Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

8 minutes ago, Fromthecorner said:

Sinoc je Nebojsa bio nasmejan od uva do uva, celu utakmicu. Ne secam se kad je bio ovako dobro raspolozen. I on i ova dvojica. Ne znam da li je zbog pojacanja ili jer mu je tu bio unuk, ali ako je neko mislio da je ova “reakcija” navijaca po drustvenim mrezama i forumima  doprinela i jedan promil necemu, zeznuo se 😀

Ma možemo mi navijači qrcu svirati i reagovati na društvenim mrežama... Prvo tu se one prave, realne kritike utope sa psovkama dječurlije i sa nekim nerealnim pljuvanjem za koje niko ne može biti kriv pa ni Čović... I onda kada to neko sa strane gleda pogotovo nakon pobijede /poraza to liči na čistu histeriju i "modu" - uprava napolje!!! 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Ok, ali onda Yago mora da mu udje u dres non-stop. Howard nije mnogo visi, ali on prebacuje svoje cuvare svojim sutom i kad su 10 cm visi od njega.

 

slažem se, samo mislim da ako uđe u ritam, neće tu previše zasmetati ni ova dvojica a onda imaš dupli problem, da CMM radi šta hoće preko yaga, dok howard trpa bilo koga

 

videćemo kako krene tekma, koje posade izađu i slično

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tri preduslova trebaju da dobijemo u četvrtak. 

Odbrana kao u poslednjim utakmicama osim Asvela. 

Dobro šutersko veče kao u poslednjim utakmicama. 

Da ne bude ni jedan sudija iz ABA lige a naročito ne Javor i Boltauzer. Ali nekako na žalost mirišem Boltauzera jer nije dugo bio. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Petar1995 said:

Kazu pouzdani da ce Smart do kraja sezone zaraditi 250.000 dolara samo..

Realno, ne bi ni bio pametno više dati za nepotpunu sezonu igraču koji je definicija mačke u džake.

Ako se pokaže, daj bože eksplodira, lako će on da se naplati iduće sezone.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čočo said:

 

Dobro šutersko veče kao u poslednjim utakmicama. 

 

 

36.8% za 3, 50% za 2 -armani

36.4% za 3, 64.7% za 2 -asvel

44% za 3, 60.6% za dva -partizan

35.4% za 3, 55.9% za dva -fener

 

zapravo, vraćamo se na moje kukanje od prošle godine. ne treba nama obavezno jako dobar šut, koji se desio samo protiv partizana i za 3 i za 2 a upisali smo tri pobede u ovoj godini. dovoljan je i okej / prosečan šut, da bi bili u igri i očigledno pobeđivali.

 

nego, zajebano je kada ti šut ide češće ispod 30% nego na 35% ili malo više

 

edit typos

Edited by uini
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

36.8% za 3, 50% za 2 -armani

36.4% za 3, 64.7% za 2 -asvel

44% za 3, 60.6% za dva -partizan

35.4% za 3, 55.9% za dva -fener

 

zapravo, vraćamo se na moje kukanje od prošle godine. ne treba nama obavezno jako dobar šut, koji se desio samo protiv partizana i za 3 i za 2 a upisali smo tri pobede u ovoj godini. dovoljan je u okej / prosečan šut, da bi bili u igri i pčigledno pobeđivali.

 

nego, zajebano je kada ti šut ide češće ispod 30% nego na 35% ili malo više

Pa to. Sve iznad 35% za 3 i 50% za 2 je okej. Evo nisam znao tačne brojke u poslednjim utakmicama ali ovo je skroz ok procenat. Ništa spektakularno ali dovoljno da uz dobru odbranu da protivnik nema veći procenat od tebe (Milano kod kuće) imaš priliku za nešto komotniju igru i pobedu. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Sto se Topica tice, ono sta sam video je ohrabrujuce. Uz ekipu je i na treninzima, a bio je juce na utakmici i sto je najvaznije normalno hoda, bez hramljanja sto je uvek dobar predznak. 

Ja se nadam da ce se vratiti u predvidjenom roku, i nastaviti da se razvija kako je krenuo. Znace se kad se vraca tacno danas ili sutra nakon pregleda. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Po onome kakvo je stanje na tickets biće u četvrtak puna Arena. Ostalo malo ulaznica za nivo 400 bočno i nešto malo za Vip ložu. 💪

1 minute ago, Petar1995 said:

I najbolji grese 😁 meni je mile jedan od pouzdanijih insajdera

Nije tu ni stvar greške. Takve stvari se promene za 5min. Dođe informacija do čoveka da je gotovo dok se prenese dalje oni već promenili i potpisali drugog. Jbg. iz dobre namere se i ,, pogreši". 

Edited by Čočo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Po onome kakvo je stanje na tickets biće u četvrtak puna Arena. Ostalo malo ulaznica za nivo 400 bočno i nešto malo za Vip ložu. 💪

Cele sezone imamo zaista dobru posetu na utakmicama, cak sam i iznenadjen, mislio sam da ce oslabiti zbog losijih rezultata, LS u fudbalu i poznavajuci nas mentalitet, ali ovo do sada je za svaku pohvalu 🔴💪

 Da u cetvrtak ce biti puno sigurno.

Edited by Stefi88
  • Like 14
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cetvorka da moze igrati protiv albe i partizana je idealan scenario,partizan ima tu najvecu prednost u odnosu na nas,stvarno ne bih volio da idemo u pg na mec koji ne smijemo da izgubimo posle ne daj boze izgubljenog derbija..

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites


Jagu retko prodaju fintu šuta jer i nema mnogo smisla da to pokriva.
Ume da odradi jak pritisak na loptu i ostane ispred igrača koji je u prenosu ali i ostaje u prvom bloku.
Ima smisla probati ga na Hauardu ali samo sa idejom da ga uspori jer na hajlajcima ove sezone baja je od prvih 11 trojki 9 dao preko bloka...a svi naravno visočiji od Jagice.












Link to comment
Share on other sites

Jutros na Prvoj tv Goran Šašić - izvršni direktor Borda trenera EL. Pored ostalog objasnio predlog ideje o prelasku igrača iz kluba u klub EL koji ne bi bio limitiran na perood posle 17 kola i do odredjeng deadline (sada je mislim (februar) već bi se prelasci, uz saglasnost dva kluba ali i igrača mogli odvijati u toku sezone. Još interesantniji je bio odgovor na pitanje budućeg učešća KK CZ i KK Partizana u EL. Ako sam dobro i tačno uhvatio, odgovor je da je buduće učešće oba u varijanti 18 timova EL malo verovatno a da bi sa proširenjem na 20 timova to već bilo mnogo izvesnije. Bilo je još par interesantnih komentara na temu licence za EL kao i za FF 2026.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@Čočo nadam se da ce publika prepoznati trenutak jer navijanje treba da bude priblizno na nivou derbija.

Potrebni su da momcima daju vjetar u ledja koji ce im itekako trebati.

Naravno. Sad moramo da se mobilišemo kad smo desetkovani u najdelikatnijem a ujednom po rasporedu najboljem trenutku. Svaki atom snage kako na terenu tako i na tribinama da se da. Da nosimo momke do pobede. 🍀💪

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Možda je i dobro što smo ranjeni u ovom trenutku.

Da smo kompletni vrv bismo unapred ubeležili tri pobede, jer kakva Baskonija, Alba, Valensija, sitna boranija... a znamo kako smo prolazili u tim situacijama.

Ovako smo svesni da će to biti tri vrlo teške utakmice, da se borimo, pa kako bude.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...