Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 hours ago, liv7 said:

Razumem tvoje razmisljanje.Slazem se sa svim sto si napisao osim ovo oko Plavsica.Centar od 26 godina,kome je najveci klub u karijeri Mega,koji prakticno nikad nije igrao takmicarsku kosarku,i sledstveno tome,bez ikakvog iskustva u bilo kom evro takmicenju,moze da bude,u najboljem slucaju treca opcija na 5 u Evroligi.A za to vec imamo Mitrovica.Uzgred,da mogu da biram,a ne mogu,pre bih rizikovao sa Plavsicem,nego produzavao agoniju sa Mitrovicem.Obojica u timu-propast u najavi.

Pazi, to što većina naših iskompleksiranih navijača tripuje da smo Real , pa Luka Mitrović nije dobar ni za bekap centra je posebna priča.

Ne bih ponovo da pokrećem diskusiju o njegovim manama i vrlinama , ali je on definitivno igrač koji ima šta da ponudi , neko ko je naviknut na EL i od koga znaš šta dobijaš i šta gubiš. 

Problem je što ćemo mi na 4 da dovedemo nekog Fojtmana a ne nekog TT sa zdravim kolenima

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, The_Big_S said:

Ja sam ubeđen da se svim silama radi na tome da ovaj  ??? igrač na poziciji 1/2 bude Vildoza ...

Ne verujem, to bi bio uzasan fit na ovakvu spoljnu liniju, sto znaci da je ipak realno hahahha

 

Uhhh jedva cekam da nam otvore temu za prelazni rok...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Milos 3.14 said:

Što se tiče Pao ja sam pomenuo igrača koji ga je menjao celu sezonu, drugi centar je Balcerovski. Iskreno ne znam ko je gori.

 

56 minutes ago, Milos 3.14 said:

Pazi, to što većina naših iskompleksiranih navijača tripuje da smo Real , pa Luka Mitrović nije dobar ni za bekap centra je posebna priča.

 

Pao ima Lesora i Juancho Hernangomeza koje moze da igra centra, a igrao bi i Papajanis kojeg su racunali pre nego sto je neplanirano zbrisao u Fener.

Luka Mitrovic nije dovoljno dobar za drugog centra tima koji hoce top8 ili top10.

Rotacija Bolomboj, Luka, Plavsic sa Dedom na cetvorci je kriminal za EL cak i za donji dom.

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
7 minutes ago, Cavani said:

 

Pao ima Lesora i Juancho Hernangomeza koje moze da igra centra, a igrao bi i Papajanis kojeg su racunali pre nego sto je neplanirano zbrisao u Fener.

Luka Mitrovic nije dovoljno dobar za drugog centra tima koji hoce top8 ili top10.

Rotacija Bolomboj, Luka, Plavsic sa Dedom na cetvorci je kriminal za EL cak i za donji dom.

 

Juancho ne moze da igra centra ni pod razno, jedva moze i na 4.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
9 minutes ago, Cavani said:

 

Pao ima Lesora i Juancho Hernangomeza koje moze da igra centra, a igrao bi i Papajanis kojeg su racunali pre nego sto je neplanirano zbrisao u Fener.

Luka Mitrovic nije dovoljno dobar za drugog centra tima koji hoce top8 ili top10.

Rotacija Bolomboj, Luka, Plavsic sa Dedom na cetvorci je kriminal za EL cak i za donji dom.

 

Kakav Juancho na 5, decko igrao krilo veći deo karijere

 

*brži Miki, de si Miki, valja li Juancho da zameni Vanda kad se opet povredi??

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cavani said:

Luka Mitrovic nije dovoljno dobar za drugog centra tima koji hoce top8 ili top10.

 

 

Ali je dovoljno dobar da bude prvi centar ekipe koja je bila 9. u EL. 🤔 Malo me buni taj vrlo svež primer od prošle sezone. 

 

PS - Nisam siguran da li je Huančo odigrao minut na 5 ove sezone. Lik je mekan u rangu Davidovca. Lesora su menjali Balčerovski i Kostas Ant. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, СтелаРоса said:

Ako na 3 dovedemo Kalinolikog igraca koji moze da uskace i na 4, plus startna cetvorka i Davidovac kao treca opcija, nije ni to lose. 

 

Mislim da su ljudi postali malo i razmazeni i nerealni pa ocekuju 12 top igraca u rosteru. Za pocetak nam treba na svakoj poziciji ozbiljna prva opcija. Ove sezone smo u tome promasili sa Nejpirom na kecu, a na dvojci je nedovic bio "stidljiva" prva opcija s obzirom da je igrao svega 20 minuta u proseku. Prvu cetvorku nismo ni imali, nego smo krpili. Jedino su na 3 i 5 Rokas i Bolomboj ispunili te uloge prvih opcija, s tim da se za ovog prvog moze diskutovati da li u toj ulozi treba da bude i naredne sezone. Dakle, trebaju nam novi bek i krilni centar definitivno, i to igraci koji ce da gule na tim pozicijama bar 25-30 minuta prosecno. Ako mali Topic ode u Nba, onda treba i kec. Ako dovodimo Kalinolikog, onda Rokasu redukovati minutazu ako je zainteresovan, ako ne pustiti ga. E, onda kad budemo imali na svakoj poziciji jednog igraca sposobnog da nam igra 25-30 minuta onda cemo lakse podneti 5-10 minuta Plavsica, Mitrovica ili Davidovca. S tim da treba da ti se poklopi i da povrede zaobidju nosioce, jer kao sto rekoh nerealno je da imamo na svakoj poziciji dve top opcije. 

 

1: Topic(?), Yago, Teodosic

2: ???, Nedovic

3: Kalinic(?), Djurisic(?), Lazic

4: ???, (Kalinic), Davidovac

5: Bolomboj, Plavsic(?), Mitrovic

 

I da neko ne shvati pogresno, nije ovaj roster moja zelja, nego uzimam u obzir realne okolnosti i razmisljam kako bi iz ovoga sto imamo mogli da izvucemo najvise. Nedovic, Davidovac i Mitrovic koji su pod ugovorom nece sigurno otici, a verovatno ni Lazic jos uvek nece u penziju. 

 

Rokas moze da igra 5 ili 30 minuta, covek je takav mentalitet koji bi svasta prihvatio, problem je plata u tom slucaju i tu se nece naci kompromis.

Rokas je verovatno bivsi posle abe odlukom kluba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Barsa ga sigurno nema u planovima, a nisam siguran ni da on ima u planovima ozbiljno bavljenje kosarkom. Uopste me ne bi iznenadio neki Erceg scenario i penzija na kraju sezone, deluje da nema vise onog zara u njemu, na kojem je izgradio karijeru. Ne pamtim kad sam ga gledao, a da je delovao iole zainteresovano za desavanja na parketu.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fradler said:

Barsa ga sigurno nema u planovima, a nisam siguran ni da on ima u planovima ozbiljno bavljenje kosarkom. Uopste me ne bi iznenadio neki Erceg scenario i penzija na kraju sezone, deluje da nema vise onog zara u njemu, na kojem je izgradio karijeru. Ne pamtim kad sam ga gledao, a da je delovao iole zainteresovano za desavanja na parketu.

Savrseno da dodje kod nas da zaradi koji dinar pred kraj karijere, a da ne pruza mnogo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 minutes ago, Kankkunen said:

Sad ni Kalinić ne valja, e hebemu misa ... :classic_smile:

Kalina je neko ko je toliko puno dao Zvezdi da stvarno ne zelim da ga gledam opet kod nas nakon njegove lose sezone, gde je i stariji i ceo roster nas je takav da cemo svejedno biti neuspesni. Zelim Kalinu po dobrome da pamtim

Edited by elmulinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Ako Teo ostane za sledeću sezonu, Kalinić sigurno dolazi da sa njim odigra barem jednu sezonu u Zvezdi. 

Teo i Kalinic nisu bas drugari ali Teo ima veliko postovanje kod Kaline kao i vecina igraca iz Srbije.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Teo i Kalinic nisu bas drugari ali Teo ima veliko postovanje kod Kaline kao i vecina igraca iz Srbije.

Nisu drugari, Teo je težak čovek a Kalinić još teži ali zbog dubokog košarkaškog poštovanja voleo bi i Kalinić da nakon reprezentacije zajedno odigraju jednu sezonu u njihovom voljenom klubu. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da se krenulo jako sa željama, a niko da pomene najboljeg igrača koga smo imali u poslednjih 10 godina, koga su malo povrede a više Majk Džejms sprečili da bude top 5 igrač u EL, što sam siguran da bi kod nas uz dobro koncipiranu ekipu (i zdravlje) ovaj put uspeo 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
6 minutes ago, Čočo said:

Nisu drugari, Teo je težak čovek a Kalinić još teži ali zbog dubokog košarkaškog poštovanja voleo bi i Kalinić da nakon reprezentacije zajedno odigraju jednu sezonu u njima voljenom klubu. 

Problem kod nas navijaca jeste da mislimo da ti igraci moraju biti drugari ali to u vecini situacija nije slucaj.

Vasa i Larkin su popili svega nekoliko kafi zajedni za sve godine u Efesu.

 

Oni su profi tako da ne sumnjam da bi Kalina i Teo itekako dobro saradiivali jer su pobjednici a iskreno, fali ki takvih likova nakon svih godina igraca koji su flegme ( DeDa, Luka, Dobric, Neda i naravno oni sa tribina Ilic, Lazarevic itd itd ).

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Vidim da se krenulo jako sa željama, a niko da pomene najboljeg igrača koga smo imali u poslednjih 10 godina, koga su malo povrede a više Majk Džejms sprečili da bude top 5 igrač u EL, što sam siguran da bi kod nas uz dobro koncipiranu ekipu (i zdravlje) ovaj put uspeo 

Lloyd je nerealan. On je jedna od svijetlih tacaka Makabija.

Lloyd im je idealan na 2. 

 

I ja bih ga na keca potpisao. 

 

Moja 3 idealna pojacanja su Kalina, Lloyyd i Gudura spolja

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nini3112 said:

Bas me zanima kog pleja ciljamo za sledecu sezonu AKO budemo igrali EL,nisam pametan ko bi nam legao

Ja sam potajno prizeljkivao Kalatesa letos, odnosno nadao se da nece u Partizan.

Kazem potajno jer bi me ljudi onomad razapeli da sam ga pomenuo ovde.

 

Covek je rodjen za Sferopulosov sistem, jos ima i tu Grcku(Americku) poveznicu sa nasim koucom.

 

Ipak, tesko da ce on bilo gde nakon ovakve sezone, narocito ovog drugog dela.

Sva je prilika da ce uprava Fenera pojesti onu stvar i ostaviti ga u ekipi, jedino ako Saras nesto ne zamuti ali ne bi trebalo, opasan posao mu zavrsava ovaj.

Na sve to je i u debelo veteranskim godinama i zbog toga ne predstavlja dobar fit u odnosu na Tea.

Kapiram da bi do Nove godine Jago opet postao prvi plej, silom prilika.

 

Za nas, buduci kakve smo srece i znanja, je najbolje da ne diramo nista i da u slucaju da Top ostane nasa PG linija glasi :Top, Teo, Jago.

Ima tu od svega po malo, dva mlada igraca i jedan matori majstor, dovedes dva ozbiljna beka i udri.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
18 minutes ago, Nini3112 said:

Bas me zanima kog pleja ciljamo za sledecu sezonu AKO budemo igrali EL,nisam pametan ko bi nam legao

Za pleja sam gotovo siguran koga ćemo da jurimo. Deluje da se nije najbolje snašao u sadašnjem klubu. A nama bi baš dobro legao na ovo spolja što imamo. A kod nas je bio u opticaju prošle godine ali je izbor pao na kraju na Šabaza. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...