. On ako je pametan, prevelika mu je konkurencija u Olimpijakosu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
7 minutes ago, Cavani said:

Bih.

Gedraitis ima motorino koji se ne gasi, ne povredjuje se sto je jako retko danas u evropskoj kosarci, igra vrhunsku odbranu i trci kao navijen u napadu. Polivalentan je igrac, moze da pokrije i da sacuva sve pozicije od 2-4. Ima dobar kosarkaski IQ i timski je igrac, uz to povremeno zatrpa protivnika. 

Kalinic je u ovoj fazi karijere irelevantan na top8 nivou kojem tezimo, treba imati u vidu da je vec veteran i ne treba ocekivati cuda i da sam sve pokrpi iako naravno dizem obe ruke za njega da se vrati.

Gidra i on bi se savrseno dopunjavali na 3-4, bombona.

 

Чекај како је Калинић ирелевантан на топ 8 нивоу који је играо у већини његових сезона а Гедраитис никад у каријери није играо топ 8? Разлика између њих двојице у старости је 9 месеци. Све што си набројао за Гедраитиса је тачно, али то исто важи за Калинића само још боље, осим дела са затрпавањем противничког коша, мада је код нас показао и да то ради одлично.

Али да сложићемо се да је идеалан сценарио да обојица буду ту.

 

Притом Калинић није пропустио утакмицу ове сезоне такође, претходне је пропустио само 1, све то у ф4 и топ 8 екипи са великом минутажом.

Edited by Bogoljub Gagic
Допуна
  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nenadd said:

Ljudi dajte neke slike od sinoc al da budu u kasvetnom kvalitetu.

Treba mi jedna da zemenim pozadinu na laptopu, jos mi stoji ona od kupa.

  Hide contents

Kapiram da komsije nemaju ovakvih problema.

 

Ja sinoc mrtav pijan zamenio stavio onu sa trofejom i metlom u pozadini mada je ocaj kvalitet 😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Hladne glave.... kako bi ocenili ukupnu sezonu posle svih uspona , padova ?

 

Ako se sve uzme u obzir: ulaganja, promasena pojacanja, smena trenera,  -50 , 16.mesto, dva trofeja , metla....koju ocenu zasluzujemo?

 

Jbt kakva buckuris godina.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, DameTime said:

 

Vildoza se taman prizetio ovde, nećemo da ga diramo. A Yago je prenizak za mene, ja to samo ovako komentarišem sa strane... :lol_2:

Još ona njegova majstor borilačkih veština ... pametno. :smiley53:

  • Like 3
  • Ha-ha 18
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Admiral said:

Hladne glave.... kako bi ocenili ukupnu sezonu posle svih uspona , padova ?

 

Ako se sve uzme u obzir: ulaganja, promasena pojacanja, smena trenera,  -50 , 16.mesto, dva trofeja , metla....koju ocenu zasluzujemo?

 

Jbt kakva buckuris godina.

Za mene je neupitno uspešna. Da je moglo i trebalo bolje u El to nema dileme ali ovaj naslov ostvaren trijumfom nad nominalno jačim protivnikom abolira sve. Nadam se boljoj se lekciji tima za sljedeću sezonu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Admiral said:

Hladne glave.... kako bi ocenili ukupnu sezonu posle svih uspona , padova ?

za mene neuspesna 2/5

nikad vise para ulupano za tek 16 mesto i rekreativno igranje EL od novembra

lutanje sa koncepcijom, selekcijom, ambicijama...

da li hocemo da budemo veliki klub koji puni arenu....ili mali koji trese koseve da bi imao vise sansi, a sezonce ko jebe

dvojka samo zbog ove metle nad najvecim i najskupljim srbinom...inace bi bio kec kao vrata

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Чекај како је Калинић ирелевантан на топ 8 нивоу који је играо у већини његових сезона а Гедраитис никад у каријери није играо топ 8? Разлика између њих двојице у старости је 9 месеци. Све што си набројао за Гедраитиса је тачно, али то исто важи за Калинића само још боље, осим дела са затрпавањем противничког коша, мада је код нас показао и да то ради одлично.

Али да сложићемо се да је идеалан сценарио да обојица буду ту.

 

Притом Калинић није пропустио утакмицу ове сезоне такође, претходне је пропустио само 1, све то у ф4 и топ 8 екипи са великом минутажом.

Bio je irelevantan ove sezone, ne karijerno.

Nisam ih uporedjivao, vec sam rekao da bi bili dobar par. I da ne bi trebalo ocekivati ako dodje Kalina umesto Gidre da pokida sezonu i bude ne znam koliki upgrade.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Admiral said:

Hladne glave.... kako bi ocenili ukupnu sezonu posle svih uspona , padova ?

 

Hladne glave, više mi je problematična uprava nego li tim. Tim iako skupocen, sklepan je navrat-nanos. Bukvalno kao da smo dovodili sve što smo mogli nezavisno od toga koju poziciju pokriva.

 

Nakon pušiona sezone Šabaza i Tobija, ja sam prijatno iznenađen da smo ovako ubedljivo dobili realno jedinog ozbiljnog konkurenta.

 

Tako da od 1 do 10 ocena bi bila 7. Može mnogo bolje, ali s obzirom na neke okolnosti koje nisu bile pod kontrolom, upravo te slabe sezone nosilaca i brojne povrede, ovo mi je ok. Da smo malo duže figurirali za plej in, bila bi 8 a možda čak i 9 ocena. Ovako 7.

 

Sferopulos nam je spasio sezonu. Želim da ostane i želim da ga ne menjamo šta god da se desi u novembru.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Iskreno mnogo je ocena 7 za onu bruku u EL i promasenu selekciju, odnos ulozeno vraceno.

Od 7-8 klubova sa slicnim budzetima mi smo bili ubedljivo najgori.

Dvojka, dvojka na trojku max.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Za sledecu sezonu idealan naslov teme bi bio: "Ja hocu zivot, bolji zivot" aludiranje na evro rezultatu.  Ove godine se Partizan raspao te je finis sezone neocekivano zavrsen metlom bez (za)drske.  Vildoza mi ne uliva poverenje. Kalinic je imperativ uz Gidru na tri. Hangi bi se zahvalio.  Tomkins nas Toma izgleda zanimljivo ako je fit mozda bi ga produzio. 

Edited by suptil
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Admiral said:

Hladne glave.... kako bi ocenili ukupnu sezonu posle svih uspona , padova ?

 

Ako se sve uzme u obzir: ulaganja, promasena pojacanja, smena trenera,  -50 , 16.mesto, dva trofeja , metla....koju ocenu zasluzujemo?

 

Jbt kakva buckuris godina.

 

Uspone i padove smo sami stvorili. Hajde, neke povrede mozemo reci da su nesrecne, ali su neke dosle i kao posledica naseg loseg rada... 

 

Na skali od 1 do 5, ocenio bih negde izmedju 2 i 3. Da smo bili u igri za PO/Play-in EL mogla bi i ocena 4. Da smo prosli u PO to bi vec bilo za 5. Recimo sezona komsija od prosle godine je 5-. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ABA trofej protiv Partizana, pa još metla, vida mnoge rane iz sezone, ali ne treba imati kratko pamćenje.

Ono što smo pokazali u EL bilo je dobrim dijelom sramotno.

Hvala svima koji su na kraju spasili stvar, ali ja se nadam da ćemo se u novoj sezoni manje oslanjati na veteranske snage (koje će tada biti još starije).

OK je da Teo ostane, ali sa drugačijom ulogom i minutažom primjerenom njegovim godinama.

Još više od toga, volio bih da vidim redukovanu Čovićevu ulogu, manje saopštenja, malo drugačiju klimu u upravi, neka nova lica...   

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...